GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Za namową kilku osób postanowiłam wkońcu pokazać efekty mojej zmiany fryzury na wiosne :)

dna16 - po małej zmianie

1. Rano (tzn. o 5.00 jak wstałam do szkoły) normalka podpuchnięte oczy i brak uśmiechu.
2. Zdjęcie zrobione przed godziną, jak zwykle uśmiech poszedł ''w las''
3. No coś już widać jakiś mały uśmiech.

wiem wiem powinnam sie częściej uśmiechać...:)

20080328185143

20080328185156

20080328190524

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:30, razormw napisał:

Fajne te spodnie ;] Można wiedzieć gdzie kupiłeś? ;]

Hmmm... ja strzelam ,że w sklepie... ^^

YahooPL
Fajna fotka ;) Ale więcej uśmiechu kolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:30, razormw napisał:

Fajne te spodnie ;] Można wiedzieć gdzie kupiłeś? ;]


Poznań - Compton - Obok Starego Rynku jeśliś ciekaw ;P

boduczek ---> Uśmiech ? Co to takiego ?

dna16 --> Ładne zdjęcia. Przesyłam pozdrowienia z najlepszego miasta w Wielkopolsce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 23:06, razormw napisał:

Czas ujawnić się na forum :D Zdjęcie zrobione tuż po powrocie od fryzjera..byście wcześniej
mnie zobaczyli xD Zdjęcie robione komórką więc dlatego to takie rozjaśnienie po prawej
stronie twarzy :D A i czarno-białe bo lepiej wygląda :p bo kolory brzydkie wyszły...


ogół spoczko, fryzura też fajna.. a jaką miałeś wczęsniej? długie włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O 5.00 do szkoły... Dziękuję Bozi, że nie jestem kobietą i nie marnuję tyle czasu na makijaż etc. ;) A zresztą i tak traumą jest dla mnie wstawanie o 6.00 by dojechać na ósmą na uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie na tytuł zdjęcia, bo jak najbardziej aktualne (z wczoraj). Koleżanka buchnęła mi moją new erę (czapkę) to trzeba było sobie coś zamiennego kupić :P

YahooPL
Fajna bluza santa cruza :P

Jeździsz? Czy tylko tak odwiedzasz skejtszopy? :>

20080329141635

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 14:16, patrYX93 napisał:

Jeździsz? Czy tylko tak odwiedzasz skejtszopy? :>


Jeździłem dopóki nie zobaczyłem jak koledze łamię się noga w piszczelu. Później nie miałem już odwagi wejść na deskę. Ale styl ubierania pozostał i muzyka też :P

A Twe zdjęcie też niczego sobie. A te okulary to takie duże trochę nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 09:25, lurynowicz napisał:

O 5.00 do szkoły... Dziękuję Bozi, że nie jestem kobietą i nie marnuję tyle czasu na
makijaż etc. ;)


ja nie wstaje o tej godzinie aby zrobić sobie jak powiedziałeś makijaż... wstaje tak bo o godzinie 5.52 mam pociąg do Poznania, a i tak mam się co śpieszyć aby zdąrzyć na lekcje... Oh jak ja kocham PKP i MPK ;/ dziękuje wam za te wszystkie opóźnienia, wypadki czy inne pierdoły...eh żeby czekać przez 15 min na przystanku tramwajowym bo nie jedzie żaden tramwaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 14:16, patrYX93 napisał:

Patrzcie na tytuł zdjęcia, bo jak najbardziej aktualne (z wczoraj). Koleżanka buchnęła
mi moją new erę (czapkę) to trzeba było sobie coś zamiennego kupić :P


Fajne zdjęcie, okulary świetne:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 16:14, Baluk25 napisał:

Skejcik ;] Fajna bluza :D a tak ogólnie to nawet niezła fotka :)


Dziękuje za taką opinię. Myślałem, że klasa Sk8''ów już odchodzi w zapomnienie i wszyscy maja do nich stosunek taki jak Bin Laden do Busha. Miło, że jeszcze ktoś nas zalicza do gatunku ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 14:16, patrYX93 napisał:

Patrzcie na tytuł zdjęcia, bo jak najbardziej aktualne (z wczoraj). Koleżanka buchnęła
mi moją new erę (czapkę) to trzeba było sobie coś zamiennego kupić :P

YahooPL
Fajna bluza santa cruza :P

Jeździsz? Czy tylko tak odwiedzasz skejtszopy? :>



STACHUTBG SP3 = Fajna fotka ale moja lepsza

20080329164806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 16:39, YahooPL napisał:

Dziękuje za taką opinię. Myślałem, że klasa Sk8''ów już odchodzi w zapomnienie i wszyscy
maja do nich stosunek taki jak Bin Laden do Busha. Miło, że jeszcze ktoś nas zalicza
do gatunku ludzi ...


Powiem Ci, że ostatnimi czasy choć niby mieszkam w Wawie, to jest deficyt miejscówek. W dodatku jak znajdę jakiś chociaż flat to od razu ludzie się plują. I generalnie traktują jak nas ćpunów, pijaków i niewiadomo kogo :/

kedzior141
A dziękuje :P

StachuTBG SP3
To mają być zdjęcia forumowiczów a nie gify, avatary czy co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 16:48, StachuTBG SP3 napisał:

STACHUTBG SP3 = Fajna fotka ale moja lepsza

Rozumiem, że w dobie nauki języków obcych często Polacy nie znają swojego własnego - ale popatrz na ten wyraźny tytuł tematu "Zdjęcia forumowiczów"... jakże jasno i przejrzyście brzmi. Uczmy się czytać, nigdy nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 17:59, patrYX93 napisał:

Powiem Ci, że ostatnimi czasy choć niby mieszkam w Wawie, to jest deficyt miejscówek.
W dodatku jak znajdę jakiś chociaż flat to od razu ludzie się plują. I generalnie traktują
jak nas ćpunów, pijaków i niewiadomo kogo :/


Niestety to media wyrobiły nam taką opinię. Trzeba im przyznać, że z widzem mogą zrobić co chcą za pomocą manipulacji. Ale z drugiej strony nie mam problemu mocherów w autobusie. załoze kaptur na głowę i wszyscy myślą, że morderca tam siedzi i na bank nie ustąpi miejsca. Sa jąkieś plusy. Jednym z minusów jest to, że niestety policja też ma zle zdanie o takim ubiorze i średnio dwa razy na tydzień jestem przeszukiwany. Na szczęście nie mają się do czego doczepić więc looz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coś w tym jest. Mnie już z kilkanaście razy spisali za jazdę na desce, czy też za nic czasem nawet.
To jest w sumie wygodne, ale ludzie się czepiają że w ogóle jeździmy na deskorolce . Najlepiej powiedzieć wtedy że dobrze że nie ćpam, czy nie włóczę się a po prostu mam zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się