GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2010 o 23:28, Perry_Cox napisał:


Nie wszyscy skini są be. Dresy są gorsi.


jezeli sie w tych czasach utożsamiają z tą kulturą o ile ludzi zrzeszonych w organizacji nietolerancyjnej i pelniej nienawisci dla innych ludzi mozna nazwac kulturą to mi to nie pasuje w 100%. dresy? dresą niedaleko do skinheadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie musze oglądac filmików na YT zeby wiedziec o co chodzi. skinheadzi na początku to było zupelnie co innego wrecz przeciwnego do tego jak teraz to wygląda. Ale ja zyje w tych czasach i wiem jak to wygląda. mój starszy jak był nastolatkiem dostawał oklep na miescie od typowych skinheadów tylko dlatego ze miał dredy czy inne rzeczy których skinheadzi nie tolerowali. i ja to tak postrzegam

ps. a ten film juz oglądałem, wszystkie 9 części;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zmieniłem od ostatniej foty więc wypada mi coś dodać :)
Z małej wycieczki rowerowej , trochę psychiczne ale innego nie mam i wybaczcie, że nie pomniejszyłem ;)

Smileyer

20100810234412

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 00:13, Blu napisał:

Koszulka włożona w spodnie, jak elegansko.

Upał, 42 km na rowerze, same góry i jesteś wykończony. Trudno być eleganckim :)
I nie w spodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 23:27, Grinczar napisał:

Najpierw czytam, że przez ubiór wyrażasz swój styl (temat "Koszulki z gier), a teraz,
że "szata nie czyni człowieka".


Styl nie równa się ideologii. ;) Np. Dresik może lubić nosić dres, bo jest wygodny, albo może lubić nosić dres bo jest JP i CHWDP. Logiczne prawda ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Sam obracam się w towarzystwie ludzi z kegu Skinheads. I naprawdę są to ludzie bardzo inteligentni ( a inteligencji nie można nabyć jak np. mądrości). Niestety w naszym kraju nadal panuje PRLowskie zaliczenie osób z tej subkultury do największych wyrokowców i tępych debili chlejących hektolitry alko, od czasu do czasu rzucających sieczkę poplątanych haseł. Jeśli uda wam się spotkać Skinheada to pogadajcie z nim i przekonajcie się sami, że mają sensowne argumenty do obrony swoich poglądych politycznych. Sława ci ArkStorm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 20:00, Gen_Radius napisał:

Jeśli uda wam się spotkać Skinheada to pogadajcie z nim i przekonajcie się sami,
że mają sensowne argumenty do obrony swoich poglądych politycznych. Sława ci ArkStorm.
:)

A jakich poglądów ? Pytam żeby nie zarzucano mi, że myślę stereotypowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem, to tradycyjni skinowie nie interesują się polityką. W sumie gdyby tak o nich poczytać, to chyba najbardziej nierówna subkultura. Jeden odłam skinów, to neonaziści, a jeszcze inni to totalni pacyfiści nietolerujący rasizm etc. Tak więc nie dziwota, że niektórzy mogą nie przepadać za skinami. Ja osobiście do tradycyjnych skinów nic nie mam. W sumie jedyna subkultura, której nie toleruję, to "dresy". Reszta raczej żyje w swoim świecie i nie narzuca innym swoich upodobań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko stylizacja tylko buty coś masz niedobrane. :-P

Piotrbov => "polaków", no spoko ... w kontekście twojego posta wygląda to co najmniej zabawnie. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 20:15, HunterO7 napisał:

> Jeśli uda wam się spotkać Skinheada to pogadajcie z nim i przekonajcie się sami,

> że mają sensowne argumenty do obrony swoich poglądych politycznych. Sława ci ArkStorm.

> :)
A jakich poglądów ? Pytam żeby nie zarzucano mi, że myślę stereotypowo.



Poglądów nacjonalistycznych lub lekko prawicowych, ale i znam takich co w politykę się nie bawią lub są ogólnie tolerancyjni. I jedna prośba. Niech nikt tu zaraz nie wyjedzie, że nacjonalizm = faszym, czy nazizm. Poczytajcie słowniki zanim coś palniecie i najlepiej książki np. "Krucjata Łysogłowych" E. Wilk. Dziękuję. Nie robimy już offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 20:38, Gen_Radius napisał:

Niech nikt tu zaraz nie wyjedzie, że nacjonalizm = faszym, czy nazizm.


Faszyzm i nazizm wziely sie z nacjonalizmu, nie? Tak czy siak, nacjnalizm byl przyczyna wielu wojen, wystarczy i to, zeby to potepiac.

ku9876543210

Zeby nie bylo offtopa wrzucam moje pierwsze zdjecie, slaba jakosc, ale cos tam mozna zobaczyc :P

20100811205900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyym Twoje oczy przejawiają potrzeby fanatycznego działania. Czyżby gitara zamieniła się w maczugę na jakiegoś badassa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 21:06, Jakli napisał:

Hyym Twoje oczy przejawiają potrzeby fanatycznego działania.


bylem skupiony na tabulaturze ;p

Dnia 11.08.2010 o 21:06, Jakli napisał:

Czyżby gitara zamieniła się w maczugę na jakiegoś badassa? :D


Moja czarnulka chyba by mi tego nigdy nie wybaczyla;] A tak na powaznie, to dzieki gitarze mam sie na czym wyzyc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 21:10, kuba9876543210 napisał:

Moja czarnulka chyba by mi tego nigdy nie wybaczyla;] A tak na powaznie, to dzieki gitarze
mam sie na czym wyzyc :]


No tak. Muzyka ogólnie to jest niesamowita pasja. Sam śpiewam, więc coś o tym wiem. ;)
Tak btw. grasz w jakimś zespole czy tak o czasem grywasz dla uprzyjemnienia czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 21:19, Jakli napisał:

Tak btw. grasz w jakimś zespole czy tak o czasem grywasz dla uprzyjemnienia czasu?


Na razie to jest takie moje hobby. Jak bede gral troche lepiej to sie rozejrze za jakims zespolem albo zaloze wlasny. Poki co jest kilka rzeczy, nad ktorymi musze popracowac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się