GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dobra widzę że co poniektórzy dalej nie łapią. Oczywiscie zdjęcie to wykonałem tak jak wykonałem celowo (lustro, szumy itp.), bo taki miałem kaprys. Jest to temat związany ze zdjęciami użytkowników (czyt. ich facjatami i nie tylko :), czy traktujący o Fotografii cyfrowej/analogowej ?

BTW znajdę trochę czasu to dodam "czytelniejsze" zdjęcia. Specjalnie dla tej dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2011 o 00:19, MasterOfBlaster napisał:

Dobra widzę że co poniektórzy dalej nie łapią. Oczywiscie zdjęcie to wykonałem tak jak
wykonałem celowo (lustro, szumy itp.), bo taki miałem kaprys. Jest to temat związany
ze zdjęciami użytkowników (czyt. ich facjatami i nie tylko :), czy traktujący o Fotografii
cyfrowej/analogowej ?

BTW znajdę trochę czasu to dodam "czytelniejsze" zdjęcia. Specjalnie dla tej dwójki.


A ja powiem, że bardzo ładne zdjęcie, oryginalne kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2011 o 15:30, Jaki_Gahn napisał:

@MasterOfBlaster, Almarcino, DonSzabla - tu chodzi o coś innego, moi mili. Aparat
warty ok. 2000 zł, o ile się nie mylę, a lepsze zdjęcie można zrobić telefonem. To się
mija z celem, kupno profesjonalnej lustrzanki, kiedy zdjęcia się robi na poziomie małolat
z fotki czy innych szatańskich serwisów :)



Powiedział człowiek co ma w ulubionych W11 Wydział śledczy [i sporo innego chłamu którego nie chce mi się tu wymieniać]
Zrobił fotkę tak a nie inaczej,wyszła imho całkiem ciekawie, jak cię boli, że ktoś ma sprzęt za te 2k + i bawi się nim, to trudno, tu już nikt nic nie poradzi.


@MasterOfBlaster

Dnia 18.07.2011 o 15:30, Jaki_Gahn napisał:

BTW znajdę trochę czasu to dodam "czytelniejsze" zdjęcia. Specjalnie dla tej dwójki.


Daj spokój nie warto, nie karm trolli, szkoda kompostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 21:09, KrwawaMary napisał:

KrwawaMary

Coś tam skrobałam na papierze...

Co. Kolejna fotka ? ;>. Cóż to było za Coś na papierze ? :L. Tajne plany dla rządu, a może plan zniszczenia miasta i wprowadzenia chaosu w kraj. Jak tak, to ja się piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 21:38, Braveheart napisał:

> KrwawaMary
>
> Coś tam skrobałam na papierze...
Co. Kolejna fotka ? ;>.


Tak a co? Nie wolno :P U mnie na blogu jest jeszcze więcej :P

>Jak tak, to ja się piszę

Dnia 22.07.2011 o 21:38, Braveheart napisał:

;)


Zastanowię się nad tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 21:48, KrwawaMary napisał:

Tak a co? Nie wolno :P U mnie na blogu jest jeszcze więcej :P

Wolno, wolno. Czy ja gdzieś napisałem, że nie wolno ? ;>. Co do blogu [chyba o GSa chodzi], wiem że jest więcej widziałem ;-). Dodawaj tych zdjęć ile Ci się żywnie podoba..

Dnia 22.07.2011 o 21:48, KrwawaMary napisał:

Zastanowię się nad tym :P

Nie ma zastanowię. Ja się sam wpisuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2011 o 21:58, Braveheart napisał:

Nie ma zastanowię. Ja się sam wpisuję :P

Dobra :P Ty będziesz Pinky, a ja Mózg! Razem podbijemy świat, buahahaha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2011 o 22:01, KrwawaMary napisał:

Dobra :P Ty będziesz Pinky, a ja Mózg! Razem podbijemy świat, buahahaha xD


]:->. Ok może być, tylko najgorsze jest to, że im nie bardzo to za każdym razem wychodziło .. [ z tego co pamiętam]. W sumie obejrzałbym sobie tą kreskówkę. O Boziu nie widziałem jej no co najmniej z 12 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2011 o 22:30, Braveheart napisał:


]:->. Ok może być, tylko najgorsze jest to, że im nie bardzo to za każdym razem wychodziło
.. [ z tego co pamiętam]. W sumie obejrzałbym sobie tą kreskówkę. O Boziu nie widziałem
jej no co najmniej z 12 lat :D



Puszczają ją znów w TV. Na polsacie ostatnio widziałam, ale nie pamiętam kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy kolega Jaki_Gahn sie zepnie jak zrobie zdjecie tosterem i powiem że było robione najnowszym nikonem :D

@@ Kindziuxx- zawsze chciałem na paintballa pojechac ale jakos nigdy nie mam okazji ;D , boli mocno jak przyjmiesz kulką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardzo charakterystycznie wyglądasz. Kiedyś widziałem jedno Twoje zdjęcie w tym temacie. Jakbym teraz zobaczył samo pierwsze zdjęcie które teraz dodałes,to i tak od razu bym rozpoznał. ;)

Phelela@ Zależy z jakiej odległości, w sumie obojętnie jaka ona jest, nie jest to duży ból, no ale siniak porządny się pojawia przy starciach na blizsze odległości.. :/ Jak masz zamiar kampić na końcu mapy to możesz być spokojny. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 20:27, kindziukxxx napisał:

kindziukxxx
kilka zdjęć z paintballa :)


Hmm dobre :D Szkoda, że takie małe.. Siedziałeś gdzies na kurniku i kampiłeś :-D czy prosto na pierwszy ogień udając kozaka i bawiąc się w herosa ?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2011 o 22:10, Phelela napisał:

Nie mam zamiaru kampić raczej latać jak szalony dzik po mapie :D

To jak wrócisz z paintballa wrzuć zdjęcia swoich pokropkowanych rąk i pleców przez siniaki wielkości kulek. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się