GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2007 o 22:15, rick90 napisał:

No nie żartuj. Podpowiem: nie wyglądam na mój wiek ;P


prawie najwyzszy rzed (zielonkowata bluza z kapturem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 22:18, Zauri napisał:

> No nie żartuj. Podpowiem: nie wyglądam na mój wiek ;P

prawie najwyzszy rzed (zielonkowata bluza z kapturem)


Pudło... znowu, przykro mi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra ja juz nie zgaduje, wielkie spamowisko sie tu robi, jak jestes taki wstydliwy trzeba bylo w ogole tu zdjecia nie umieszczac. :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra już dobra, ale byłeś bardzo blisko. Drugi rząd, zielona bluza. Jeszcze raz dodam zdjęcia żeby wszyscy wiedzieli ;)
rick90

20070214223118

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 20:57, kuba121 napisał:

A więc wreszcie czas się ujawnić
kuba121


No nareszcie zebrałeś się na odwagę żeby się ujawnić ^^ Ja staram się wybierać fotki na których jestem sama bo znajomi zrobili by mi taką masakrę jakiej jeszcze ten świat nie widział jakby kiedyś się dowiedzieli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 22:31, rick90 napisał:

Drugi rząd, zielona bluza.

Od góry czy od dołu...? Chociaż ani tu ani tu nie widzę nikogo w zielonej bluzie (z tych z odsłoniętymi twarzami)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 22:42, Deejay napisał:

> Drugi rząd, zielona bluza.
Od góry czy od dołu...? Chociaż ani tu ani tu nie widzę nikogo w zielonej bluzie (z tych z
odsłoniętymi twarzami)...

Chyba jest pomiędzy dwoma kwadratami :P na górze - zielone to może nie jest, nie prało się w Perwolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kordzio1
dziś postanowiłem zeskanowałem celem wrzucenia na GS''a kilku fotek więc odrazu sobie wyrzucę tutaj:)
1. Przebieranka podczas wycieczki do Włoch- jak zwykle zebrało nam się na ciekawe- dla innych głupie pomysły:)
2. Któraś klasa liceum, pewnie 2 lub 3 - wypad pod namioty do rewala i mój wybombiasty kapelusz:)
3.Sylwester u kolegi- 1rok studiów, albo 4klasa liceum i równie zajefajny moherowy beret:) - atrakcja wielu imprez od 1klasy liceum:)

20070215224501

20070215224509

20070215224543

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 11:52, RX-8 napisał:

RX-8
Ja z kumplem podczas wycieczki inegracyjnej z LO :D Na pierwszym planie on, na drugim ja (tak,
ten palant w zielonej kurtce :D). Wprawne oko dostrzeże moją bluzkę "Playing the game" :P



Ja wyczesanego kumpla !!! hahahahaha ... Ja Cie krece no nie moge się przestać smiac, sorry, ale nie moge ... Zarąbisty koleś ... Ja sam nie jestem lepszy, ale to szczegół :PP

Ale beka, lol ... hihi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba żartujecie. Jestem jedynym chłopakiem w drugim rzędzie, a bluza jest zielona, wierzcie mi na słowo.

Może być? ;P
rick90

20070216094042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 22:47, deecom napisał:

Chyba jest pomiędzy dwoma kwadratami :P na górze - zielone to może nie jest, nie prało się
w Perwolu :)

To mógł wszystkim oprócz siebie dać kwadraty na twarze, albo zrobić tak jak Mac Cry napisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 09:41, rick90 napisał:

Może być? ;P


Nie zauważyłem tego posta ;)
A ja myślałem że to jest dziewczynka... ;) Bez urazy :) Może daj inne zdjęcie, żeby rozwiać moje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2007 o 11:29, Deejay napisał:

Nie zauważyłem tego posta ;)
A ja myślałem że to jest dziewczynka... ;) Bez urazy :) Może daj inne zdjęcie, żeby rozwiać
moje wątpliwości :)


Urazy na pewno nie będę miał bo wszyscy mnie biorą za o wiele młodszego.;) Innego zdjęcia nie mam i prędko nie będę miał chyba że kupię skaner albo coś w tym rodzaju ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak ta bluza jest zielona to niech mnie pszczoła kopnie. No chyba, że mam daltonizm :)
Serio myslałem że chodziło o rząd drugi od góry :) szukałem i szukałem i wymiekłem. Ciebie potraktowałem po protsu jak ... dziewczynę. :) Wybacz, ale tak wygladasz w tym tłumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 16:45, Mac Cry napisał:

Ja też myślałem, że to dziewczyna. Serio :P

P.S.
Nie bierz tego do siebie :)


A ja jak podał swoje położenie to się domyśliłam, że to on ^^ "Spostrzegawczość jest matką geniuszu" (tylko nie pamiętam kto to powiedział ^^'' ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej no, chłopaki bez przesady... wiem, że młodo wyglądam ale żeby od razu dziewczyna? Może przez te włosy (teraz mam o wiele krótsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo tak jakoś wyglądasz, i blisko dziewczyn siedzisz, więc jakoś ciężko było skojarzyć. Wybacz Nam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się