GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2008 o 19:41, allor10 napisał:

Wiesz na tym ostatnim zdjęciu to mi na Pudziana nie wyglądasz. Lepiej załóż bluzkę i
oszczędź sobie wstydu.


To pokaż swoje zdjęcie pakerze. A może masz taką oponę zamiast brzucha, że się wstydzisz :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie, proponuję skończyć tę nieowocną kłótnię. do czego doprowadzicie, ustalicie który ma lepszą klatę?
wip dał takie a nie inne swoje zdjęcie, imo przesadził, ale to nie powód, żeby zwracać mu uwagę w niezbyt miły sposób. już wystarczająco osób powiedziało mu, że popełnił błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 18:48, Laska-z-Polski napisał:

Z tym ostatnim, to ci się wcale nie udało, nie podnieciłeś nas :D

Nie miałem takowego zamiaruy :D Podniecać chłopaków...brr :P

>sesja... hm, model :P 4 pierwsze ok, ale ostatnie... przesadziłeś imo :|
E tam model, nie chce być modelem :P Może, ale to zawsze dowiadujemy się o tym po czynie prawda?

>Co tak wszyscy patrzycie na to zdjęcie ostatnie? Ostatnie zdjęcie jest przeznaczone do westchnień panien :P
Chyba najbardziej prawidłowy tekst jaki ostatnio usłyszałem :D

>Wiesz na tym ostatnim zdjęciu to mi na Pudziana nie wyglądasz. Lepiej załóż bluzkę i oszczędź sobie wstydu.
Wrzucaj "miszczu" to pogadamy :) Jak na razie to jesteś śmieszny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Skoro wip się odważył, i pokazał klatę, może reszta forumowiczów też się pochwali? I przestanie się brzydzić:P
A tak nawiasem, takich fotek, u żeńskiej części jeszcze nie widziałem tutaj:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 19:56, kedzior141 napisał:

A ja mam takie pytanie. Skoro wip się odważył, i pokazał klatę, może reszta forumowiczów
też się pochwali? I przestanie się brzydzić:P

Nie jako pierwszy, nie jako ostatni :P Oj tam brzydzieć, poprosiłem o opinie to ja dostałem, proste.

Dnia 25.03.2008 o 19:56, kedzior141 napisał:

A tak nawiasem, takich fotek, u żeńskiej części jeszcze nie widziałem tutaj:((

n/c O.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 19:59, xbit71 napisał:

...
Jakbyś nie wiedział, to wip moim wzorem pokazał swoją klatę. :D
Tu masz linka do moich: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&pid=9050 :D


Aż się boję link otwierać:P Swojego kaloryfera nie będę pokazywał...:P

EDIT:To ze zdjęciami dziewczyn to był żart, dajcie spokój:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 19:54, wip_01 napisał:

>Co tak wszyscy patrzycie na to zdjęcie ostatnie? Ostatnie zdjęcie jest przeznaczone
do westchnień panien :P
Chyba najbardziej prawidłowy tekst jaki ostatnio usłyszałem :D

Na tym cały pic polega, że łatwo jest krytykować innych niż siebie.
IMO wykazałeś się odwagą, ukazując swoje zdjęcie inne niż te ukazywane przez innych forumowiczów.

@Do reszty krytykującej
Zazdrościcie Wipowi i tyle :P Nie musieliście krytykować tego zdjęcia. Zaledwie wczoraj Xbit71 umieścił podobne zdjęcie, a jakoś nikt się do niego nie przyczepił, ba nawet niestraszne to, że odważył się pokazać w ręczniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:36, KannX napisał:

> Ja i Centurion, mój 4letni wałach.
> :)

Ja będę oryginalny z komentarzem. Koń ma super imię :)


Czekałam aż ktoś to powie. :D Dzięki, btw byłam przy nadawaniu tego imienia, też mi się wyjątkowo podoba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 20:49, Earthshaker napisał:

Yargh Wikingu! Dys ys Norłej xD


Norłej, Norłej :D Kupiłem sobie to nakrycie głowy na szczycie skoczni w Lillehammer :P Ceny za to mają tam barbarzyńskie - zapłaciłem za tą czapę pięćdziesiąt złociszy ;] Ale do dzisiaj stanowi ona miłą pamiątkę, zwłaszcza, że bardzo mi się tam podobało :P

@Farmer Widmo

Groźny uśmieszek? To dopiero przelewki, z groźnym uśmieszkiem na twarzy kładę na glebę siedmiu krępych barbarzyńców ;P I to gołą klatą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 21:04, Laska-z-Polski napisał:

Norłej, Norłej :D Kupiłem sobie to nakrycie głowy na szczycie skoczni w Lillehammer :P
Ceny za to mają tam barbarzyńskie - zapłaciłem za tą czapę pięćdziesiąt złociszy ;] Ale
do dzisiaj stanowi ona miłą pamiątkę, zwłaszcza, że bardzo mi się tam podobało :P

Mein Odin! Ceny są naprawdę barbarzyńskie. Za takie pieniądze można kupić knarę, a nawet drakkara! Przynajmniej masz pamiątkę, która świetnie wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 21:21, Earthshaker napisał:

Mein Odin! Ceny są naprawdę barbarzyńskie. Za takie pieniądze można kupić knarę, a nawet
drakkara! Przynajmniej masz pamiątkę, która świetnie wygląda :P


Przede wszystkim, za takie pieniądze można kupić grę! Albo lepiej, dobry obiad! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 22:31, Azreix napisał:

Azreix
Hmm... Ja. xD

Widzę ze nie źle zarosłeś:)
A ja skorzystamy z okazji i znów wkleję moją brzydką paszcze :)
Na pierwszym widzimy mnie stojącego obok anionowego żołnierza z Iraku .

20080325220716

20080325220744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mordę jeża opierzonego, następny golas :P Szczerze wg. mnie te zdjęcia nie co żałosne. Rozumiem takiego golasa na plaży, basenie etc. Nawet golasa z samą gitarą (vite KannX ;), ale takie modelowanie się na forum jest śmieszne. Zaimponujesz forumowiczkom swoją "umięśnioną" i wydepilowaną klatą? Nie sądzę. Wiesz, wszyscy nastolatkowie tak wyglądają i ja się z tego nie śmieję, ale nie ma czym się chwalić i urządzać sesji zdjęciowych. Zresztą wszystkie twoje zdjęcia są nudne i sztuczne. Na pierwszy raz rozumiem, ale ten temat zasypujesz tylko takimi fotkami. Nawet chyba ktoś prosił kiedyś (jakiś modek?), by umieszczać tu ciekawe zdjęcia, a nie jakąś sesję. Wracając do golasa, może się mylę i nie trafiłem z twoimi intecjami, ale ja to tak widzę. Mam nadzieję, że się nie obrazisz za moją szczerą opinię ;] (i xbit chyba też nie :P

witek194=> Fajna gitarka ;] Co wtedy na niej grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się