GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2009 o 20:57, MroK666 napisał:


> Fota z niedzieli

I w takim mundurze i ekwipunku poszedłeś później do kościoła? ;P


W kosciele to niepamietam kiedy bylem ostatnio. Pare lat temu na jakims slubie. A wczesniej to chyba na pierwszej komunii lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2009 o 21:39, Astmatyk napisał:

W kosciele to niepamietam kiedy bylem ostatnio. Pare lat temu na jakims slubie. A wczesniej
to chyba na pierwszej komunii lol

Deizm rządzi :).... A tak na marginesie: Panowie niesamowite hobby!!! :D tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 21:20, 88Bonzo napisał:

> Ja dziś byłem z bratem na popielcu w glanach, podwiniętych spodniach i bluzie z
SOAD''em
> w kościele. Nie powolili mi założyć naszyjnika z pentagramem...
> To a propos ryzykwoania xD

Z czystej ciekawości - po co C pentagram do kościoła? Żeby się popisać, pokazać czy zbłaźnić?
Chyba że jest jakiś inny powód ;)

DObre pytanie, najprawdopodobniej po to zeby sie wyrozniac, przyszpanowac albo sprowokowac. Dziwia mnie tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 21:58, 21question napisał:

co to za bron na pierwszym zdj?


Mogę się mylić, ale wygląda mi to na M60 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 22:11, LuQeMaStEr napisał:

> co to za bron na pierwszym zdj?

Mogę się mylić, ale wygląda mi to na M60 :P

rzeczywiscie b. podobny nie rozpoznalem glownie dlatego ze m60 kojarze raczej ze stacjonarna bronia i najczesciej na 2nogu. kiedys widzialem jak znajomy mojego taty strzelal z repliki tej broni (ma sklep z roznymi rzeczami militarnymi)
Niestety ja nie mialem okazji:P Koniec ot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 21:10, rogoz94 napisał:

Ja dziś byłem z bratem na popielcu w glanach, podwiniętych spodniach i bluzie z SOAD''em
w kościele. Nie powolili mi założyć naszyjnika z pentagramem...
To a propos ryzykwoania xD


Łaaał, ale jesteś fajny, naprawdę. Prawdziwy z Ciebie buntownik, stary! Naszyjnik z pentagramem, łohoho! Na pewno wszystkie starsze panie bały się takie duziego, śtlaśnego pana? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 21:52, 21question napisał:

> > Ja dziś byłem z bratem na popielcu w glanach, podwiniętych spodniach i bluzie
z
> SOAD''em
> > w kościele. Nie powolili mi założyć naszyjnika z pentagramem...
> > To a propos ryzykwoania xD
>
> Z czystej ciekawości - po co C pentagram do kościoła? Żeby się popisać, pokazać
czy zbłaźnić?
> Chyba że jest jakiś inny powód ;)
DObre pytanie, najprawdopodobniej po to zeby sie wyrozniac, przyszpanowac albo sprowokowac.
Dziwia mnie tacy ludzie


A powiedz mi czemu idąc do kościoła mam ubierać się jakoś inaczej. Idzie się w stylu w takim jakim zazwyczaj grasuje się po ulicach.

A ja to zadałbym pytanie a po co iść do kościoła pokazać się ludziom jaki ja to wierzący katolik jestem, odwalać ta cała szopkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 23:27, sir durin napisał:


A powiedz mi czemu idąc do kościoła mam ubierać się jakoś inaczej. Idzie się w stylu
w takim jakim zazwyczaj grasuje się po ulicach.

A ja to zadałbym pytanie a po co iść do kościoła pokazać się ludziom jaki ja to wierzący
katolik jestem, odwalać ta cała szopkę


Ty rozumujesz chociaż trochę? Idziesz do kościoła bo jesteś wierzący i zachowujesz się jak wierzący. Nie robisz tego na popis tylko z wewnętrznej potrzeby. Nie jesteś wierzący, nie czujesz się jak katolik / chrześcijanin - nie chodzisz do kościoła - proste jak drut. Nie chodzi mi o glany czy koszulkę SOAD`u tylko o pentagram Oo Ja noszę krzyż na piersi bo jestem chrześcijaninem i się tego nie wstydzę, iż jestem wierzący i praktykujący ale kolega który się wcześniej wypowiadał chyba ma niezbyt równo pod sufitem. Jeżeli nosi przewieszony pentagram "bo mu się znaczek podoba" to jest totalnie niedojrzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 23:27, sir durin napisał:

> > > Ja dziś byłem z bratem na popielcu w glanach, podwiniętych spodniach i
bluzie
> z
> > SOAD''em
> > > w kościele. Nie powolili mi założyć naszyjnika z pentagramem...
> > > To a propos ryzykwoania xD
> >
> > Z czystej ciekawości - po co C pentagram do kościoła? Żeby się popisać, pokazać

> czy zbłaźnić?
> > Chyba że jest jakiś inny powód ;)
> DObre pytanie, najprawdopodobniej po to zeby sie wyrozniac, przyszpanowac albo sprowokowac.

> Dziwia mnie tacy ludzie

A powiedz mi czemu idąc do kościoła mam ubierać się jakoś inaczej. Idzie się w stylu
w takim jakim zazwyczaj grasuje się po ulicach.

A ja to zadałbym pytanie a po co iść do kościoła pokazać się ludziom jaki ja to wierzący
katolik jestem, odwalać ta cała szopkę

Ale zeby od razu nosic pentargram? DObrze sie czujesz? Rozumiem ze wyznajesz szatana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 21:10, rogoz94 napisał:

Ja dziś byłem z bratem na popielcu w glanach, podwiniętych spodniach i bluzie z SOAD''em
w kościele. Nie powolili mi założyć naszyjnika z pentagramem...
To a propos ryzykwoania xD

Ho ho, bluza SOAD, czysty szatan & piekło. Nie wyrzucili cię z kościoła za propagowanie brutalnej i satanistycznej muzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 21:06, Igor FCBayern napisał:

Lepiej nie ryzykować. A co jeżeli wygada się, że ogląda TVN? Patrol Parafialny nie zna
litości ;)


To jeszcze nic, ale jak powie, że rzucił Owsiakowi do puszki to ekskomunika natychmiastowa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 08:56, Graszczur napisał:

Nie wyrzucili cię z kościoła za propagowanie brutalnej i satanistycznej muzyki?


SoaD to nie to, prędzej Slipknot ;] Odwrócony pentagram to symbol chrześcijaństwa, ale nie sądzę, żeby kolega właśnie taki miał ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę Cię w tej religijnej krucjacie hamować, ale wszystko zależy od tego, jak pentagram jest odwrócony - są ''te dobre'' i ''te zueeeee'' ;]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pentagram
http://www.teksty.gildia.pl/kormak/pentagram/pentagram

szatan, ćwieki, SOAD!

edit.

aleś mi Bonzo pojechał T_T
chodzi o to, że ludzie posługują się stereotypami - dla Ciebie, jako chrześcijanina, pentagram W KAŻDYM przypadku kojarzy się ze złem, Szatanem i nie wiadomo czym. nie uważasz, że trzeba mieć jednak jakieś podstawy, by tak twierdzić? swastyka też dla wszystkich jest symbolem nazistów i kojarzy się z Żydami zabijanymi w obozach - a w Imperium Rzymskim był to (o ile mnie pamięć nie myli) symbol szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 13:19, Azrathel napisał:


nie chcę Cię w tej religijnej krucjacie hamować, ale wszystko zależy od tego, jak pentagram
jest odwrócony - są ''te dobre'' i ''te zueeeee'' ;]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pentagram
http://www.teksty.gildia.pl/kormak/pentagram/pentagram

szatan, ćwieki, SOAD!


pozdrawiam ludzi (żeby nie napisać dzieci) wikipedii :x i na tym kończę tą dyskusję :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 13:19, Azrathel napisał:

nie chcę Cię w tej religijnej krucjacie hamować, ale wszystko zależy od tego, jak pentagram
jest odwrócony - są ''te dobre'' i ''te zueeeee'' ;]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pentagram
http://www.teksty.gildia.pl/kormak/pentagram/pentagram

szatan, ćwieki, SOAD!

edit.

aleś mi Bonzo pojechał T_T
chodzi o to, że ludzie posługują się stereotypami - dla Ciebie, jako chrześcijanina,
pentagram W KAŻDYM przypadku kojarzy się ze złem, Szatanem i nie wiadomo czym. nie uważasz,
że trzeba mieć jednak jakieś podstawy, by tak twierdzić? swastyka też dla wszystkich
jest symbolem nazistów i kojarzy się z Żydami zabijanymi w obozach - a w Imperium Rzymskim
był to (o ile mnie pamięć nie myli) symbol szczęścia.

Dobrze pamiętasz, do tego pentagram ''nieodwrócony'' był używany jako symbol w chrześcijaństwie, konretnie jako Gwiazda Betlejemska i symbol prawdy. Co prawda przejęty przez chrześcijan od innych religii, ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 13:19, Azrathel napisał:


aleś mi Bonzo pojechał T_T
chodzi o to, że ludzie posługują się stereotypami - dla Ciebie, jako chrześcijanina,
pentagram W KAŻDYM przypadku kojarzy się ze złem, Szatanem i nie wiadomo czym. nie uważasz,
że trzeba mieć jednak jakieś podstawy, by tak twierdzić? swastyka też dla wszystkich
jest symbolem nazistów i kojarzy się z Żydami zabijanymi w obozach - a w Imperium Rzymskim
był to (o ile mnie pamięć nie myli) symbol szczęścia.


Nie miałem tego na celu, wybacz jak poczułeś się urażony. Po prostu nie przepadam jak ktoś zamiast napisać coś od siebie zasłania się odnośnikami do wikipedii. Chwilowo jeszcze wracając do tematu - chwilowo, bo to nie wątek o religiach - chciałem napisać, że nie chodziło mi o ogólne stereotypy, tylko o ten jeden przypadek. Z GSa tamtego użytkownika można wywnioskować, że ma około 15 lat. I takowy ubierając się jak wielki "metal" i przewieszając pentagram przez szyję (szczerze wątpię, że chodzi o ten "dobry") nie wiem co chce wskórać. W dodatku się tym przechwala na łamach forum. Czy jest czym się szczycić? Czy każdy który nosi krzyż bądź medalik na piersi szczyci się tym, że zakłada go idąc do szkoły bądź do baru? Dla mnie to jest po prostu głupota ludzka, którą należy wyplewiać. Jeżeli chodzi o wiarę to sam jestem dość specyficznym przypadkiem chrześcijanina ale to już zupełnie inna historia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się