GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

>
Założenie jest proste, sam się nigdy nie pokazałeś, a z tego co widzę komentujesz, czasami naśmiewasz się z innych użytkowników ;). Ciekawe jakiś TY piękny i dorosły ;).

Dobra ja kończę bo znów dostaniesz degrada za kłótnie i przy okazji JA ;) See You !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, stary, już chyba nie pierwszy raz Cię widzę, jak jesteś taki anty przeciw komplementowaniu dziewczyn... Jasne, że czerpię z tego przyjemność, która kobieta tego nie lubi? O wiele bardziej wolę to, niż kolesia, który sugeruje, że podobam się tylko napalonym nastolatkom.

Poza tym które komentarze są tu faperskie? "Jesteś ładna"? "Jesteś piękna"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli dokładnie to o czym mówiłem - ''nie ma Cię = twoje zdanie się nie liczy'' - to jest dopiero dorosłe i inteligentne. Idę stąd bo widzę że nie ma sensu tutaj więcej pisać. :-D

@up -> komplementy - jedno - "jakaś ty słit i w ogóle ciacho mrau mrau" to drugie. Widzisz różnicę? Jeśli to cię jara to nie mam pytań, swoją drogą piszę o tym już drugi raz ... A nie podobasz się? Część z tych którzy cię tak wychwalają to właśnie nastolatki. I to głównie oni się o tobie wypowiadają. Over & out.

edit: widzę że chyba trzeba by tu czarno na białym komuś napisać i walnąć przed twarzą ale nie mam na to ani sił ani chęci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja nie jestem napalonym nastolatkiem, a Arande mi się podoba. Może dlatego, że jestem napalonym dwudziestoparolatkiem? A tak srsly, są pewnie granice w słodzeniu, jak i w czepianiu się o to. Nie wiem, nie śledzę od początku ochów i achów, ale radzę aby obie strony wyluzowały zanim posypią się prezenty świąteczne od modów. Przynajmniej dziewczyna się dowartościowuje, bo przyznajmy, kto nie lubi, gdy mu się komplementy prawie, zwłaszcza te szczere. Ładne dziewczyny się chwali, przy brzydkich siedzi się cicho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 23:43, Tyler_D napisał:

@up -> komplementy - jedno - "jakaś ty słit i w ogóle ciacho mrau mrau"

To są rzeczywiście troszkę dziecinne wypowiedzi, ale przytocz mi je ;) ? Gdzie one zostały użyte, że się tak oburzasz. Zacytuj. Z tego co widzę zostały użyte tylko te prawidłowe nie odbiegające od normy KOMPLEMENTY.

A to : " Ładne dziewczyny się chwali, przy brzydkich siedzi się cicho ;)" - jest złotą odpowiedzią. Dziękuję i Wesołych Świąt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 23:37, Daelor napisał:

A ty jak zwykle lubisz sobie popisać dużo i bez sensu, byle się z kimś nie zgadzać. Cały
Kłejk.

no muszę przyznać, że sam bym tego lepiej nie ujął :D

@Flurry: to, że sam nie pokazał ryja, nie znaczy, że nie ma prawa się wypowiadać

A co do fanklubu Arande, który się spontanicznie wywiązał, to już wcześniej mnie korciło, żeby to skomentować, ale ostatecznie zrezygnowałem, bo jeszcze degrad albo co.

Ogólnie rzecz biorąc, skoro Arande użyła wyrażenia "attention whore", to znaczy że najwyraźniej spodziewała się takiego obrotu sprawy, a może nawet właśnie o to jej chodziło. Nie widzę w tym nic złego, w końcu regulaminu nie złamała, a zawsze to całkiem oryginalny sposób na ubaw. A ślinienie się do takich fotek, no cóż, po prostu źle świadczy o człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy w świecie jakim jest ŚWIAT KLAWIATUR..... Swoją drogą nie wiedziałem, że wychwalanie/prawienie komplementów = bycie nastolatkiem. Mnie osobiście zdziwiło zdjęcie Arande [Wcześniej jej zdjęć tutaj nie widziałem. Mogły mi najprawdopodobniej umknąć] bo nie wiedziałem, że w społeczności gram.pl mamy taką osobę jak Arande tyle [czyli po prostu piękną kobietę, która łamie pewne stereotypy]. Zauważyć można również to, że na gramie jest sporo dzieci/nastolatków a Ci nastolatkowie jakoś do tej pory nie napisali xxx komentarzy [''słitaśnych'' czy mniej słitaśnych] odnośnie zdjęcia. [Ah no tak zapomniałem. To nie fotka czy NK albo FB gdzie takowe komentarze występują] OMG jak mogłem popełnić taki fail. =.= ^^.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten, kto na tym forum tu jest to pamięta także z przeszłości to zjawisko, jak ujął je Tyler, czyli fap time. To, że Arande jest ładną dziewczyną to wiadomo, ale chyba komentarze typu "piękna jesteś", co "za piękność" mogą po prostu nużyć niektórych forumowiczów. Przecież ciągłe powtarzanie tych komentarzy przez kolejnych użytkowników jest głupie, bo niby co one wnoszą do tematu? Mówią coś nowego, czego ktoś jeszcze nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 01:10, SongoX napisał:

Przecież ciągłe powtarzanie tych komentarzy przez kolejnych użytkowników jest głupie,
bo niby co one wnoszą do tematu? Mówią coś nowego, czego ktoś jeszcze nie wie?


A mnie nuży, że historia lubi się powtarzać, zawsze według tego samego schematu: jest fotka dziewczyny -> komplementy bardziej lub mniej zrównoważonych osobników -> krytyka osób prawiących komplementy (+ krytyka osoby wrzucającej zdjęcie) -> krytyka krytyka -> (opcjonalnie) nagrody od modów.

Siedzę na tym forum już ładnych parę lat i zawsze jest ten sam proces. Tylko ludzie się zmieniają.
Dlatego jedna strona niech nie przesadza ze słodzeniem, a druga (tak Kłejk) niech sobie daruje postawę na zasadzie "jestem ponad wszystkimi, gardzę wami, muszę wam coś wytknąć". Nudne toto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że wielu nie widzi różnicy pomiędzy komplementem, a komicznym wazeliniarstwem. Napisanie komentarza, że ktoś jest ładny nie dostając przy tym ślinotoku i bez pisania emotek po każdym wyrazie żeby było słodziej jest do wykonania. Niektórzy walą takie komentarze jak automaty pod każdym zdjęciem ładnej gramowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 01:23, Outlander-pro napisał:

A mnie nuży, że historia lubi się powtarzać, zawsze według tego samego schematu: /.../

Tu się zgodzę bo miałam coś podobnego na własnej skórze dłuższy czas temu. Dlaczego jako baba nie mogę wrzucić normalnie swojego zdjęcia (bez nóg, bez cycków) bo zaraz jest niby tego typu reakcja (inna sprawa, ze wtedy to MNIE się oberwało... jakbym się sama prosiła). Też bym wrzuciła zdjęcie, wszak się zmieniłam od tych kilku lat, ale... po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Arande: Nie wiem, stary, już chyba nie pierwszy raz Cię widzę, jak jesteś taki anty przeciw

Daelor: A ty jak zwykle lubisz sobie popisać dużo i bez sensu, byle się z kimś nie zgadzać. Cały Kłejk.

Graszcz: no muszę przyznać, że sam bym tego lepiej nie ujął :D

Validus: http://img715.imageshack.us/img715/1486/24617378.png

Poza tym, było.pl http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&tpage=656 Cały sytuejszyn to replay z okolic posta 13146 w temacie, w rejonie strony 656.

Focić, wrzucać, nic się nie bać. Jakaś jęczydupa zawsze musi się znaleźć i dowartościować własną zajebistością w blasku cudzego glamour. Tacy będą smażyć się w piekle w jednym kotle razem z twórcami polskich seriali.

20111226025746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 03:00, Validus napisał:

Poza tym, było.pl http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=315&tpage=656 Cały sytuejszyn
to replay z okolic posta 13146 w temacie, w rejonie strony 656.

Chyba jednak coś nie tak jest z tym linkiem... mi pokazuje po kliknięciu przypięty post...
strona 656 powiadasz... uuuu to raczej nie u mnie bo ja mam ustawione 50 postów na stronę i aktulnie mam ich tylko 338.
Co do zdjęcia:... "cool story"
Tą fotką wyczerpałeś temat :)... lecz za niedługo pewnie padnie kilka komentarzy co do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubawiłem się. Takie forum internetowe i takie tematy wątków są wręcz kopalnią wiedzy i pomysłów dla studentów psychologii szukających tematów na prace magisterską. ;D
Dodać do tego można osoby zajmujące się zachowaniami społecznymi, biologów, psychiatrów i speców od public relations. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam: Czy nie możecie przyjąć tego do siebie, że komuś z komentujących w stylu "piękna jesteś" dziewczyna może się na prawdę podobać? :) ( W sensie urody ofc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2011 o 01:23, Outlander-pro napisał:

Dlatego jedna strona niech nie przesadza ze słodzeniem, a druga (tak Kłejk) niech sobie
daruje postawę na zasadzie "jestem ponad wszystkimi, gardzę wami, muszę wam coś wytknąć".
Nudne toto.


Kłejk oglądał Fight Club, więc jest mistrzem nonkonformizmu.


Validus -> "blaskiem cudzego glamour" wygrałeś duży kawałek internetu xD

Human -> na szczęście dla psychologów istnieją tematy ciekawsze i wdzięczniejsze niż flame w internecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 11:34, BartexooN napisał:

/.../

Wybaczcie,ale nie w temacie :p
Nigdy nie miałem okazji się zapytać. Ale fotka gdzie jest Arande, to jaka jest czcionka
tego co napisałeś "Hi guyz"?

impact

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się