GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2006 o 14:22, pro evo napisał:

Łał młody forumowicz,sam też jesten młody :)


Eh, nie wyrabiam jak widzę taki tekst, a jak ktoś ma 17 lat to już co jest? Stary? :) Ludzie... litości bo wpadam w kompleksy. Idę ostatnio ubrany w garnitur, goście ode mnie z 7 lat młodsi grają w piłkę, piłką podleciała do mnie i a ten mi mówi "czy może pan podać?" -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, to rzeczywiście moze wpędzić w kompleksy :P Ja akurat jestm młody jak na standardy tego forum (12 lat), i rzadko chodzę ubrany w gajer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:27, Vaxinar napisał:

Eh, nie wyrabiam jak widzę taki tekst, a jak ktoś ma 17 lat to już co jest? Stary? :) Ludzie...
litości bo wpadam w kompleksy. Idę ostatnio ubrany w garnitur, goście ode mnie z 7 lat młodsi
grają w piłkę, piłką podleciała do mnie i a ten mi mówi "czy może pan podać?" -_-"


Ba. Do nazywania mnie per pan już się przyzwyczaiłem, mimo że niedawno skończyłem dopiero 16 lat. Tak mówią już do mnie w większości sklepów. :D Więc nie dziw się, kiedy jakiś dziesięciolatek tytułuje Cię w taki sposób. :)
Ale do wpadania w kompleksy z powodu wieku jeszcze dużo mi brakuje. ;P Czy ja nie mam większych zmartwień? Zresztą, mówią, że mężczyzna zawsze pozostaje dzieckiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:38, glizda101 napisał:

Ba. Do nazywania mnie per pan już się przyzwyczaiłem, mimo że niedawno skończyłem dopiero 16
lat. Tak mówią już do mnie w większości sklepów. :D Więc nie dziw się, kiedy jakiś dziesięciolatek
tytułuje Cię w taki sposób. :)

Sklep z ekspedientką to co innego, niz ktoś młodszy od pare latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:27, Vaxinar napisał:

Idę ostatnio ubrany w garnitur, goście ode mnie z 7 lat młodsi
grają w piłkę, piłką podleciała do mnie i a ten mi mówi "czy może pan podać?" -_-"


Mialem calkeim niedawno podobna sytuacje. Bylem jednak ubrany calkeim zwyczajnie i przechodzac przez moje osiedle jakas dziewczynka powiedziala do mnie "Dzien dobry!"... Hm... Pomyslalem sobie, ze kazdemu moglo sie zdarzyc. Po paru minutach jednak jakas inna dziewczynka zwrocila sie do mnei per "pan"... Wstdy juz zaliczylem glebokie zalamanie i od tamtej pory trzymam sie wersji, ze przechdoze kryzys wieku sredniego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:38, glizda101 napisał:

Ba. Do nazywania mnie per pan już się przyzwyczaiłem, mimo że niedawno skończyłem dopiero 16
lat. Tak mówią już do mnie w większości sklepów. :D


Jak na codzien to per pan, a jak przychodzi co do czego to pewnie "a dowodzik jest?" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:16, Abi Dalzim napisał:

E tam, zamiast się cieszyć, że wyglądacie na poważnych gości, to wy jeszcze jakieś fochy robicie...
Baby jesteście, czy co? ;)


NO niby nie, ale jaka to przyjemnosc z tego, ze siedmioletnie dziewczynki uwazaja mnie za starego czlowieka? :D I tak wsrod znajomych wygladam na najmlodszego zwykle, juz nie mowiac o tyym, ze moj styl zdecydowanie nie moze zostac opisany pzrez slowo "powazny". :) I jak jzu powiedzial Rayic policja nie podziela zdanai tych dziewczynek i lapia ciagle... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 17:40, Vaxinar napisał:



Hehe to mi się przypomniała śmieszna rzecz. Pare lat temu, no chyba jak miałem 15-16 lat, byłem w kawiarence internetowej. Graliśmy sieciowo w Battlefielda jakiegoś, wszyscy się do siebie normalnie odzywali, po imieniu, po ksywce nagle podchodzi do mnie jakiś szkrab, może z 10 lat i się spytał "przepraszam pana, czy mógłby mnie pan dołączyc do zespołu" jakoś tak, to nie było by dziwne gdybym wcześniej nie zwracał się do jego ojca "ee ziomek załatw snajperów" a to on mówił "no to idź do tego pana i się go spytaj ale grzecznie" :)) Głupio się poczułem jak się okazało że ten koleś, no taki w wieku 30 lat okazał się ojcem, ja do niego tak a on do mnie tak :D Może nie zwracałem uwagi w ferworze walki.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:40, pro evo napisał:

He,dziwne ten koleś nierozróżnil doroslego,od chlopaka co ma 16 lat?dziwne

A co w tym dziwnego? Jak miałem 13 lat to ludzie na oko dawali mi 17. A żeby mnie ktoś w wieku 16 lat o dowód zapytał to już jakiś upierdliwy musiał być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:42, gaax napisał:

> He,dziwne ten koleś nierozróżnil doroslego,od chlopaka co ma 16 lat?dziwne
A co w tym dziwnego? Jak miałem 13 lat to ludzie na oko dawali mi 17. A żeby mnie ktoś w wieku
16 lat o dowód zapytał to już jakiś upierdliwy musiał być.



Domnie jeszzca pan niepowiedział(heheh widzać ze panem niejestem buhahah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wiek, to ja też miałem związaną z jego mylnym ocenianiem sytuację, ale na odwrót - tzn to ja się pomyliłem zwracając się do kogoś ;] Mój nauczyciel od informatyki wygląda młodziej ode mnie ( pierwsza klasa liceum jestem;]) i jeszcze przed pierwszą lekcją z nim niechcący wyjechałem do niego z tekstem " ty, która ty jesteś klasa, bo szukam Łukasza z I c " - Jak mi powiedział "Ja nauczycielem jestem- informatyki uczę" to nie wiedziałem czy się śmieć czy uciekać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2006 o 18:42, gaax napisał:

A co w tym dziwnego? Jak miałem 13 lat to ludzie na oko dawali mi 17. A żeby mnie ktoś w wieku
16 lat o dowód zapytał to już jakiś upierdliwy musiał być.


A ja mam całkowicie odwrotnie. Patrząc na moja postawę i sporą niedowagę powiedziałbyś że jestem może z 5 klasy podstawówki (a chodzę do I Liceum). Raz miałem nawet przypał w kinie. Idę z kolegą z klasy po bilety, on kupuje pierwszy, ja za nim. Podchodze do kasy i mówię: "Poproszę bilet". Na to mój kolega zza moich pleców: "Niech mu pani nie wierzy on nie ma 16 lat, ma 14!" Baba nie chciała mi sprzedać biletu.... na szczęście mój ojciec siedział jeszcze w samochodzie i musiałem po niego iść. Koledzy się ze mnie śmiali przez tydzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 19:09, tread71 napisał:

To chyba dlatego, że jestem dość wysoki i jak się nie ogolę raz na dwa dni to wyglądam da 10
lat starszego ;]



spoko, pędz do łazienki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się