GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2011 o 20:47, Tyler_D napisał:

Tak po tej focie to nie dałbym ci tylu lat ile masz. Ale znam ten ''ból'' gdy dają ci
więcej niż masz aż za dobrze. ;-D

Ja dzięki nieskazitelnie gładkiej cerze mam odejmowane lata xD Mimo podeszłego wieku 26 lat zostałem ostatnio wyceniony na 22-23 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... być może ale na zdjęciach na aż tak młodego nie wyglądasz imo. A co do mnie i Caramondla ... myślę że i jemu i mnie ''obrywa się'' wiekomo in plus ze względu na mniej lub bardziej bujny zarost. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 21:45, Tyler_D napisał:

Hm ... być może ale na zdjęciach na aż tak młodego nie wyglądasz imo.

Na zdjęciach to jakoś ogólnie wyglądam do dupy. Jak spojrzę na zdjęcie i w lustro to widzę 2 różne osoby. Nie jestem fotogeniczny.
Ma legenda o młodzieńczych rysach legła w gruzach, dzięki ;)
Ja się ogoliłem, było mi łyso i muszę od nowa zapuszczać zarost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 21:45, Tyler_D napisał:

Hm ... być może ale na zdjęciach na aż tak młodego nie wyglądasz imo. A co do mnie i
Caramondla ... myślę że i jemu i mnie ''obrywa się'' wiekomo in plus ze względu na mniej
lub bardziej bujny zarost. ;-D


O tak, to jest zdecydowanie dobra teoria. Każdy kto mnie widzi marudzi, że zarost strasznie postarza.xD
Ale dopóki mi się tak podoba, to nie zniknie.:P Zresztą samą ''kozią bródkę'' mam od zawsze i tak się już przyzwyczaiłem, że bez niej czuję się totalnie nieswojo. Także imo lepiej być starszym z brodą niż młodszym bez niej.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 15:03, Arande napisał:

Wiecie, jaka ze mnie attention whore, więc jak tylko zrobię sobie zdjęcie, to wrzucam,
gdzie się da. Więc i tutaj. :3 Wesołych Świąt. :))

Arande


Suuuuper :D:D ;) A Wesołych Wesołych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 16:41, Nephren-Ka napisał:

O tak, to jest zdecydowanie dobra teoria. Każdy kto mnie widzi marudzi, że zarost strasznie
postarza.xD

Myślę że zarost każdego w jakimś stopiu postarza. ;-)
>Także imo

Dnia 25.12.2011 o 16:41, Nephren-Ka napisał:

lepiej być starszym z brodą niż młodszym bez niej.:P

Ja mam za to tak że nie mogę się golić na totalne zero, całkiem bez owłosienia czuję się beznadziejnie niczym jakiś metroś czy cuś podobnego. ;-D

btw - żałosny jest ten fap time w tym temacie.

20111225225457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 22:55, Tyler_D napisał:

btw - żałosny jest ten fap time w tym temacie.


Fakt, komplementowanie dziewczyn, zwłaszcza tam, gdzie rzadko się pojawiają, jest żałosne i bez sensu. ;] Nie ogarniam takich ludzi jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komplementowanie to jedno - ''rzucanie się'' na dziewczynę [ a w zasadzie jej foto ] bo pokazała kawał cycka / nogi / buzi tudzież innej przyległości i słodzenie ponad miarę [ gdzie gdzieś tak połowa słodzących to nastolatki w okresie dojrzewania ] jest na pewno fajne. Jeśli ciebie to jara to gratuluję. Nie ogarniasz? Smutno mi, doprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czasami młodsi są madrzejsi mimo iż są nader prszesadni w słowach to jednak umieja docenić to co starsi dawno gdzieś zgubili.
Pozatym z twojej wypowiedzi czuć agresję a są świeta wiec się wstrzymaj(choć moze to nie agresja tylko zazdrosć:D że ma tylu adoratorów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 23:15, benq20 napisał:

Wiesz czasami młodsi są madrzejsi mimo iż są nader prszesadni w słowach

Primo - nie o stricte wiek mi się rozchodziło, polecam czytać między wierszami łapiąc pełen sens wypowiedzi - tylko o to że jarali się nastolatkowie którzy są w wieku dojrzewania, hormony buzują i byle bodziec na nich zadziała i zaczyna się ten ''fap time'' + słodzenie. A secundo - fakt - młodsi czasem także potrafią pisać bez błędów ortograficznych ... tak - to był przytyk do ciebie.
>to jednak umieja

Dnia 25.12.2011 o 23:15, benq20 napisał:

docenić to co starsi dawno gdzieś zgubili.

Ty zgubiłeś umiejętność pisania po polsku jak widzę. Taki lajf, co zrobisz ...

Dnia 25.12.2011 o 23:15, benq20 napisał:

Pozatym z twojej wypowiedzi czuć agresję a są świeta wiec się wstrzymaj(choć moze to
nie agresja tylko zazdrosć:D że ma tylu adoratorów)

Agresja, lol. Tak, jestem bardzo ''agresywny'' bo śmiałem wyrazić swoje zdanie i ''sprzeciwić się'' pannie na forum [ toż to obraza! jak tak można!? ] bo małolaty lecą na kawał odsłoniętej nogi. Bueheheh, następnym razem bardziej się wysil. Święta mi dyndają więc to żaden argument a czego miałbym zazdrościć? To chyba wiesz tylko ty bo mnie nie jarają ''lecący na mnie'' małolaci w przeciwieństwie do panny powyżej. ;-) A tak w ogóle to eot bo z deka zbaczamy z tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A tak w ogóle to eot bo z deka zbaczamy z tematu.

Masz, rację :D Może byś pokazał Twoją twarzyczkę bo chyba nigdy Cię jeszcze nie widziałem ;)

Apropos wieku. Nie każdy ma tu po 13-16 latek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - najprościej i najłatwiej jest użyć najbardziej durnego, oklepanego ''argumentu'' jakim jest zdaje się ''pokaż jak wyglądasz inaczej twoje zdanie się nie liczy''. Out.

Dnia 25.12.2011 o 23:27, Flurry napisał:

Apropos wieku. Nie każdy ma tu po 13-16 latek ;)

Ale tacy najczęściej wykazują zachowanie ''fapowskie'' na takie zdjęcia jakie wrzuciła Arande co jest po prostu żałosne.

hammerfall -> może ... ale to nie zmienia faktu że to wygląda jak wygląda. Takie kółeczko wzajemnej adoracji. ;-D

Azra -> jak ty mnie znasz. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się