GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2011 o 19:48, Graszcz napisał:

Widzę obrzydliwe podróbki spodni BDU Desert 6c i całkiem stylowe brytyjskie buty pustynne.
Zgadza się?

Swoją drogą, na cholerę ci te rękawiczki?



Styrane podróbki ale się trzymają całkiem nieźle ;] Co do butów zgadza się,fajne laczki,idealne na jesienne niepogody :D

jest to mój strój roboczy(jak widać dookoła na planie budowy miejscówki) więc rękawiczki w celu ochronnym przed skaleczeniami i zimnem ;]


Tyler_D

na szczęście nic mnie nie łączy z neonazistami,wręcz skopał bym im swastyki :P


MasterOfBlaster


zgadłeś skubańcu,domek na drzewie ;] zdjęcie nie oddaje jego wielkości(x3),ale jest spory :D dobre 6m nad ziemią,drzewo przy stawie,tak więc połowa znajduje się nad wodą,kozacki klimat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2011 o 20:18, PawelSuzuki napisał:

zgadłeś skubańcu,domek na drzewie ;] zdjęcie nie oddaje jego wielkości(x3),ale jest
spory :D dobre 6m nad ziemią,drzewo przy stawie,tak więc połowa znajduje się nad wodą,kozacki
klimat :P


Marzenie nie jednego z tego forum :P Ja kiedyś z kumplem próbowałem stworzyć właśnie "tajną bazę" na drzewie... skończyło się na 3 balach przywiązanych do drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2011 o 20:18, PawelSuzuki napisał:


zgadłeś skubańcu,domek na drzewie ;] zdjęcie nie oddaje jego wielkości(x3),ale jest
spory :D dobre 6m nad ziemią,drzewo przy stawie,tak więc połowa znajduje się nad wodą,kozacki
klimat :P

Domek na drzewie nad STAWEM?!?! Już by mnie w domu nie widzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2011 o 20:31, MasterOfBlaster napisał:


Marzenie nie jednego z tego forum :P Ja kiedyś z kumplem próbowałem stworzyć właśnie
"tajną bazę" na drzewie... skończyło się na 3 balach przywiązanych do drzewa.



No cóż,łatwo nie było,po 3 tygodniach mamy podstawy czyli stabilną podłogę z masą podpór pod spodem,ściany częściowo zaimpregnowane i dach pokryty ebonitem,masa pracy,sporo kasy na same gwoździe,efekt świetny,tak jak mówisz marzenie niejednego,a ja nawet sobie nie wyobrażałem że kiedykolwiek coś takiego wymyśle i stworzę z ziomkami ;]

Nikodem95


po 3 tygodniach przesiadywania tam codziennie i robienia go właśnie odpoczywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2011 o 20:53, PawelSuzuki napisał:



No cóż,łatwo nie było,po 3 tygodniach mamy podstawy czyli stabilną podłogę z masą podpór
pod spodem,ściany częściowo zaimpregnowane i dach pokryty ebonitem,masa pracy,sporo
kasy na same gwoździe,efekt świetny,tak jak mówisz marzenie niejednego,a ja nawet sobie
nie wyobrażałem że kiedykolwiek coś takiego wymyśle i stworzę z ziomkami ;]

Nikodem95


po 3 tygodniach przesiadywania tam codziennie i robienia go właśnie odpoczywam...


Ehhh, wierzę. Sam mam do tej pory domek, który robiłem około miesiąca z czterema osobami. Tzn. teraz to już bardziej ruina, po dwóch wichurach, ale był warty włożonej pracy :) A brat kolegi robił domek na drzewie na wysokości ok. 20m - pierwsze lata, jedno pomieszczenie, pięknie zrobione, wygładzony każdy zadzior itp - rewelka, później przez dwa lata, dwa pomieszczenia, w tym jedno trochę gorsze, ale większe; później trzy, plus weranda (?), po czym po jakiś dwóch tygodniach skończonej pracy, przeszła wichura i cały domek wraz z drzewem leżał na ziemii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 22:59, Baluk25 napisał:

Baluk25 na 18 swej.


Widzę, że profesjonalnie podszedłeś do swojej 18, fotograf, zabawa w klubie/sali i sporo osób - nieźle, będzie co wspominać, w końcu taka okazja zdarza się tylko raz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 00:34, Izrafel92 napisał:

Proszę bardzo :D

Jak to się rzecze.. '''' nie pogadasz ''''. Nie wiem, kim jest ta kobieta na zdjęciu, ale na pewno ładnie się uśmiecha. Tak patrzę i moja teza niestety się potwierdza.. w porównaniu do swoich rówieśników wyglądam na 15-16 lat, normalnie tragedia.. Pełną gębą student jesteś ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się