GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2014 o 16:15, Tyler_D napisał:

Colin Farrell Polish Version. ;-D

Ludzie zaczepiają mnie na ulicy i mówią, że wyglądam jak Colin Farrell. Ostatnio nawet jakieś małolaty chciały sobie zrobić ze mną zdjęcie w parku. Nie wiem czy mnie z nim pomyliły, czy co, ale coś w tym jednak musi być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2014 o 11:37, Sandro napisał:

Moje najbardziej aktualne zdjęcie po ścięciu długich włosów :)

gramsajtowicz roku a przypiętych postów nie czyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 17:02, Maurycy_69 napisał:

gramsajtowicz roku a przypiętych postów nie czyta :P

Ten post pochodzi z czasów, kiedy szukajka "widziała" jedynie treść postów. Teraz można wyszukiwać za jej pomocą użytkowników po nickach więc przypięty post się przedawnił. W zasadzie można by pomęczyć jakiegoś moda aby go odczepił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 17:08, Sandro napisał:

> gramsajtowicz roku a przypiętych postów nie czyta :P
Ten post pochodzi z czasów, kiedy szukajka "widziała" jedynie treść postów. Teraz można
wyszukiwać za jej pomocą użytkowników po nickach więc przypięty post się przedawnił.
W zasadzie można by pomęczyć jakiegoś moda aby go odczepił.

Ja sie nie znam, ale nie jest przypadkiem tak, że żeby wyświetlić posty danego uzytkownika mozna to zrobic tylko klikawszy przycisk przy jednym z jego postow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 18:13, Maurycy_69 napisał:

Ja sie nie znam, ale nie jest przypadkiem tak, że żeby wyświetlić posty danego uzytkownika
mozna to zrobic tylko klikawszy przycisk przy jednym z jego postow?

To też jest dobra metoda, ale jeżeli chcesz sprawdzić czy jakiś gramowicz wrzucił kiedyś swoje zdjęcia do tego wątku, a nie wypowiada się w nim regularnie, to prościej jest po prosu wpisać jego nick w wyszukiwarkę. A jak masz gdzieś pod ręką jego post to rzeczywiście wystarczy kliknąć w zakładkę "w". Z tym że obydwie opcje pojawiły się na forum po jakimś czasie. Kiedyś ich nie było, stąd przypięty post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2014 o 10:34, Astmol napisał:

Astmol

Taka fajna pamiatka po koncercie Fleshworld, na którym zastępowałem ichniejszego Wokalistę


Otrzymujesz komplement: Masz najlepsze foty w tym wątku. Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2014 o 23:14, LESZ3u napisał:


Jeeej znalazło się! Ależ marna jakość :) Dziękuję, że pamiętacie - to dla mnie wiele znaczy LOL. Ale mam teraz dzięki wam świetny humor :)

PS. Po lewej stronie widać domek dla kotów który zrobiłem z tektury (bo ja wyczulony na krzywdę zwierząt jestem) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że żaden z forumowych wyjadaczy się nie obrazi, jeżeli dołączę do wątku i wrzucę swoje zdjęcie. Zrobione w trakcie koncertu zespołu Big Cyc na Juwenaliach w Białymstoku.

Inferno0009

20140531172232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jestem na GoogleMaps, a Seicento na podnośniku w głębi warsztatu ;) Jak ktoś nie wierzy to może sprawdzić - Kraków, ulica Rydlówka :)

20140607231829

20140607231832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się