GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2007 o 19:26, gothicsheep napisał:

> Paweusz
> To znowu ja :>
Narcyz, egoista..........NĘDZA!!!

Że co !? :D Nie wiem o co ci chodzi, bo nie bardzo rozumiem. Narcyz !? Do tego trzeba mieć jakieś "warunki", ja nie mam. Po prostu bawię się fotografią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 19:37, paweusz napisał:

> > Paweusz
> > To znowu ja :>
> Narcyz, egoista..........NĘDZA!!!
Że co !? :D Nie wiem o co ci chodzi, bo nie bardzo rozumiem. Narcyz !? Do tego trzeba mieć
jakieś "warunki", ja nie mam. Po prostu bawię się fotografią...

Chodzi mi o to, że za każdym razem kiedy zapodajesz zdjęcie to jest one z tego samego ujęcia tyle, że z inną miną. To juz sie raczej wsztstkim znudziło. Stało się to po prostu denne. Wytęż wyobraźnie, wymyśl jakąś inną, fajną pozę i będzie elo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 19:40, gothicsheep napisał:

Chodzi mi o to, że za każdym razem kiedy zapodajesz zdjęcie to jest one z tego samego ujęcia
tyle, że z inną miną. To juz sie raczej wsztstkim znudziło. Stało się to po prostu denne. Wytęż
wyobraźnie, wymyśl jakąś inną, fajną pozę i będzie elo!

Trudno wykonać jakąś ekwiblyrystyczną pozę trzymając przed sobą aparat. Gdybym nie sam robił te zdjęcia, to może by się udało, ale niestety ja jestem ich autorem :) W takim razie proszę o spisanie petycji przeciwko publikacji moich zdjęć. I dziękuję przyrównania mnie do nędzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Radzę kulturalniej. Przy tylu ostrzeżeniach następne zakończy się degradem.

paweusz----> to środkowe niezłe, nie wiem czemu, ale kojarzy mi sie z klimatem Maxa Payne''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 19:44, Budo napisał:

paweusz----> to środkowe niezłe, nie wiem czemu, ale kojarzy mi sie z klimatem Maxa Payne''a
:)

Drogi panie Budo!

Ja wyraziłem tylko swoją opinię. Nie użyłem żadnych wulgaryzmów. Autor zdjęć - paweusz przyjął moją krytykę z humorem, nie obrażając się przy okazji przemyślając całą sprawę. Więc nie wiem o co ci chodzi.
I proszę mnie nie straszyć!!!

Do paweusz:

Postaw sobie na czymś aparat, umieść za sobą jakieś fajne tło, kopsnij jakąś mine(masz talent ^_^) i dobra fotka murowana!

Pozdro! Elo! Elo! Etc., etc., etc.................................!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 19:51, paweusz napisał:

OK, następnym razem postaram się zrobić zdjęcie z rogalem na twarzy w tle jakiegoś drzewka
czy coś w tym stylu :]



Pzrypominasz mi pewnego sportowca,oglądam snooker(to jest bilard) i tam jest taki zawodnik J.Higgins i jesst bardzo pdobny do ciebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 19:51, paweusz napisał:

OK, następnym razem postaram się zrobić zdjęcie z rogalem na twarzy w tle jakiegoś drzewka
czy coś w tym stylu :]

Jakoś ciężko mi wyobrazić Ciebie w takiej scenerii... Od dawno kojarzysz mi się z mrocznym klimatem, a te zdjęcia tylko to potwierdzają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 20:02, Bumber napisał:

Jakoś ciężko mi wyobrazić Ciebie w takiej scenerii... Od dawno kojarzysz mi się z mrocznym
klimatem, a te zdjęcia tylko to potwierdzają ;)

Pozory. Po domu chodzę w kapciach i czerwonych bokserkach w krówki :) Po prostu znudziły mnie zjdęcia, na których człowiek stara się wyglądać w miarę dobrze i przyzwoicie (do tego amerykański uśmiech z twarzy nie znika). To tylko zabawa. Co prawda, słucham black metalu, ale nie jestem żadnym "mrokiem". Przynajmniej moje zdjęcia rozkręcają temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:38, Crazy frogus napisał:

Crazy frogus

Efekt zdjęć Abiego ;P



Widze ze dziecko slucha Cracy Froga..ehh bez komentarza widac. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2007 o 19:53, gothicsheep napisał:

Drogi panie Budo!

/.../

Po pierwsze, nie użyłeś w poście żadnej emotki, a słowa typu "nędza", "egoista" itd nie kojarza się miło. Tylko dlatego, że paweusz sie nie przejął za bardzo (a przynajmniej tak sie wydaje) nie dostałeś ostrzeżenia. Co do straszenia- ja nie straszę, a ostrzegam, pamiętaj że mam do tego prawo, bo moją rolą tutaj jest trzymanie porządku, a także dbanie o kulturę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 19:22, paweusz napisał:

Paweusz
To znowu ja :>


Jak będzie odchodził Dani z CoF to od razu leć na jego miejsce :D
Pasujesz idealnie, i twarzą i upodobaniem... :)
Ave Zadan... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 17:24, deih napisał:

Na początku ich nie miałem ale jak zobaczyłem całe zdięcie to zminiłem zdanie :D. Jesteś tym
w okularach "krótkimi włosami"?

Chciałeś powiedzieć tą łysą pałą? ;) Tak :] Ale ja ostatnio nad wyraz często zmieniam wygląd, więc niedługo wrzucę jakieś aktualne fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Remember_The_Name

1. Fota z czasów liceum (ja to ten po lewej)
2. Druga fota z czasów liceum (ja znowu po lewej) PS: Nie zwracajcie uwagi na ten z pozoru niecenzuralny gest, ja tylko sobie plecak podtrzymywałem ;]
3. Fota sprzed miesiąca, kumpel testował nowy aparat i załapałem się na modela (aparat oczywiście zaraz potem poszedł do serwisu ;)

20070114230745

20070114230751

20070114230757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 23:08, Remember_The_Name napisał:

Remember_The_Name

1. Fota z czasów liceum (ja to ten po lewej)
2. Druga fota z czasów liceum (ja znowu po lewej) PS: Nie zwracajcie uwagi na ten z pozoru
niecenzuralny gest, ja tylko sobie plecak podtrzymywałem ;]
3. Fota sprzed miesiąca, kumpel testował nowy aparat i załapałem się na modela (aparat oczywiście
zaraz potem poszedł do serwisu ;)


niezle fotki.. :)
ach.. liceum.. to byly czasy.. ^_^ (jak tak patrze na te twoje pierwsze dwa zdjecia to od razu mnie fale wspomnien nachodza :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 23:08, Remember_The_Name napisał:

2. Druga fota z czasów liceum (ja znowu po lewej) PS: Nie zwracajcie uwagi na ten z pozoru
niecenzuralny gest, ja tylko sobie plecak podtrzymywałem ;]

Drugie zdjęcie mnie rozwaliło................................................!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się