GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2011 o 16:23, Mr_Terrorist napisał:

Kolejny przykład komunizmu na tym forum ^^ Niech będzie, że jestem gejem i naziolem.
Tak więc należy się dodatkowy degrad -2 widać jaki Pan moderator "tolerancyjny". Mam
takie samo prawo być rasistą jak Ty masz prawo być debilem. Przyznałem się do tego ok,
ale nie widzę żebym gdzieś ich tutaj obrażał więc już nie [m-I] złamasie. Tępy [m-I]
tfu.

Degrad -1 za spam, nie masz nic wnoszącego do tematu do powiedzenia więc się nie odzywaj, od wyjaśniania istnieje formularz nie forum.

Poza tym jeśli raz jeszcze zobaczę w Twoich postach wulgaryzmy oraz obrażanie innych osób dostaniesz bana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 17:28, Isildur napisał:

> Kolejny przykład komunizmu na tym forum ^^ Niech będzie, że jestem gejem i naziolem.

> Tak więc należy się dodatkowy degrad -2 widać jaki Pan moderator "tolerancyjny".
Mam
> takie samo prawo być rasistą jak Ty masz prawo być debilem. Przyznałem się do tego
ok,
Degrad -1 za spam, nie masz nic wnoszącego do tematu do powiedzenia więc się nie
odzywaj, od wyjaśniania istnieje formularz nie forum.

Poza tym jeśli raz jeszcze zobaczę w Twoich postach wulgaryzmy oraz obrażanie innych
osób dostaniesz bana...


Ja dostanę bana, a do Ciebie w nocy przyjdą teletubisie i zrobią z twojej pupy teletubisiowy krem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 18:52, Pietro87 napisał:

Wziął byś się trochę ogarnął... ile ty masz lat... [to jest pytanie retoryczne]


Pytał się ktoś Ciebie o zdanie ? Degrad dla tego "Pana" za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytał, bo przeglądam ten temat dosyć często i zamiast normalnej dyskusji widzę tu twoje fanaberie i pokaz chamstwa, co mnie razi i co niniejszym skomentowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 18:55, Pietro87 napisał:

Pytał, bo przeglądam ten temat dosyć często i zamiast normalnej dyskusji widzę tu twoje
fanaberie i pokaz chamstwa, co mnie razi i co niniejszym skomentowałem.


To fajnie masz na bani jeżeli twierdzisz, że ktoś Cię pytał. Pokazów chamstwa to poszukaj sobie w domu ;)
offtopujesz co zalicza się jako spam i żeby Cię spotkała za to sprawiedliwa kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 18:50, Mr_Terrorist napisał:

Ja dostanę bana, a do Ciebie w nocy przyjdą teletubisie i zrobią z twojej pupy teletubisiowy
krem ^^

Mam Ciebie dosyć, BAN - za pyskówki, ciągły spam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 18:53, Mr_Terrorist napisał:

Pytał się ktoś Ciebie o zdanie ? Degrad dla tego "Pana" za spam.


Przed degradem jest ostrzeżenie =) bądź ustne upomnienie. W zależności od dobrego serca moderatora. Widzę, że już Ci wszystko wisi więc prowokować zaczynasz.... :C

EDIT: Ech nie zdąży przeczytać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dosyć, proszę wrócić do tematu wątku, mam już dosyć wręczania nagród jak na jeden dzień ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 19:10, Isildur napisał:

Dobra dosyć, proszę wrócić do tematu wątku, mam już dosyć wręczania nagród jak na jeden
dzień ;/

Oj Idildurze :). Skasowałeś go niczym ten z LOTRa Saurona. Takie życie moderatora. Ale obawiam się ze ten biedny człowiek, który zszedł na ścieżkę ciemną czyli trollowania jeszcze dziś powróci ehh. Więc jak coś musisz być w gotowości.
Wybacz za lekki off :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tu nic nie wrzucałem bo i nie lubię robić sobie sam zdjęć [nie mam tej zajawki co niektórzy] ani nie mam zwyczajnie swoich zdjęć za wiele [za to znajomi pewnie z rożnych wypadów mają tego całkiem sporo, mnie jakoś nie kręci trzymanie tony fotek, zdecydowanie wole cykać plener albo jakąś ciekawa zabudowę/architekturę], nie mniej jakieś dwa znośne wyskrobałem, jedno aktualne drugie robione dobre pół roku wstecz.

20110716191456

20110716191500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc w końcu się ujawniłeś =) Co do cykania fotek samemu sobie. To się zgadzam. Nie wiem jaką daje to satysfakcję. Na pierwszym zdjęciu delikatnie masz zakrzywioną głowę co na avatarku :P. IMHO. Z bródką wyglądasz chyba zbyt poważnie. ;P. No chyba że specjalnie zrobiłeś taką minę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zdjęcie po lewej jest aktualne i jest robione po 12h pracy w polu =)
Mam urlop aktualnie a mój wuj ma własną działkę i dwa sady, co sezon jeżdżę do niego z rodzinką i pomagamy przy zbiorach no i zbieramy tez sami sobie rożne owoce na przetwory.
O ile taki wypad to sama radocha bo siedzisz cały boży dzień na świeżym powietrzu o tyle jednak po 12h biegania to po drabinie to po polu zbierając maliny/truskawki czy zrywając wiśnie jednak cała para schodzi z człowieka =)

P.S.
A ta brodę planuje zgolić już dobre 3 miesiące, ale jakoś bez skutku [głównie za sprawą koleżanki która co i rusz upiera się, żebym jej nie golił =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 19:27, Pietro87 napisał:

A ta brodę planuje zgolić już dobre 3 miesiące, ale jakoś bez skutku [głównie za sprawą
koleżanki która co i rusz upiera się, żebym jej nie golił =P]

Brody się nie goli, brodę się zapuszcza. Broda jest mrau, broda jest seksi i na brodę [ nie mylić z "trzy włosy na krzyż" ] leci mnóstwo dziewczyn. ^^

Perry_Cox => nie włoski a taki bardziej ruski czy ukraiński bardziej. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 19:27, Pietro87 napisał:

P.S.
A ta brodę planuje zgolić już dobre 3 miesiące, ale jakoś bez skutku [głównie za sprawą
koleżanki która co i rusz upiera się, żebym jej nie golił =P]


Hmmmm mało jej do słynnej na cały gram.pl brody Myszastego ;-D No a o typowych krasnoludzkich to już nie wspomnę. Ale jak byś ją trochę hodował i dbał :D Ciekaw jestem co by z tego wyszło =)

@Tyler_D
Bardziej chyba jednak pod rosyjskiego. Jeszcze tak ze 2 łańcuchy kilka sygnetów na dłoni i normalnie Mafia Sergiejska =D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2011 o 19:31, Tyler_D napisał:

Brody się nie goli, brodę się zapuszcza. Broda jest mrau, broda jest seksi i na brodę
[ nie mylić z "trzy włosy na krzyż" ] leci mnóstwo dziewczyn. ^^


Ta niestety jest stale przycinana na jedną długość [chociaż kiedyś zapuściłem dla zgrywy w okresie przerwy świątecznej w robocie taką a-la osama-terrorysta] :)

Dnia 16.07.2011 o 19:31, Tyler_D napisał:

Perry_Cox => nie włoski a taki bardziej ruski czy ukraiński bardziej. :-D


Najbardziej cygański niestety [lub stety] bo mój ojciec ma czysto cygańskie korzenie od strony matki =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2011 o 19:37, Pietro87 napisał:

Najbardziej cygański niestety [lub stety] bo mój ojciec ma czysto cygańskie korzenie
od strony matki =)


Hmmm to raczej nikt z nas nie trafił z podobieństwem do gangsterki. Skoro masz korzenie cygańskie to hmmmmm. Może zostaw zarost i pielęgnuj go coś a''la na Mickeya [Brada Pitta] z filmu "Snach" :D. On tam nieziemsko wyglądał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się