GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

jak napisałem kiedyś że siedzi tu gromada napalonych graczy i że jak tylko pojawi się zdjęcie dziewczyny to wszyscy się na nią ''rzucają'' to też się tego czepiałeś. jak widać lubisz takie forumowe amory ;]
a niektóre wypowiedzi niektórych gości tutaj są wręcz niesmacznie brzmiące w stosunku do Arande.

Perry na Twoim avatarze bardzo dobrze oddaje Twój charakter na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2010 o 10:50, YoungCezar napisał:

jak napisałem kiedyś że siedzi tu gromada napalonych graczy i że jak tylko pojawi się
zdjęcie dziewczyny to wszyscy się na nią ''rzucają'' to też się tego czepiałeś. jak widać
lubisz takie forumowe amory ;]

Bo jak widać zdania nie zmieniłem.

Dnia 30.12.2010 o 10:50, YoungCezar napisał:

a niektóre wypowiedzi niektórych gości tutaj są wręcz niesmacznie brzmiące w stosunku
do Arande.

Że takie wypowiedzi są, nie da się wykluczyć, ale to nie znaczy, że za każdym razem trzeba o tym wspominać i robić z nich maczo.

Dnia 30.12.2010 o 10:50, YoungCezar napisał:

Perry na Twoim avatarze bardzo dobrze oddaje Twój charakter na tym forum:)

Naprawdę? Może i często sram kazaniami na prawo i lewo, ale nigdzie nie widzę, ażebym na kogoś się wydzierał, krzyczał, darł etc. To, że bronię w swoich przekonań, automatycznie nie czyni mnie trollem czy krzykaczem. Może czasami moje wypowiedzi są ostre, ale na pewno nie krzykliwe. Ale jest grono ludzi, którym się nie przetłumaczy, czego jesteś Ty oraz Twój poprzednik (który przy okazji sam się do tego przyznał). Pozdrawiam kończąc tę prywatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 13:23, Perry_Cox napisał:

Że takie wypowiedzi są, nie da się wykluczyć, ale to nie znaczy, że za każdym razem trzeba
o tym wspominać i robić z nich maczo.


To, że dziewczyna wrzuca zdjęcie nie znaczy, że za każdym razem trzeba biegać dookoła niej z wywieszonym jęzorem i stwierdzać, że jest wcieleniem bogini Wenus, co wielu z Was praktykuje. W oczach ludzi którzy nie narzekają na brak kobiet/y wygląda to żałośnie i aż trudno oprzeć się pokusie skrytykowania ich/was.
Najwyraźniej nie dostrzegasz w tym nic dziwnego, cóż, drogą dedukcji można dojść do pewnych wniosków i jedynie szczerze Ci współczuć. A Twoja "ostrość" i "krzykliwość" jest taka jedynie chyba w Twoim mniemaniu, które jest jak widać zawyżone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że od dawien, dawna tak jest i po co kolejny raz pisać coś w stylu, że nigdy żeście dziewczyny nie widzieli itp. Jeśli jakaś dziewczyna wrzuci tu fotkę, to zawsze ma mnóstwo komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ty chyba masz naprawdę nudne życie, skoro chce Ci się dedukować, kto ma dziewczynę, a kto nie. A może jesteś młodym księdzem i po prostu niszczysz herezję? Mam w czterech literach życie osobiste ludzi na tym forum, których nie znam. Wystarczy mi moje. A jakie ono jest, to nie powinno Cię interesować. I nadal nie mogę rozgryźć Twojego toku rozumowania. Może daj nam wszystkim szablony, jak powinniśmy komentować zdjęcia kobiet, bo zaczynam się bać, aby nie palnąć zbyt uroczego komentarza jakiejś lasce. Ogarnij się i współczuj sobie, a nie innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 13:23, Jaki_Gahn napisał:

Wolverine byłby dumny z Twojej fryzury :P


hehe, wtedy miałem troche za długie włosy żeby stawiać na żel ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi ograniczony człowieku, naprawdę masz trudność z odróżnieniem miłego, sympatycznego komentarza podkreślającego urodę kobiety od fanatycznego wręcz napastowania na nią? Mam się ogarnąć? Zastanów się nad sobą, zanim zaczniesz słać takie teksty innym. Polemika z Tobą jest doprawdy nużąca, biorąc pod uwagę fakt, że i tak jesteś człowiekiem który nie bierze pod uwagę tego, że może nie mieć racji, a jest święcie przekonany o tym, że zjadł wszystkie rozumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Cholera, człowieku, czy Ty widzisz co piszesz? Starasz się udawać elokwentnego profesorka, a gubisz się w swoich przekonaniach. To właśnie TY nie umiesz odróżnić komentarzy. Myślisz, że tylko Ty jesteś tak zajebiaszczy, iż wyłącznie Ty piszesz, cytuję: sympatycznego komentarza podkreślającego urodę kobiety, a reszta to stado niewyżytych baranów, którzy posuwają się tylko do, tu także cytuję: fanatycznego wręcz napastowania na nią. W tym momencie urażony być powinien każdy, kto choć raz poleciał z komplementem do jakiejś niewiasty w tym temacie. Oprócz Ciebie oczywiście. A zastanawiałeś się, że może Ty nie masz racji? Że to Ty odwalasz tu za tego, co pozjadał wszystkie rozumy? Nie wiem, czy nie pamiętasz, ale na samym początku nie ochrzaniłem Cię za to, że nie masz w ogóle racji. Po prostu wyolbrzymiłeś i niepotrzebnie powtórzyłeś fakt wałkowany setki razem. To wszystko. Niestety nie mogłeś przeżyć, że ktoś Cię upomniał i musisz udawać mędrca tego świata. Dawno nie spotkałem tak zawziętego człowieka na tym forum, więc masz miejsce w mej pamięci. Aha, i wypraszam sobie obelgi typu "ograniczony człowiek". Na drugi raz nie zostawię tego bez konsekwencji. Pozdrawiam i życzę Ci ........*

*wpisz co uważasz za stosowne, pełna dowolność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obelga? No cóż, ja bym to inaczej określił, ale nie chcę rozmawiać o tym z człowiekiem, który uważa to za obelgę. ;)

Dnia 30.12.2010 o 16:02, Perry_Cox napisał:

W tym momencie urażony być powinien każdy, kto choć raz poleciał z komplementem do jakiejś niewiasty w tym temacie.


Ty zrozumiałeś, co napisałem? Chyba nie, skoro uważasz, że komentarz podkreślający urodę kobiety to to samo, co fanatyczne wręcz napastowanie na nią ;) Chyba jest to WIDOCZNA różnica, jak ktoś napiszę "Jesteś śliczna" a zacznie się ślinić i wychwalać ją pod niebiosa. I wybacz, twierdzisz, że udaję elokwentnego profesorka, ja po prostu dostosowuję się do Twojego poziomu, najpierw traktujesz mnie z góry nie biorąc pod uwagę, że mam rację, a teraz nagle "normalniejesz" i wytykasz mi ten styl, zastanów się co Ty robisz.
I tak, nie dam komuś wmawiać, że nie mam racji, jeżeli ją mam. Bronię swoich przekonań, a puściłbym płazem Twoje upomnienie, jeżeli miałbyś do niego podstawy.
Poza tym, sam udowadniasz, że nie jesteś warty dyskusji. Jak sam mówisz, często spotykasz się z krytyką tych "amantów" w tym temacie, to może jednak warto się zastanowić, czy Ci krytykujący nie mają racji? Bo sugerujesz, że to oni są żałośni. ;)
Dziękuję, że życzysz mi rozumu, abym na przyszłość unikał ludzi, w swoim przekonaniu, "mądrych". Och nie, kolejna obelga, pewnie teraz poniosę srogie konsekwencję szczerej prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wskaż mi przykład fanatycznego napastowania w tym wątku na jakieś dziewczę, będę wiedzieć, na co powinnam się jeżyć w przyszłości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fotka typu: on jeszcze nie wie ;) Napisałbym, że ładni jesteście, ale boję się, że mnie oskarżą o napastowanie.

Jaki_Gahn=> Pójdę za radą znajomego i zakończę dyskusję, ponieważ nie ma sensu "rozmawiać" z takimi typami. Nie wiem, czy specjalnie to robisz, ale wszelkie Twoje opisy kierowane do mnie, bardziej do Ciebie pasują. Ew. jesteśmy tacy sami (oczywiście ja jestem fajniejszy, żeby nie było), tylko stoimy po różnych stronach barykady.


Arande=> Teraz nie licz na miłe komentarze pod swoim zdjęciami. Wszystko zepsuliśmy -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba niektóre osoby zapomniały do czego służy ów wątek? Tutaj nie debatujemy tylko wstawiamy swoje zdjęcia. Proponuję wrócić do tematu wątku, bo chyba nie chcecie by za offtop posypały się nagrody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się