GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2011 o 19:18, Braveheart napisał:



Co ja nie napisze, to bierzesz strasznie na serio ( tak mi sie wydaje przynajmniej ). I wcale nie mowie, ze zle zrobiles. Kazdego fotka by sie przydala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 18:24, Abi_Dalzim napisał:

18-28 VII. Ja się piekłem na plaży zachodniej :)


Hehe my w kolejnym tygodniu byliśmy. Też na zachodniej plaży. :-)
Macałeś Syrenkę? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 09:31, Lfdracon napisał:

Lfdracon na tegorocznym obozie harcerskim.

Taki uprzejmy wyraz twarzy na zdjęciu aż trudno pomyśleć że taki z ciebie.... nom zachowam to dla siebie by degrada nie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 18:33, benq20 napisał:

Wiesz coś w tym jest wszyscy jak na mnie patrzą myślą odpowiedzialny facet i łatwo mi
ufają

Ja po tych twoich zdjęciach bym tak na pewno nie powiedział.
>a potem jak się okazuje ,że mam troche inny charakter to szybko się rozczarowują
No ja im się nie dziwię tbh.

Dnia 08.08.2011 o 18:33, benq20 napisał:

ja myślę żę to kwestia oczekiwań jakie ludzie mają wzglęem mnie moze ich nie spełniam
ale to nie oznacza iż jestem dzieckiem i że nie warto mi ufać.

Oj śmiem wątpić. A ten hejt na lfdracona to z powodu tego że nie prowadzisz jego konkursu czy co? ;-D Niemniej jednak czekam na kolejne zdjęcia, może zmienię zdanie co do twej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:20, Nikodem95 napisał:

Co ja nie napisze, to bierzesz strasznie na serio ( tak mi sie wydaje przynajmniej ).
I wcale nie mowie, ze zle zrobiles. Kazdego fotka by sie przydala :P

Spokojnie :D nie dygaj. Nie biorę tego tak do siebie, ale wiesz jak to jest z pustymi literami na froum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:32, Braveheart napisał:

> Co ja nie napisze, to bierzesz strasznie na serio ( tak mi sie wydaje przynajmniej
).
> I wcale nie mowie, ze zle zrobiles. Kazdego fotka by sie przydala :P
Spokojnie :D nie dygaj. Nie biorę tego tak do siebie, ale wiesz jak to jest z pustymi
literami na froum :P

Wiem. Ale jakos tak dziwnie to zabrzmialo :D

benq20@

Miales w ogole z nim jakas wieksza dyskusje, ze tak sadzisz? Wyglad w sumie z reguly duzo mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:59, ArkStorm napisał:

ArkStorm

Dawno nic nie wrzucałem :) u mnie po staremu; ani nie urosłem, ani nie przytyłem :D miłość
do gór stale ta sama :)

No i to jest zdjęcie!!!. Przede wszystkim chodzi mi o jakość tej fotki.. :) Albo jakiś dobry kompakcik albo lustrzanka tak obstawiam... Ahhhh fajna fotka piękne góry.... pozwiedzałby je... Swoją drogą.. Po tym zdjęciu widać, że avatar pasuje do Twojej bródki ;]... Czysty zakapturzony mędrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:59, ArkStorm napisał:

ArkStorm

Dawno nic nie wrzucałem :) u mnie po staremu; ani nie urosłem, ani nie przytyłem :D miłość
do gór stale ta sama :)


Kurde zazdroszczę. Zdjęcia oraz pobytu w górach :) A i wyrazy uznania dla fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet kompaktem zrobisz dobre zdjęcie [o ile sam kompakt jest stosunkowo dobry a nie jakiś badziewny jak komercyjne pstrykałki po 120-150 zeta]

Poniżej pies kumpla i kawałek "trendy" porwanych roboczych spodni tegoż kumpla :)

@ArkStorm

Fotka pierwsza klasa, uznanie dla fotografa [lub dla ciebie jeśli leci z samowyzwalacza na statywie lub innej podpórce]

20110809203053

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:59, ArkStorm napisał:

ArkStorm

Dawno nic nie wrzucałem :) u mnie po staremu; ani nie urosłem, ani nie przytyłem :D miłość
do gór stale ta sama :)

O kurczak. Bez kitu swietnie to zdjecie wyglada Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 20:32, Pietro87 napisał:

Nawet kompaktem zrobisz dobre zdjęcie [o ile sam kompakt jest stosunkowo dobry a nie
jakiś badziewny jak komercyjne pstrykałki po 120-150 zeta]

Głos sumienia się odezwał ^^...
Wiem o tym, że kompaktem idzie zrobić dobre zdjęcie. [Niestety trzeba tez umieć wykorzystać możliwości owego kompakta] Bo niektórzy pewnie sobie myślą {''WoooW aparat cyfrowy 12 megapikseli ale kozak''} cykają fotki i myślą, że jest git ;-) Dlatego właśnie napisałem [''albo jakiś dobry kompakcik albo lustrzanka''] :P

@Nikodem95
>O kurczak. Bez kitu swietnie to zdjecie wyglada Oo
Gdyby wszyscy takie dodawali było by pięknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 19:23, benq20 napisał:

Taki uprzejmy wyraz twarzy na zdjęciu aż trudno pomyśleć że taki z ciebie.... nom zachowam to dla siebie by degrada nie dostać.

A wyduśże to z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, dzięki za miłe słowa ale przecież to normalne zdjęcie :) Co prawda wykonane lustrzanką ale przecież nie jeden kompakt by zrobił identyczne / a nawet lepsze :) Kwestia odpowiedniego ustawienia ekspozycji oraz głębi ostrości - nic po za tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 01:24, ArkStorm napisał:

Oj tam, dzięki za miłe słowa ale przecież to normalne zdjęcie :) Co prawda wykonane lustrzanką
ale przecież nie jeden kompakt by zrobił identyczne / a nawet lepsze :) Kwestia odpowiedniego
ustawienia ekspozycji oraz głębi ostrości - nic po za tym.

Właśnie kwestia tego, czego czasami zwykli ludzie mając kompakcik nie potrafią :P. Dla nich wystarczy "pstryk/klik" ewentualny błysk flasha i tyle... zdjęcie jest. Nie patrzą w większości na to, czy zdjęcie jest ostre czy zamazane, czy jest efekt ziarna itb itd ;].. Zdjęcie musi jakoś wyglądać... przykładem jest Twoje
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 01:24, Jakli napisał:

Hehe pochwale wam się moim "małym sukcesem" :).

Ta wizyta w sklepie była naprawdę sukcesem ! Nowy styl robi oszałamiające wrażenie. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 01:30, Albii napisał:

> Hehe pochwale wam się moim "małym sukcesem" :).
Ta wizyta w sklepie była naprawdę sukcesem ! Nowy styl robi oszałamiające wrażenie. :3

Oj dobra wiesz o co chodzi :P "Herszcie Trollów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się