GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 18:20, kuba121 napisał:

A co w tym dziwnego że koło dziewczyn siedzi?

Hehe, to że łatwiej się ignoruje bo zazwyczaj chłopaki się trzymaja razem i dziewczyny razem ze sobą. Zresztą na to wygladało. Taka bluza, młoda twarz :) No sam powiedz.

Dnia 16.02.2007 o 18:20, kuba121 napisał:

No chyba ze wolisz chłopców ;)

Nieeee xD Zapewniam że jestem w 100% heteroseksualny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 17:23, rick90 napisał:

Ej no, chłopaki bez przesady... wiem, że młodo wyglądam ale żeby od razu dziewczyna? Może przez
te włosy (teraz mam o wiele krótsze)

Chciałem juz to wcześniej napisać, ale jakosnei było okazji..zgadzam sie niestety z kolegami. Myślałem, że to dzieczyna, ale nei przejmuj sie. Wyglad nei jest najważniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szerszeń45 & dna16

Dobra to ja jako rekompensatę dam swoją mordę, z mojej osiemnastki. :) Teraz możecie się nabijać z szerszenia, i uważajcie bo ta sama morda przyjedzie was straszyć na zjazd xD Przypadkiem na jednym ze zdjęc jest również moja siostra, bliżej niezidetyfikowany obiekt kroczący znany na forum jako dna16. Mam nadzieję, że ona jednak nie pojedzie mi robić tzw. "siary".
Na pierwszym zdjęciu ja to ten w czarno-szrej koszuli, dna16 to ta bliżej TV. Na drugim szerszeń z profilu :) (ten najbardziej po prawej stronie zdjęcia)
Jak widać jestem równie mało fotogeniczny jak rick90 :)

20070216204746

20070216204921

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee dobrze jest...fajny miałeś tort , tak dla pocieszenia mówie :)). A ci starsi panowie to kim oni są ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:56, deih napisał:

Eee dobrze jest...fajny miałeś tort , tak dla pocieszenia mówie :))

A jaki dobry był ! niebo w podniebieniu, czy jakos tak ;>

Dnia 16.02.2007 o 20:56, deih napisał:

A ci starsi panowie to
kim oni są ? ;>

Sam sobie odpowiedziałeś. xD Starsi xD hehe
Jeden to dziadek a drugi mój ojciec ;) ale sie na forum nie udzielaja to ich nie wymieniłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2007 o 20:58, szerszeń45 napisał:

A jaki dobry był ! niebo w podniebieniu, czy jakos tak ;>

No coś w ten deseń ;).

Dnia 16.02.2007 o 20:58, szerszeń45 napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś. xD Starsi xD hehe

Hehe....śmieszne :P.

Dnia 16.02.2007 o 20:58, szerszeń45 napisał:

Jeden to dziadek a drugi mój ojciec ;) ale sie na forum nie udzielaja to ich nie wymieniłem

A to szkoda pewnie wzrósłby poziom inteligencji na forum...Bo mało jej tutaj ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:50, szerszeń45 napisał:

szerszeń45 & dna16

Dobra to ja jako rekompensatę dam swoją mordę, z mojej osiemnastki. :) Teraz możecie się nabijać
z szerszenia, i uważajcie bo ta sama morda przyjedzie was straszyć na zjazd xD Przypadkiem
na jednym ze zdjęc jest również moja siostra, bliżej niezidetyfikowany obiekt kroczący znany
na forum jako dna16. Mam nadzieję, że ona jednak nie pojedzie mi robić tzw. "siary".
Na pierwszym zdjęciu ja to ten w czarno-szrej koszuli, dna16 to ta bliżej TV. Na drugim szerszeń
z profilu :) (ten najbardziej po prawej stronie zdjęcia)
Jak widać jestem równie mało fotogeniczny jak rick90 :)

I tak o niebo lepiej ode mnie wyglądasz. Ja foty nie zamieszcze bo liczba forumowiczów spadnie o połowe(przez zawał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:58, szerszeń45 napisał:

Jeden to dziadek a drugi mój ojciec ;) ale sie na forum nie udzielaja to ich nie wymieniłem :P


Nieeee?? Szkoda...ciekawe co by mieli do powiedzenia na temat tych zdjęć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deih
A być może mój ojciec strasznie wygadany, ale niestety woli marnować czas na jakiś czatach...

Książe Półkrwi
Dzięki za (mniemam że niezamierzone) pocieszenie :)

ko?nik
A pewnie sporo, zwłaszcza ojciec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

budyyn

Tak więc ja to ten po prawj ;]..a ten po prawej to mój brat ...zamiast do kościoła poszliśmy do Lidla i kupilismy biszkopciki xDD Zorganizowaliśmy konkurs kto więcej zmieści ich w buzi ...niestety konkurs nie roztrzygnięty ...nie moglismy się dogadać ...hmm ciekawe dlaczego ?

20070216211405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:14, Cossack777 napisał:

Widzę, że raczej kameralna bibka była. :)

W domku raczej tak można powiedzieć. Ale następnego dnia sobie ostro odbiłem w jednym poznanskim klubie muzycznym na "bibce" z kolegami xD

Dnia 16.02.2007 o 21:14, Cossack777 napisał:

Muszę Ci to powiedzieć - jesteś baardzo podobny do
siostry. ^^

Wielu mi już to mówiło, ale ja jakos nie potrafię dostrzec podobienstwa w wygladzie zewnetrznym. Może to i prawda, ale dla mnie moja siostra to jakis alien. xd Ale czasem zdarza jej się być miłą i sympatyczną siostrą. Czasem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:26, szerszeń45 napisał:

W domku raczej tak można powiedzieć. Ale następnego dnia sobie ostro odbiłem w jednym poznanskim
klubie muzycznym na "bibce" z kolegami xD

Hehe, ja mam osiemnastkę za rok. ^^ Też raczej zrobię najpierw dla rodziny, a potem dla kumplów. Tak jakoś... lepiej. xD

Dnia 16.02.2007 o 21:26, szerszeń45 napisał:

Wielu mi już to mówiło, ale ja jakos nie potrafię dostrzec podobienstwa w wygladzie zewnetrznym.
Może to i prawda, ale dla mnie moja siostra to jakis alien. xd Ale czasem zdarza jej się być
miłą i sympatyczną siostrą. Czasem ...

Tiaaa, jak każde rodzeństwo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:29, Cossack777 napisał:

Hehe, ja mam osiemnastkę za rok. ^^ Też raczej zrobię najpierw dla rodziny, a potem dla kumplów.
Tak jakoś... lepiej. xD

Mnie się wydawało że to dobre rozwiazanie, bo tylu kumpli co mam cięzko by było zmieścic w domu i jeszcze specjalnie wszystkich pilnować itd. A klub to dobra rzecz :) Zwłaszcza ze połączyłem szkolne połowinki z 18tką :)

Dnia 16.02.2007 o 21:29, Cossack777 napisał:

Tiaaa, jak każde rodzeństwo. ;)

Hehe, jak widać normalka, nic w przyrodzie nie zginie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:20, Książe Pólkrwi napisał:

> budyyn
>
> Tak więc ja to ten po prawj ;]..a ten po prawej to mój brat
Czyli ze ty to ktory bo niescislosci w twoim tekscie są.


sorry xD...
musiałem z rozpędu tak napisać...
tak więc ja to ten po prawej ... apo lewej to mój brat xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, fanie wyszliscie, ale tak się zastanawiam... dlaczego w moim Lildu nie ma takich biszkoptów !?! Może źle szukam, ale jutro albo w poniedziałek sprawdzę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 21:55, szerszeń45 napisał:

Hehe, fanie wyszliscie, ale tak się zastanawiam... dlaczego w moim Lildu nie ma takich biszkoptów
!?! Może źle szukam, ale jutro albo w poniedziałek sprawdzę ;>


pwinny być ...
w lidlu się ceny nie zgadzają ;/...bo cena nad biszkopcikami pisze 1.30... a juz przy kasie musiałem zapłacic 2.60 ....dwa razy więcej xD...a tak po za tym to nawet dobre było...Pić się tak mocno nie chciało jak po chipsach i prazynkach xD...
W tą niedziele powtórka z konkursu ...moze nową fotkę sie walnie tu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2007 o 20:32, speedraid napisał:

Chciałem juz to wcześniej napisać, ale jakosnei było okazji..zgadzam sie niestety z kolegami.
Myślałem, że to dzieczyna, ale nei przejmuj sie. Wyglad nei jest najważniejszy :)


Szkoda, że nie mam innego zdjęcia bo teraz tak nie wyglądam. A to że wyglądam na podstawówkę to słysze codziennie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 20:50, szerszeń45 napisał:

Dobra to ja jako rekompensatę dam swoją mordę, z mojej osiemnastki. :) Teraz możecie się nabijać
z szerszenia, i uważajcie bo ta sama morda przyjedzie was straszyć na zjazd xD \

Normalny szerszeń, niczym ie nei wyróżniasz. Ważne, że siez tobą fajnei gada, a wygląd jest nieważny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się