GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2011 o 19:58, HumanGhost napisał:

nowa fryzura "A''la Komorowski". ;]


Haha. Takiego porównania jeszcze nie slyszałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominasz mi nieco jednego znajomego, podobna czapka, fajka i ten dziwny wyraz twarzy. No i trójpaskowe i inne markowe ciuchy, prawie klon.

A i spodziewam się fali hejterów bo czapka / "czypaski" / papieros i tym podobne cuda wianki to jak mawia Piotr B. ;-)

Nie mówię że niesłusznie, ot takie stwierdzenie ogólne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2011 o 13:53, KrwawaMary napisał:

Śmieszne zdjęcie, ale co tam :D

KrwawaMary


A cóż to za plener :D ? :D Czy to ścieżka prowadząca do Shire ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 23:47, Grinczar napisał:

Czapka, "czypaski", papieros - jest szpan, jest respekt! Jeszcze pewnie bujasz się jak
pieprzony czarnuch :)


Raczej jak czarnuch to nie ;p jestem rasistą i antysemitą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2011 o 08:48, Mr_Terrorist napisał:

Raczej jak czarnuch to nie ;p jestem rasistą i antysemitą

W takim razie umrzyj. A za czarnucha niejedna osoba ucięła by ci ten gimbusiarski łeb. Bez spinki, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 10:16, Ifym napisał:


> Raczej jak czarnuch to nie ;p jestem rasistą i antysemitą
W takim razie umrzyj. A za czarnucha niejedna osoba ucięła by ci ten gimbusiarski łeb.
Bez spinki, co nie?


Co znaczy "gimbusiarski łeb" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 14:08, Mr_Terrorist napisał:


Co znaczy "gimbusiarski łeb" ?


Gimbus -> gimnazjalista. Resztę sobie sam dopowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 23:47, Grinczar napisał:

Czapka, "czypaski", papieros - jest szpan, jest respekt! Jeszcze pewnie bujasz się jak
pieprzony czarnuch :)


Degrad -2 - nie będę tolerował chamstwa w dodatku, treść jak najbardziej podchodzi pod rasizm... Troszkę więcej szacunku, do innych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 08:48, Mr_Terrorist napisał:

Raczej jak czarnuch to nie ;p jestem rasistą i antysemitą


W takim wypadku Degrad -2 Nie będę tolerował na forum chamstwa, rasizmu i innych przypadków łamania prawa... Może trochę szacunku dla ludzi innych ras oraz przekonań co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 10:16, Ifym napisał:

W takim razie umrzyj. A za czarnucha niejedna osoba ucięła by ci ten gimbusiarski łeb.
Bez spinki, co nie?


Nie życz drugiemu co tobie nie miłe poza tym istnieje coś takiego jak formularz, za pomocą którego zgłaszasz moderatorom złamanie regulaminu... Degrad -1 - Za spam oraz chamstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 15:25, woko27 napisał:

Gimbus -> gimnazjalista. Resztę sobie sam dopowiedz.



Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 16:06, Isildur napisał:

> Raczej jak czarnuch to nie ;p jestem rasistą i antysemitą

W takim wypadku Degrad -2 Nie będę tolerował na forum chamstwa, rasizmu i innych
przypadków łamania prawa... Może trochę szacunku dla ludzi innych ras oraz przekonań
co?


Kolejny przykład komunizmu na tym forum ^^ Niech będzie, że jestem gejem i naziolem. Tak więc należy się dodatkowy degrad -2 widać jaki Pan moderator "tolerancyjny". Mam takie samo prawo być rasistą jak Ty masz prawo być debilem. Przyznałem się do tego ok, ale nie widzę żebym gdzieś ich tutaj obrażał więc już nie [m-I] złamasie. Tępy [m-I] tfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 23:27, Kakarotto napisał:

Nie tyle co ścieżka, a raczej linia kolejowa :P


XD. Gdzie Ty tam widzisz linię kolejową :P.
No a ja wciąż czkam na odpowiedź do KrwawejMary. Może zdradzi tą ścieżkę. :P

@Mr_Terrorist
Ty znowu nie możesz się pohamować z językiem... $_$. Musisz wiedzieć że samo sobie słowo "Czarnuch" podchodzi pod rasizm i obraża. Skąd wiesz czy gdzieś tu na forum nie ma jakiegoś czarnoskórego obywatela... Mimo iż nie kierowałeś słowa bezpośrednio do kogoś to i tak mogłeś nim kogoś obrazić. Tylko czarnoskóry może powiedzieć do swojego "Czarnuch". Tak jak biały może powiedzieć do swojego "Białas". Słuchasz rapu a nie wiesz takich rzeczy :S... z resztą .. Jakby jakiś czarnoskóry na mieście wyzwał Cie od białasów mógłbyś z miejsca za rasizm sądzić. BTW: Teraz to żeś dał po pandzie z językiem do Isildura.. :X. Po co się tak spinać... ? ;> Nic tym nie wskórasz... Tylko się niepotrzebnie nakręcasz..

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 16:43, Braveheart napisał:

> Nie tyle co ścieżka, a raczej linia kolejowa :P

XD. Gdzie Ty tam widzisz linię kolejową :P.
No a ja wciąż czkam na odpowiedź do KrwawejMary. Może zdradzi tą ścieżkę. :P

@Mr_Terrorist
Ty znowu nie możesz się pohamować z językiem... $_$. Musisz wiedzieć że samo sobie słowo
"Czarnuch" podchodzi pod rasizm i obraża. Skąd wiesz czy gdzieś tu na forum nie ma jakiegoś
czarnoskórego obywatela... Mimo iż nie kierowałeś słowa bezpośrednio do kogoś to i tak
mogłeś nim kogoś obrazić. Tylko czarnoskóry może powiedzieć do swojego "Czarnuch". Tak
jak biały może powiedzieć do swojego "Białas". Słuchasz rapu a nie wiesz takich rzeczy
:S... z resztą .. Jakby jakiś czarnoskóry na mieście wyzwał Cie od białasów mógłbyś z
miejsca za rasizm sądzić. BTW: Teraz to żeś dał po pandzie z językiem do Isildura..
:X. Po co się tak spinać... ? ;> Nic tym nie wskórasz... Tylko się niepotrzebnie
nakręcasz..

Pozdrawiam.


Napisałem "czarnuch" bo to była odpowiedź do użytkownika "Grinczar" który użył określenia "pieprzony czarnuch". Bałem się, że jak użyję zamiennika "murzyn" to nie zrozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się