GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2006 o 11:06, explotion napisał:

Może moja niefotgeniczna poistać na tle mojego wyremontowanego właśnie kościołwka... :P


ministrant?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 11:09, ko?nik napisał:

> Może moja niefotgeniczna poistać na tle mojego wyremontowanego właśnie kościołwka... :P


ministrant?


paczemu niet?? :)
jestem ministrantem i jestem z tego du(r/m)ny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 11:10, explotion napisał:

> > Może moja niefotgeniczna poistać na tle mojego wyremontowanego właśnie kościołwka...
:P
>
>
> ministrant?

paczemu niet?? :)
jestem ministrantem i jestem z tego du(r/m)ny


ja też jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gieroj

Ja to ten na pierwszym planie ;-)

Jak ktoś się nie orientuje to powiem że to zdjęcie zrobione podczas pielgżymki BenedyktaXVI do Polski na krakowskich Błoniach. Nie widać flagi ale mam poza zasięgiem, w wyciągniętej ręce. ;-) Wiem że nie wyszedłem tak super jak chciałem (nawet chyba dość głupio ;-D) ale nie wiedziałem nawet że mi robią... miały być prawa zastrzeżone ale dobra... to jedno z niewielu jakich takich zdjęć moich... dwa najlepsze już dałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>dwa najlepsze już dałem.

he he... mowiłeś że najlepsze, a przed chwilą tez napisałeś że głupio wyszedłeś... :D
o co ci chodzi ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 22:53, paweln napisał:

>dwa najlepsze już dałem.

he he... mowiłeś że najlepsze, a przed chwilą tez napisałeś że głupio wyszedłeś... :D
o co ci chodzi ?? ;)


O co ci chodzi? Napisałem że dwa zdjęcia na których najlepiej wyszedłem to już dałem niedawno... a to które dałem dziś to jest jeszcze jako takie ale do grona świetnych się nie zalicza ;-) ale przynajmniej nie wyglądam tępo (jak zawsze kiedy patrzę na aparat ;-P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 10:13, flowerania napisał:

Oto Ja w drodze na Creamfields:


Na początku powiem: Cześć! Bo pierwszy raz Cię widzę, fajnie że co raz więcej pojawia się tu osób płci pięknej który nie boją się zaprezentować, miło :) Masz może więcej fotek swoich ;p ? Hehe, aczkolwiek jeśli nawet masz ale .... coś to nie ma sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biehiehiehie, obserwuję sobie wątek... i widzę, że co się pojawi jakaś przedstawicielka płci pięknej to pierwszy jest wdowiak. A później lecą inni forumowicze :D. Niektórzy krótko, niektórzy nieskładnie, ale zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 11:03, Marrbacca napisał:

Biehiehiehie, obserwuję sobie wątek... i widzę, że co się pojawi jakaś przedstawicielka płci
pięknej to pierwszy jest wdowiak. A później lecą inni forumowicze :D. Niektórzy krótko, niektórzy
nieskładnie, ale zawsze :D

Chyba tu za mało kobiet na forum. Jak się jedna pojawi, to za nią stado miłościków płci pięknej :) No ale lepiej, że wykazuja takie zainteresowanie przykładowo floweranii, a nie mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 11:03, Marrbacca napisał:

Biehiehiehie, obserwuję sobie wątek... i widzę, że co się pojawi jakaś przedstawicielka płci
pięknej to pierwszy jest wdowiak. A później lecą inni forumowicze :D. Niektórzy krótko, niektórzy
nieskładnie, ale zawsze :D

Ktoś musi zacząć a ze na mnie trafiło to fajnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 11:03, Marrbacca napisał:

Biehiehiehie, obserwuję sobie wątek... i widzę, że co się pojawi jakaś przedstawicielka płci
pięknej to pierwszy jest wdowiak. A później lecą inni forumowicze :D. Niektórzy krótko, niektórzy
nieskładnie, ale zawsze :D


Tak jednym słowem rotfl :PPP
Do napisania na czacie ;]
Vilmar coś zostaje z tyłu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 11:11, Budo napisał:

Tak jednym słowem rotfl :PPP
Do napisania na czacie ;]
Vilmar coś zostaje z tyłu xD

A myślisz o czym my piszemy na czacie teraz? I dlaczego jeszcze Cie tam nie ma? Chyba, że mówisz o oficjalnym, a nie podziemu...

-> wdowiakm - coś strasznie często na Ciebie trafia :P Chyba sobie jakieś powiadomienia ustawiłeś, że co dziewczyna da zdjęcie to Ty już jesteś :P

-> paweusz - doszliśmy do identycznego wniosku z RX w podziemiu. Kobiety-gracze są nam do życia niezbędnie potrzebne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się