GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

\...\

Heh, co do wieku to raczej ani za młody, ani za stary nie jestem 18 kończę w tym roku.
Co do samego skteboardingu to masz jednak rację, nie interesuję się nim od jakiś 7 lat (wtedy byłem najbardziej tym zafascynowany). Jak byłem młody, to chciałem się nauczyć jesździć, ale nie wyszło. Nie znaczy to jednak, że kompletnie nie umiem jeździć, ale np. takiegi podstawowego (chyba) ollie to nie zrobię. W gimnazjum jeszcze grało się w Tonego, i fakt muzyka była świetna. Teraz to raczej wolę sporty gdzie wykorzystuje się tylko swoje własne ciało, czytaj sporty walki (chociaż w tym to różne bronie białe się też spotyka), czy np. Parkour. Co do deski, to oczywiście na naukę nigdy nie jest za puźno, ale wolę jednak pograć, czy popatrzyć jak ktoś śmiga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e sorry ale nie przesadzasz troche z tymi fotkami...? a wlasciwie z ich iloscia... to nie jest fotka.pl tu chodzi o to zeby forumowicze wiedzieli jak wygladasz - wystarcza 2-3 zdjecia. a ty przedstawiasz nam cale fotostory swojego zycia... moze zaloz sobie konto na www.fotka.pl i tam chwal sie swoimi "wyczynami"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 04:44, Deejay napisał:

a i jeszcze narkomanizm propagujesz... to juz chyba pod paragraf podchodzi...

Napisał przecież, że to owocowe tytonie.... LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 04:43, Deejay napisał:

e sorry ale nie przesadzasz troche z tymi fotkami...? a wlasciwie z ich iloscia... to nie jest
fotka.pl tu chodzi o to zeby forumowicze wiedzieli jak wygladasz - wystarcza 2-3 zdjecia.
a ty przedstawiasz nam cale fotostory swojego zycia...

Temat na ma celu, żeby forumowicze namieszczali tu swoje fotki, Gangsta je zamieszcza... Więc jaki problem ?! A palenie tytoniu, nie jest czymś takim, żebyna forum nie mógł tego umieścić...Gdyby palił coś "mocnijeszego", to chyba by nie zamieszczał tego na forum !?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 08:58, flowerania napisał:

Napisał przecież, że to owocowe tytonie.... LOL


tiaa... tez bym tak napisal no bo co...? jakby napisal ze tylko udawali ze pala a ten dym to ci sie tylko zdaje ze tam jest to tez bys lykna...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 11:52, Deejay napisał:

> Napisał przecież, że to owocowe tytonie.... LOL

tiaa... tez bym tak napisal no bo co...? jakby napisal ze tylko udawali ze pala a ten dym to
ci sie tylko zdaje ze tam jest to tez bys lykna...?

Pozostaje nam wierzyć w to, co pisze Gangsta. Swoją drogą palenie owocowych tytoniów z nargile jest bardzo popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pimpor

Dodam swoje ale musze powiedziec, że jak pozuje do zdjęcia to zawsze jakoś dziwnie albo śmiesznie wychodzę, więc na tym też tak nie najlepiej wyszedłem:) Najlepiej jak nie wiem, że ktoś mi robi zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłbym prosić o prośbe, Widze , że wiele oson robi zdjęcia aparatami cyfrowymi. I czy moglibyście zmiejszać rozmiar zdjecia do 1024x768. Bo niektorzy robia zdjecia duzą rodzielczoscia i na malym laczu neta starsznie dlugo zdjecie sie laduje. Np; umnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 11:23, paweusz napisał:

> jak pisać pogrubienie albo podkreślenie?
>
> Bo klikam pogrubienie i pisze normalnie!
W zasadzie, to nie teamt o tym, ale musisz najpierw zaznaczyć tekst, który np. chcesz podrkeślić
i wciskasz U


Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się