GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2009 o 00:17, MaccCry napisał:

Dlatego nie trawię wszelkiej maści ziomali i dresów, choc nie wykluczam, że są jacyś
ok. (w co wątpię).

Cicho, bo przyjdzie rodzyn. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 00:18, Vaako1902 napisał:

> Ale okazyjnie to potrafi wypić, w sumie nie tyle co ja, ale jak na babe to sporo
O, jeszcze ostatnie pytanie, a ile ty potrafisz wypić? :D


Nie mam zamiaru szpanować tym ani się chwalić (chociaż i tak jest masa osób które mogą więcej).
Powiem tak:

4x 0,7l na 5 osób. Kolejka za kolejką plus jedno piwo i 2x Breezeer arbuzowyi wytrwałem do końca a na drugi dzień tylko lekki kac trwający do ok godziny 18 (sylwester to był) ;) O innych wyczynach już pisać nie będe, bo i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 00:23, MaccCry napisał:

Jak wszystkim wiadomo daleko mi do podlizywania się, jestem raczej czepialski, ale przyznam,
że Rodzyn jest ok :)

Ale on sie uważa za ziomala, kultura blokowisk czy jakoś tak. ;]

Citko - to nie jest źle. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj no, jak gówno o czymś wiesz, to o tym nie pie***. Wielki krytyk się znalazł, co siedzi przed kompem 24/7 i udaje cholera wie kogo. I przestań już o mnie gadać, nie masz co robić to wyjdź w końcu z domu, i zobacz że jest coś poza komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 22:25, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Alexei Kaumanavardze


Respekt człowieku!
Co to za szatański bas? :D

Btw. Do twarzy ci z wiosłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 00:23, MaccCry napisał:

Jak wszystkim wiadomo daleko mi do podlizywania się, jestem raczej czepialski, ale przyznam,
że Rodzyn jest ok :)


Widziałeś, St1m każe ci wyjść z domu. A najlepiej to do podziemia bo to on lubi najbardziej. I koniecznie pamiętaj by zrobić coś nielegalnego w rytm brzdąkania hip hłopu. ;) I wskazane jest też byś się naj**ał bo to jest ta rzecz którą on kocha najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2009 o 10:55, Citkowsky napisał:

Widziałeś, St1m każe ci wyjść z domu. A najlepiej to do podziemia bo to on lubi najbardziej.
I koniecznie pamiętaj by zrobić coś nielegalnego w rytm brzdąkania hip hłopu. ;) I wskazane
jest też byś się naj**ał bo to jest ta rzecz którą on kocha najbardziej.

Jak nie wiesz o co chodzi w tagach na moim GS, to zamknij jape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak szczerze mówiąc to gościa obskoczyliście zupełnie bez powodu. Nie widzę powodu tej całej kłótni, no ale to wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 23:56, MaccCry napisał:

Heloł, już niektórzy przyzwyczaili się, że się czepiam i tylko tych, który wg mego uznania
na to zasługują. I nie, nikt mi za to nie płaci. Nie, nie zamierzam nikogo nawracac,
choc jak się uda, to fajnie.

Mam nadzieje ze się nie urazisz ze to napisze ale kiedys ktos ci da w morde za czepianie się, nikt normalny sie nie czepia zupelnie obcej osoby w sieci, i w dodatku obraza jego kobiete
Podejrzewam ze poza kompem nie jestes taki cwany i nie czepiasz sie wszystkiego w realu, bo ktos pewnie bi ci to wybil z glowy. Tak więc jestes taki odwazny jak siedzisz za komputerkiem:)
Tego ze irytowanie ludzi jest fajne tez nie skomentuje:D Po prostu szkoda slow

Poza tym zgadzam sie z KannXem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2009 o 12:53, St1m napisał:

...a teraz następuje monet w którym nazywacie mnie dresem. ;]

Jak dla mnie masz fajny styl. Skąd masz koszulke z pierwszego zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 14:50, Starscream napisał:

Mam nadzieje ze się nie urazisz ze to napisze ale kiedys ktos ci da w morde za czepianie
się, nikt normalny sie nie czepia zupelnie obcej osoby w sieci, i w dodatku obraza jego
kobiete

Ee, to chyba nie bywasz na innych forach czy chociaż w innych tematach.

Dnia 25.05.2009 o 14:50, Starscream napisał:

Podejrzewam ze poza kompem nie jestes taki cwany i nie czepiasz sie wszystkiego w realu,
bo ktos pewnie bi ci to wybil z glowy. Tak więc jestes taki odwazny jak siedzisz za komputerkiem:)

Zdziwiłbyś się, ale w realu jestem gorszy. Możesz spytac rodzinę, nauczycieli, kumpli i koleżanki z mojej klasy. Każdy Ci powie, że co chwilę się czegoś czepiam lub na coś marudzę, czasami niektórzy mają tego dośc, ale mimo to jestem lubiany, ponieważ często mam rację (co nie znaczy, że zawsze) i wiem gdzie są granicę. I fakt, w sieci mogę sobie pozwolic na więcej, bo nikt mi nic nie zrobi. I nie widzę powodu, żebym miał dostac w mordę (i tak się nie boję, bo większośc tu to dzieciaki xD). Nikogo wulgarnie nie obrażałem, wszystko w na swój sposób uargumentowałem i co najwyżej nazwałem kogoś burakiem. Ale rozumiem, dres musi przywalic każdemu za byle co i to się nigdy nie zmieni...

Dnia 25.05.2009 o 14:50, Starscream napisał:

Poza tym zgadzam sie z KannXem

Ja się z nikim nie kłócę... ;]

St1m=> Co jak co, ale z tobą nie zamierzam kontynuowac dyskusji, zwłaszcza widząc jak się zwracasz do innych użytkowników (zamknij jape? nie jesteśmy twoim ziomalami z blokowiska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to jesteś jakimś recenzentem stron typu Fotka czy Pudelek, bo nie widzę żeby ktoś cię pytał o zdanie czy ocenę wyglądu - a ciągle pchasz jakieś krytyki. Czepiasz się wyglądu, a popatrz na siebie - na gościa z okładki Logo nie wyglądasz, więc daruj sobie robienie z siebie pseudo-recenzenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ty przeciwko mnie? :P A tak na serio, nie, nie uważam się za jakiegoś pieprzonego recezenta wyglądu, ale, do jasnej cholery, to jest forum! Tu każdy ma swoje zdanie i każdy ma prawo je w jakiś sposób pokazac. Robicie ze mnie nie wiadomo kogo, ale policzcie do ilu osób w tym temacie się doczepiłem? 3? Góra 5. A ile pochwaliłem, pogratulowałem etc. Jest masa. Ludzie, wy się po prostu boicie krytyki! Tu leży wasz problem. Ostatnio pewna dama na forum wyśmiała mnie z pierwszego zdjęcia jakie tu dałem. I co? Zgadzam się znią w 100% ponieważ było ono żałosne i strasznie "fotkowate". Może czasami się czepiam, może niepotrzebnie ciągnę rozmowę, ale taki już jestm, jak mi się coś nie podoba to to pokazuję,a nie siedzę cicho w kącie i bije brawo. I tak btw, nigdy, przenigdy nie napisałem, że ktoś jest brzydki czy coś w tym stylu. Dziwne, że xbita golasa jakoś prawie wszyscy się czepiali. Dlaczego? Bo było o co. Czyżbyście nagle zgrzecznieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 00:20, Vaako1902 napisał:

Cicho, bo przyjdzie rodzyn. ;D

Ja tu cały czas jestem :)

Zaś co się tyczy reszty, lepiej darujcie sobie dalsze dyskusję o dresach i nie dresach bo to będzie się ciągnęło jak guma balonowa i nic nie wykminicie. Szkoda czasu a pogoda na zewnątrz kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 15:44, MaccCry napisał:

I ty przeciwko mnie? :P

Na pal z nim!!! A tak na serio, nie mam nic przeciwko krytyce - czasem jednak warto zastanowić się nad jej formą, bo z niewinnej oceny może wyjść chamstwo (nie piję tu do ciebie).
Co do grzeczności, to ja święcę przecież przykładem na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 15:31, MaccCry napisał:

Ee, to chyba nie bywasz na innych forach czy chociaż w innych tematach.

Napisałem normalnych, jak ktos jest trollem to co innego

Dnia 25.05.2009 o 15:31, MaccCry napisał:


> Podejrzewam ze poza kompem nie jestes taki cwany i nie czepiasz sie wszystkiego
w realu,
> bo ktos pewnie bi ci to wybil z glowy. Tak więc jestes taki odwazny jak siedzisz
za komputerkiem:)
Zdziwiłbyś się, ale w realu jestem gorszy. Możesz spytac rodzinę, nauczycieli, kumpli
i koleżanki z mojej klasy. Każdy Ci powie, że co chwilę się czegoś czepiam lub na coś
marudzę, czasami niektórzy mają tego dośc, ale mimo to jestem lubiany, ponieważ często
mam rację (co nie znaczy, że zawsze) i wiem gdzie są granicę. I fakt, w sieci mogę sobie
pozwolic na więcej, bo nikt mi nic nie zrobi. I nie widzę powodu, żebym miał dostac w
mordę (i tak się nie boję, bo większośc tu to dzieciaki xD). Nikogo wulgarnie nie obrażałem,
wszystko w na swój sposób uargumentowałem i co najwyżej nazwałem kogoś burakiem. Ale
rozumiem, dres musi przywalic każdemu za byle co i to się nigdy nie zmieni...

Gdyby ktos sie do mnie przyczepil np ze nosze zbyt dresiarska bluze albo buty niedopasowane do garniaka to na pewno bym mu za to nie podziekowal. Co innego gdyby ktos zwrocil mi delikatnie uwage. A ty od razu ostro krytykujesz po ludziach ktorych widziales tylko na fotach, to ze sam potrafisz przyjmowac krytyke to nie daje ci prawa do krytykowania innych, na fotach wygladasz raczej na niegroznego chloptasia ktory raczej wielkim bossem w swojej miescinie nie jest, tak wiec najpierw sie popatrz na siebie zanim zaczniesz krytykowac innych (wiem pojechalem z tym tekstem;pp)
A co do tego ze masz racje ze sie czepiasz- W jakim sensie masz racje? Jesli gosc ma taki styl to za ch nie bedziesz mial racji, ty tylko glupio wypisujesz co tobie sie nie podoba a co podoba, sorry nie jestes wladca swiata i nie wszystko bedzie takie jak ty chcesz, a za to czepialstwo i bycie upierdliwym na pewno kiedys cie zaboli, niekoniecznie od dresa- byc more od normalnego czlowieka ktory nie lubi jak jacys pseudokrytycy przyczepiaja mu sie do dupy bo im sie nudzi
Nie chce sie wyklocac ale taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyśmy się przekonywac bardzo długo, jednak już od jakiegoś czasu zaśmiecamy temat, więc dajmy sobie spokój z tym. Ja wiem swoje i ty wiesz swoje. Nie martw się o mnie, nie dostanę w mordę, bo jak chcę to jestem naprawdę miły i do tego się pilnuję ;] Btw, przynajmniej jakieś argumenty masz, a nie coś a la zamknij jape...

Vaako1902=> Nie pisałem o forum, choc i tu mam paru zwolenników i naprawdę dobrych znajomych. Pisałem o klasie/szkole, gdzie z nikim żadnej wojny nie prowadzę, a jak już wkurzam, to przeważnie dla żartów. Jak ty mnie nie lubisz, to spoko, twoja sprawa ;] Ja osobiście nie do Ciebie nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się