GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2007 o 19:15, gaax napisał:

U mnie istniała dziwna prawidłowość: długie włosy +3 lata do wieku, krótkie - 3 lata :)


Ja jak miałem krótkie włost z przed dwóch lat, to wszyscy myśleli, że mam 3 lata mniej niż naprawdę. Teraz zapuściłem i pomimo (prawie) 14 lat, udało mi się kupić bilety na film powyżej 16-tu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 17:56, Deejay napisał:

Starsza...? ;) Wygląda na nastolatke :) no, przynajmniej na tym zdjęciu... :)


Faktycznie, na tym zdjęciu wyszła wyjątkowo "młodo" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 00:17, Icestalker napisał:

Ja jak miałem krótkie włost z przed dwóch lat, to wszyscy myśleli, że mam 3 lata mniej niż
naprawdę. Teraz zapuściłem i pomimo (prawie) 14 lat, udało mi się kupić bilety na film powyżej
16-tu :D.


Ja na filmy powyżej lat 16 do kina chodziłem w pierwszych klasach podstawówki i nie sądzę, żeby była to kwestia starego wyglądu ;P I tak największy szok przeżyłem, kiedy niedawno 12-letnia siostra wraca z zakupów, wchodzi do mojego pokoju i podaje mi świeżo kupione piwo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 14.03.2007 o 12:45, siepu napisał:

Ja na filmy powyżej lat 16 do kina chodziłem w pierwszych klasach podstawówki i nie sądzę,
żeby była to kwestia starego wyglądu ;P


Są kraje, gdzie naprawdę tego pilnują :)

Dnia 14.03.2007 o 12:45, siepu napisał:

I tak największy szok przeżyłem, kiedy niedawno 12-letnia
siostra wraca z zakupów, wchodzi do mojego pokoju i podaje mi świeżo kupione piwo xD


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przerobiłeś zdjęcie by nie bylo widać, ze stałeś w skarpetkach. Hmmm. a może w skarpetkach to było na innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 17:19, Sithek napisał:

Widzę, że przerobiłeś zdjęcie by nie bylo widać, ze stałeś w skarpetkach. Hmmm. a może w skarpetkach
to było na innym...



Chwal Pana, że nie mam cię teraz pod ręką... Ale zaraz, czy my przypadkiem nie chodzimy do jednej klasy?
Oh, cóż za zbieg okoliczności... :>

Ale Mr Sithek ma rację, istotnie byłem wtedy w skarpetkach :) Po prostu uznałem, że nie są one na tyle istotne, żeby zaprezentować je szerokiej publiczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 14:57, deput666 napisał:

nie wiem jak u was , ale to moja ulubioona (obok tej z fakiem , była wczesniej) fotka


Może dlatego, bo nic na niej nie widać. :) Ja też wolę zdjęcia, na których mnie nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:15, gaax napisał:

U mnie istniała dziwna prawidłowość: długie włosy +3 lata do wieku, krótkie - 3 lata :)



U mnie tak samo było ... :D :D :D
Jak miałem długie włosy to wszyscy mówili (nauczyciele, rodzice, znajomi, nieznajomi :PP), że wyglądam na 19, 20 lat, mając wtedy 15 lat ... Jak obciąłem włosy, jak tata zobaczył mnie pierwszy raz to powiedział, ze już by mi piwa nie sprzedał :PPP I teraz jak mam średnio długie wyglądam na tyle ile mam chyba ... :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mroczny Rev

Mało kto mnie tu kojarzy, wiec można się pokazać:P Zdjecie bardzo aktualne (robione wczoraj). Na codzień mam trochę inną fryzurę, a na zdjęciu jakoś mi na bok zwiało włosy ;)

20070317181804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baal Namib
Jak narazie skromnie, nie chce się całkiem ujawniać :) Zdjęcia z Sylwestra.
Ten w niebieskim to ja :)

20070319181125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 18:15, Baal Namib napisał:

Ten w niebieskim to ja :)

Przeszedłeś na stronę Nowego obozu ? oO
Ale w ręku widzę runę "Uderzenie wiatru", więc bractwa się nie wyrzekłeś całkiem, mimo wszystko bardzo nieładnie... ciekawe co na to Y`Berion ...

;)

To tak pół żartem pół serio :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem szpiegiem, Baal''a Namiba nie widziano w nowym obozie :) Ale tak, ta runa :) To mój znak. Na szczęście wszystkich potem pousypiałem xD A Y''berion niestety nie żyje... Ale kontaktuje się ze mną w snach, i poprzez bagienne ziele xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że coś tu jest nie tak xD
Ten budynek to nowa świątynia Śniącego, a ci ludzi to nowo zwerbowani nowicjusze (Byłem pewien że w Nowym Obozie nic nie zdziałasz :P). A to nie runy a pojemniczki na bagienne ziele xD

Rozszyfrowałem cię :P

Dobra kończymy bo jeszcze osądzą nas o pomylenie wątków ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha :)
Wiedziałem że Abi ma podwójną osobowość ! xD

PS. Swoją drogą jak takie coś robisz ? ;-) Efekt wyszedł fantastico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się