GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 19.07.2009 o 09:37, MaccCry napisał:

imho, nieco żałosny.


Life is brutal and full of zasadzkas ;) Już się przyzwyczaiłem do tego typu komentarzy, no ale wole coś dać niż żeby temat stanął w miejscu lub ciągnął się o niczym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 10:19, Infes napisał:

> imho, nieco żałosny.

Life is brutal and full of zasadzkas ;)

Co to ma do rzeczy?

Dnia 19.07.2009 o 10:19, Infes napisał:

Już się przyzwyczaiłem do tego typu komentarzy,

Czyli jesteś trolem, który ma w d*pie krytykę innych robisz to nadal?

Dnia 19.07.2009 o 10:19, Infes napisał:

no ale wole coś dać niż żeby temat stanął w miejscu lub ciągnął się o niczym :)

A ja wolę, żeby ten temat stał i czekał na porządne zdjęcia niż miałby byc zapychany śmieciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 10:26, MaccCry napisał:

Czyli jesteś trolem, który ma w d*pie krytykę innych robisz to nadal?


Raczej takich jak Ty mam w... . Wole coś dać od Siebie niż tylko komentować innych zdjęcia,pisać jakie to One są,a swoich nie dawać. A teraz daruj już sobie, bo kontynuowanie Twoich wypowiedzi tyczących się moich jest bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Czepiasz się, a nie masz czego. Wrzucił całkiem normalną fotę i cześć, co z tego, że jest poobrabiana. Zdjęcie jak zdjęcie.
A w ogóle stary popatrz na własne zdjęcia, które wrzucałeś zanim się do innych przywalisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 10:26, MaccCry napisał:

Czyli jesteś trolem, który ma w d*pie krytykę innych robisz to nadal?


Kiedyś od razu reagowali na tego typu wypowiedzi, nawet mniej ostre. Aż wstyd, że taki doświadczony user jak Ty używa takiego "wyrafinowanego" języka.
Nie wiem co się dzieje z tym forum. Wszyscy pozwalają sobie chyba trochę za dużo. Kiedyś dostałem warna w tym topiku, bo napisałem, że ktoś ma daremną kurtkę. Ale to co teraz się dzieje, to wychodzi poza granice dobrego smaku.
o.O

Dnia 19.07.2009 o 10:26, MaccCry napisał:

A ja wolę, żeby ten temat stał i czekał na porządne zdjęcia niż miałby byc zapychany śmieciami.


A wiesz co ja wolę? Żeby w tym wątku były faktycznie zdjęcia, a nie spam tekstowy na kilka stron. Nieraz nie można się doszukać fotki przez trzy strony, bo wykłócacie się kto ma lepszy styl albo, że czyjaś fryzura jest daremna.

Dajcie już spokój. To jest już nie tyle nieśmieszne, co niesmaczne i żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 11:55, Grzech napisał:

Nie wiem co się dzieje z tym forum.

Ewolucja panie. ;-)

Dnia 19.07.2009 o 11:55, Grzech napisał:

A wiesz co ja wolę? Żeby w tym wątku były faktycznie zdjęcia, a nie spam tekstowy na
kilka stron. Nieraz nie można się doszukać fotki przez trzy strony, bo wykłócacie się
kto ma lepszy styl albo, że czyjaś fryzura jest daremna.

Hej, no co ty ... czasem owszem ciężko jest coś konkretnego znaleźć ale tu przecież z pomocą przychodzi szukajka ... no chyba, że ktoś zapomni dać nicka przy fotce. ;-P

Dnia 19.07.2009 o 11:55, Grzech napisał:

Dajcie już spokój. To jest już nie tyle nieśmieszne, co niesmaczne i żenujące.

Kolejny flame ... był już o gejowskich koszulkach, HiSinie, teraz o żelu i retuszu zdjęć. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że to jego zdjęcie to śmieć? A idź, molu jeden. Zdjęcie jak zdjęcie, niech robi co chce. Ty byś tylko krytykował kto tu jakich zdjęć nie daje, a od tego chyba jest ten temat. Sam coś wrzuć, to na pewno będzie wiele komentarzy xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulblu, bublu. Wiedziałem, że tak będzie. Wystarczy, że ktoś się doczepi innego usera niż HiSin i już jest zły. Nie podoba mi się jego zdjęcie i tyle, co w tym złego? Tak was to boli? Przeczytajcie sobie cały temat i policzcie ile osób krytykowałem, a ile chwaliłem (ogólnie pozytywnie komentowałem). To będzie jakoś 1:100. I co, taki zły jestem? Bo paru buraków ośmieszyłem? Ja nie zaczynam flejmowac, to wy się dopieprzacie, że komentuję (negatywnie) kogoś zdjęcie. Infes nie jest jakimś ułomem, żeby się nie bornic lub w ogóle ze mną dyskutowac. Ale nie, wy, święci userzy portalu gram.pl musicie iśc za biedakami. I co, jak to się skończy? Tak jak zawsze, pięc stron kłótni i tak nic z tego nie wyniknie, wszyscy się do siebie zrażają, a na koniec Wojman rzuca ostrzerzeniami i degradami (popieram, nawet jak ja mam też oberwac). I nie, ja się nie czuję winny, skomentowałem tylko kogoś zdjęcia, negatywnie, ale wy musicie się burzy, bo straszny Mac znęca się nad maluczkimi. Jesteście żałośni (nie wszyscy oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 12:48, MaccCry napisał:

/.../


Sam jesteś burak :P
Nie chodziło tylko o Twoje posty, tylko o całokształt tego wątku, który powinien chyba zmienić temat na "Wrzuć fotkę, a powiemy ci jaki jesteś daremny" w kategorii: Spam.

EDIT:
@Post down

Infernalu, możemy szanować czyjeś posty, ale jak ktoś nazywa kogoś burakiem, żałosnym etc. to nie jest wyrażanie swojego zdania, tylko zwyczajne obrażanie kogoś. To chyba już nie jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Troszkę wypowiedzi się nazbierało więc cytowanie odpuszczę sobie,pozwólcie. Zaraz rozpocznie się I Wojna Gramowa,bo Światową mamy już za sobą.Choć to nie pierwsza jak i nie ostatnia sprzeczka na forum to i tą nie warto dalej kontynuować. W końcu zawsze się znajdzie ktoś o innym poglądzie i będzie deja vu. Chcę Wam uświadomić tylko, że to czego nie chciecie(niektórzy) właśnie robicie : "Żeby w tym wątku były faktycznie zdjęcia, a nie spam tekstowy na kilka stron." A teraz do rzeczy... MaccCry może mieć swoje zdanie,należy je uszanować jakie by nie było, (oczywiście możemy być innego zdania) bo każdy z Nas,Forumiczów ma prawo do własnego poglądu,toku myślenia,do wypowiedzi. Ważne tylko, by podczas wyrażania Swojej własnej opinii nie krzywdzić innych,nie obrażać danych osób. Nie ma najmniejszego sensu ciągnąć tego. Tak,ustępuje,nie potrafię walczyć do końca na "wymianę zdań."

Dnia 19.07.2009 o 12:48, MaccCry napisał:

Jesteście żałośni (nie wszyscy oczywiście)

Witamy w gronie...

\/
A teraz koniec już Tej "rozmowy". O ile to rozmową można nazwać.
/\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie no pewnie, najlepiej przysrać się do normalnego zdjęcia, wyzwać autora od trolla, a resztę od buraków i jeszcze na koniec podsumować, że jesteśmy żałośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpuść już mu Budo,naprawdę nie marnuj na Niego czasu.Nie jest kompletnie tego wart. Ja wiem że to nie jest takie proste ale postaraj się,wiem że potrafisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 10:26, MaccCry napisał:

Czyli jesteś trolem, który ma w d*pie krytykę innych robisz to nadal?

Jeżeli ktoś ma własne, ukształtowanie zdanie to faktycznie ma w dłupie zdanie innych (jaki by ono nie było). Poza tym, kim ty jesteś by twoja krytyka była jakimkolwiek wyznacznikiem?

Dnia 19.07.2009 o 10:26, MaccCry napisał:

A ja wolę, żeby ten temat stał i czekał na porządne zdjęcia

Jak np. wypady do baru z fastfoodami w twoim wydaniu? Może i serduszka w zdjęciach są nieco tandetne - ale może ktoś gustuje w tandecie.
Ty możesz mówić "lipa" - a ktoś może odpowiedzieć "i chłoj z tym". Proste, nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 23:07, Budo napisał:

/.../

Rany, nie bierzcie tego osobiście, ale oboje zróbcie coś z włosami xD



Spoko :P Przyzwyczaiłam się do krytyki moich kudłów :P
Ale co Ci w nich nie pasuje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 23:07, Budo napisał:

/.../

Dziwne... Odkąd tak się cieszę to mi wszyscy mówią że lepiej wyglądam :) Choć może faktycznie ^^
A mi się tam podobają włosy Mary ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się