GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 21:28, 3wkA napisał:

Oto moje fotki...

Bardzo fajne zdjęcia. Na pierwszym urzekła mnie technika robienia zdjęcia ;)

Dnia 20.04.2007 o 21:28, 3wkA napisał:

Może troche mało wybitne, ale na lepsze mnie nie stac ;]

Na pewno Cię stać. Trzeba tylko cały czas próbować i rezultaty dawać tutaj. Zobaczymy, ocenimy, skrytykujemy ( ;) ) i wtedy się coś wybitnego wybierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 00:45, Deejay napisał:

Co nowa kolekcja zdjęć, jesteś coraz bardziej pruderyjny! Na pierwszej fotce bezsprzecznie
się uśmiechasz. Bez rzadnych dwuznaczności! Miękniesz wać pan, miekniesz... ;)

A czy ja kiedyś zgrywałem jakiegoś macho ?! :D Coraz częściej słyszałem, że jestem brany za jakiegoś mrocznego typka i ponoć nawet nie umiem się uśmiechać, to postanowiłem że pokażę się od innej strony :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:28, 3wkA napisał:

PS: Hmmm... Jak wszyscy, to wszyscy ;] Oto moje fotki... Może troche mało wybitne, ale na lepsze
mnie nie stac ;]

Mało wybitne, tjaa... Nie wyjeżdżaj mi tu z typowo polską udawaną skromnością, bo te fotki są naprawdę piękne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 09:27, paweusz napisał:

A czy ja kiedyś zgrywałem jakiegoś macho ?! :D Coraz częściej słyszałem, że jestem brany za
jakiegoś mrocznego typka i ponoć nawet nie umiem się uśmiechać, to postanowiłem że pokażę się
od innej strony :))

hehe to bardzo dobrze, przeszedłeś na stronę światła ;) Z takim pogodnym uśmiechem mógłbyś z powodzeniem w przedszkolu pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 10:06, Deejay napisał:

hehe to bardzo dobrze, przeszedłeś na stronę światła ;) Z takim pogodnym uśmiechem mógłbyś
z powodzeniem w przedszkolu pracować :)

<lol> co to, to nie. Jestem dość nerwowy, a pamiętam jak to było w młodzieńczych czasach w zerówce :D Oszalałbym tam albo zamknięto by mnie za znęcanie się nad dziećmi. Propozycja dość oryginalna, ale niezbyt trafiona. Co do światła... wolę jak jest ciemno :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 10:09, paweusz napisał:

<lol> co to, to nie. Jestem dość nerwowy, a pamiętam jak to było w młodzieńczych czasach
w zerówce :D Oszalałbym tam albo zamknięto by mnie za znęcanie się nad dziećmi. Propozycja
dość oryginalna, ale niezbyt trafiona.

heh starałem się... ;)

Dnia 21.04.2007 o 10:09, paweusz napisał:

Co do światła... wolę jak jest ciemno :))

Aha! A jednak! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 10:15, Deejay napisał:

Aha! A jednak! ;)

Pewnie, nie cierpię słońca - toteż w wakacje przez dzień unikam go, ale wiadomo że na dłuższą metę się nie da :)
Teraz znowu wyjdę na grzecznego i spokojnego :D Ale jak mówi mój kumpel "drażni lwa, bo lew to ja" - cokolwiek to nie znaczy.
Paweusz

20070421103154

20070421103210

20070421103229

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

! Z tym przedszkolem to chyba rzeczywiście przegłem ;)

Dnia 21.04.2007 o 10:33, paweusz napisał:

Pewnie, nie cierpię słońca - toteż w wakacje przez dzień unikam go, ale wiadomo że na dłuższą
metę się nie da :)

O kursze, teraz jesteś jeszcze bardziej mroczny - Wampir Paweusz... ;]

Dnia 21.04.2007 o 10:33, paweusz napisał:

Teraz znowu wyjdę na grzecznego i spokojnego :D Ale jak mówi mój kumpel "drażni lwa, bo lew
to ja" - cokolwiek to nie znaczy.

Lwy nie są straszne. Ja to bym nawet takiego miniaturowego w domu chciał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 09:42, Graszczur napisał:

> PS: Hmmm... Jak wszyscy, to wszyscy ;] Oto moje fotki... Może troche mało wybitne, ale
na lepsze
> mnie nie stac ;]
Mało wybitne, tjaa... Nie wyjeżdżaj mi tu z typowo polską udawaną skromnością, bo te fotki
są naprawdę piękne! :)



Rzecz gustu;] Naprawde mało jakie fotki podobaja mi sie, szczegolnie te na których jestem ja :P A do tego, wydaje mi sie ze na fotkach wychodze 10 razy lepiej niż w rzeczywistosci;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 10:44, 3wkA napisał:

Rzecz gustu;] Naprawde mało jakie fotki podobaja mi sie, szczegolnie te na których jestem ja
:P A do tego, wydaje mi sie ze na fotkach wychodze 10 razy lepiej niż w rzeczywistosci;p

To odwrotnie niż ja. Ja na fotkach wychodzę tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 06:27, Abi Dalzim napisał:

> Oto moje fotki...
Bardzo fajne zdjęcia. Na pierwszym urzekła mnie technika robienia zdjęcia ;)
> Może troche mało wybitne, ale na lepsze mnie nie stac ;]
Na pewno Cię stać. Trzeba tylko cały czas próbować i rezultaty dawać tutaj. Zobaczymy, ocenimy,
skrytykujemy ( ;) ) i wtedy się coś wybitnego wybierze :D


3wkA[m]

Śmieszne jest to, że jestem naprawde amatorka xD Robiłam te foty, albo timerem albo zupełnie sama. Tu przykład fotki przy której pstrykaniu prawie wykręciłam sobie ręke;p ale czego nie robi się dla ... ogółu ^^

20070421105052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 10:48, Graszczur napisał:

> Rzecz gustu;] Naprawde mało jakie fotki podobaja mi sie, szczegolnie te na których jestem
ja
> :P A do tego, wydaje mi sie ze na fotkach wychodze 10 razy lepiej niż w rzeczywistosci;p

To odwrotnie niż ja. Ja na fotkach wychodzę tragicznie


Różnie to bywa, chociaż specialnie fotogieniczna to ja nie jestem, musze sie troche napracować, a potem wybrać jedna fotke z 30 xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszło aż tak tragicznie ;-) Widziałem o wiele gorsze4 zdjęcia, także w tym wątku.
Swoją drogą, jak dajesz fotkę to daj swój nick w poście i pogrub go. Ułatwia to potem szukanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 12:05, szerszeń45 napisał:

Nie wyszło aż tak tragicznie ;-) Widziałem o wiele gorsze4 zdjęcia, także w tym wątku.
Swoją drogą, jak dajesz fotkę to daj swój nick w poście i pogrub go. Ułatwia to potem szukanie
;-)


Dzieki za słowa szczerosci;] przydało sie, bo narazie chyba tylko Ty to tak skrytykowałes ;-)

Wygrzebałam nowe foto:P To, już nie ma w sobie tego ducha artystycznosci;p ale jest ;]

3wkA

20070421121328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 12:15, 3wkA napisał:

Dzieki za słowa szczerosci;] przydało sie, bo narazie chyba tylko Ty to tak skrytykowałes ;-)

Nie ma za co ;-)

Dnia 21.04.2007 o 12:15, 3wkA napisał:

Wygrzebałam nowe foto:P To, już nie ma w sobie tego ducha artystycznosci;p ale jest ;]
3wkA

Mnie się tam podoba, tylko coś taką smutna minkę masz... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 12:22, szerszeń45 napisał:

> Dzieki za słowa szczerosci;] przydało sie, bo narazie chyba tylko Ty to tak skrytykowałes
;-)
Nie ma za co ;-)

> Wygrzebałam nowe foto:P To, już nie ma w sobie tego ducha artystycznosci;p ale jest ;]

> 3wkA
Mnie się tam podoba, tylko coś taką smutna minkę masz... ;-)


No, nie umiem sie uśmiechać. Niestety...

stiffyone -> nie mam łez w oczach! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:28, 3wkA napisał:

PS: Hmmm... Jak wszyscy, to wszyscy ;] Oto moje fotki... Może troche mało wybitne, ale na lepsze
mnie nie stac ;]



Wczoraj wieczorem temat przegladałem, a twoich zdjęć nie dojrzałem. Człowiek się chyba już starzeje, żeby zdjęć pięknej dziewczyny nie dojrzeć? Twoje zdjęcia nie są wcale takie złe, tylko więcej uśmiechu na twojej twarzy by się przydało...

Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3wkA

Dnia 21.04.2007 o 12:27, 3wkA napisał:

stiffyone -> nie mam łez w oczach! :P


No to może takie złudzenie, bo się świecą ( znaczy się tak światło się odbija) ;)

Lucas016

o imiennik - a no czasem bywa - i to nie pierwszy raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się