GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 12:14, Kakarotto napisał:

Twoja lewa brew wydaję się być rzadsza od prawej.

Kiedyś kolega spalił mi cała brew miotaczem ognia ręcznej roboty (zapalniczka + dezodorant) i tak mi już odrosła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 13:11, Rozrobiony napisał:

> Twoja lewa brew wydaję się być rzadsza od prawej.
Kiedyś kolega spalił mi cała brew miotaczem ognia ręcznej roboty (zapalniczka + dezodorant)
i tak mi już odrosła :(

Mówi się ze zabawy z ogniem nie popłacają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:02, Marko_Pele napisał:

Pił ktoś kiedyś te zacne piwo?

U nas pod Częstochową czy na Ślunsku to jeszcze nie widziałem tego piwa - ale słyszałem że dobre.
Wyglądasz w tym krawacie jak jakiś Towarzysz-Sekretarz :) Ostatnio też "wyskoczyłem" podobnie ubrany, ale krawat był różowy. Może tylko poza trampkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:02, Marko_Pele napisał:

Little peace of Perła Lubelska ;)
Pił ktoś kiedyś te zacne piwo?

Na studiach w Lublinie to się piło.

Słabe :P Żywiec i Tyskie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:06, Transylvanian_Hunger napisał:

> Pił ktoś kiedyś te zacne piwo?
U nas pod Częstochową czy na Ślunsku to jeszcze nie widziałem tego piwa - ale słyszałem
że dobre.
Wyglądasz w tym krawacie jak jakiś Towarzysz-Sekretarz :) Ostatnio też "wyskoczyłem"
podobnie ubrany, ale krawat był różowy. Może tylko poza trampkami.


Ano racja, trudno dostępne piwo - zła dystrybucja? :| Można by jeszcze dodać, po ilu piwach ty się uśmiechniesz? :D
Co do mojego stroju, to "degustacja" piwa :) była poprzedzona pewnym wydarzeniem, które to też zostało uwiecznione. Mój znajomy skwitował to tak: połączenie gostków z Oceansize/Green Day/My Chemial Romance. xD

Darkstar181 ----> Widzę że kolega zna tamtejsze realia, to jest tamtejsze specjały :P Zwój człowiek!

Mr_Terrorist ----> Wiadomo, byle czym sie nie wożę :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:02, Marko_Pele napisał:

Pił ktoś kiedyś te zacne piwo?


Ba! Na filmowym lecie w Zwierzyńcu to produkt pierwszej potrzeby oraz podstawa w dziale "Wydatki" budżetu każdego liczącego się festiwalowicza ^^

...i w sumie jedno z nielicznych, jakie jeszcze da się pić. Od kiedy wszystkie "topowe" lagery zaczęły smakować identycznie (czyli badziewnie), piwa lokalne lub innego gatunku stały się jedynym już ratunkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:15, Dexter_McAaron napisał:

> Pił ktoś kiedyś te zacne piwo?

Ba! Na filmowym lecie w Zwierzyńcu to produkt pierwszej potrzeby oraz podstawa w dziale
"Wydatki" budżetu każdego liczącego się festiwalowicza ^^

...i w sumie jedno z nielicznych, jakie jeszcze da się pić. Od kiedy wszystkie "topowe"
lagery zaczęły smakować identycznie (czyli badziewnie), piwa lokalne lub innego gatunku
stały się jedynym już ratunkiem...


Nic dodać, nic ując. Także na Perłę zapraszamy na Lubelszczyznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:20, Marko_Pele napisał:

Nic dodać, nic ując. Także na Perłę zapraszamy na Lubelszczyznę :)


Heh, gdyby jeszcze jakieś inne koleje po torach kursowały, bo z naszą kochaną PKP to podróż z Wrocławia niemalże drugą Odyseją się staje. Wagon piętrowy, siedzenie na górze w upalny dzień forever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:28, Dexter_McAaron napisał:

> Nic dodać, nic ując. Także na Perłę zapraszamy na Lubelszczyznę :)

Heh, gdyby jeszcze jakieś inne koleje po torach kursowały, bo z naszą kochaną PKP to
podróż z Wrocławia niemalże drugą Odyseją się staje. Wagon piętrowy, siedzenie na górze
w upalny dzień forever!


To kolega aż z Wrocławia?! No ale co by nie mówić, wszystkie drogi prowadzą na wschód do Lublina :D Poza tym, jak już wybudują autostrady i trakcje kolejowe na Euro, będzie czym i po czym jeździć ;] A tak na poważnie, mogli by cos zrobić z tą dystrybucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 19:02, Marko_Pele napisał:

Little peace of Perła Lubelska ;)
Pił ktoś kiedyś te zacne piwo?



Mieszkam w Lublinie to też piwko tej marki pijam i to dosyć często. Przystępna cena i zacny smak to jest to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ... to na pewno ty? Poza tym tak się dziwnie składa że, widziałem dziś kogoś bardzo podobnego do ciebie i bez urazy - nie wiedziałem czy to chłopak czy dziewczyna ale ciebie akurat da się ... rozpoznać ... chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się