GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2012 o 00:22, Arande napisał:

To co, robimy mały eksperyment? ;p

Oszczędź serwerowi gramu, ostatnio dużo przeszedł...
Proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 00:38, Heimdallr napisał:

Aż tak brakuje Ci chłopa? :)


Nie wiem, co to ma do rzeczy. ;) Poza tym poluzuj poślady, bo na żartach się nie poznajesz. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 03:01, Braveheart napisał:

> To co, robimy mały eksperyment? ;p



Wystarczająco ładnie proszę ? ]:->


Nie, no błagam... Gościu, zastanowiłeś się przed dodaniem tego posta, czy raczej to przekracza Twoje możliwości?
Nie odzywałem się do tej pory w tej dyskusji, bo widzę, że koleżankę Arande ta wymiana zdać z wygłodniałymi samczykami wyraźnie bawi. Ale teraz nie zdierżyłem...

Teraz to już modlę się o jak najszybsze nadejście dnia 15-go maja, abyś sobie mógł w spokoju "nołlajfić" przy Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 00:52, Arande napisał:

Nie wiem, co to ma do rzeczy. ;) Poza tym poluzuj poślady, bo na żartach się nie poznajesz.
;p

Spoko... mi też brakuje dziewoi. :) Ale na Twoje nieszczęście nie należę do grona wielbicieli Twych oczu. xD Pomijam już najmniej ważną kwestię, czy lubisz brodatych, z długimi piórami , czy nie :D

Ciekawe też ile osób poprze apel Bravehearta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 12:57, Heimdallr napisał:

Ciekawe też ile osób poprze apel Bravehearta :)

Aż przypomniało mi się jak Prosiaq założył kiedyś kącik zwolenników... cóż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 12:55, Abi_Dalzim napisał:

Nie, no błagam... Gościu, zastanowiłeś się przed dodaniem tego posta, czy raczej to przekracza
Twoje możliwości?
Nie odzywałem się do tej pory w tej dyskusji, bo widzę, że koleżankę Arande ta
wymiana zdać z wygłodniałymi samczykami wyraźnie bawi. Ale teraz nie zdierżyłem...


Oj facet, pożartować sobie nie dasz. ;p Przecież oni wiedzą równie dobrze jak ja, że niczego takiego nie wrzucę. ;)

@Heimdallr

Dnia 05.05.2012 o 12:55, Abi_Dalzim napisał:

Spoko... mi też brakuje dziewoi. :)

Mi raczej nie brakuje faceta. ;p

Dnia 05.05.2012 o 12:55, Abi_Dalzim napisał:

Ale na Twoje nieszczęście nie należę do grona wielbicieli Twych oczu. xD

<sadface>

Dnia 05.05.2012 o 12:55, Abi_Dalzim napisał:

Pomijam już najmniej ważną kwestię, czy lubisz brodatych, z długimi piórami , czy nie :D

Nie cierpię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 13:20, Arande napisał:

Przecież oni wiedzą równie dobrze jak ja, że niczego takiego nie wrzucę. ;)


Myślę, że pewnie w paru wypadkach mogłabyś się zdziwić, jeśli o to chodzi :D W ogóle, na podstawie ostatniej dyskusji w tym wątku napiszę kiedyś magisterkę z psychologii, całkiem genialnie się to czyta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się z abim w kilku miejscach zgodzę.
Aczkolwiek czy to twoja wina - bynajmniej.
Wina leży imho w poziomie intelektualnym jaki niektórzy prezentują [taki na poziomie 12 latka +/-]
Generalnie ten temat do wątków wysokich lotów nigdy nie należał, a imho abi za mocno się spiął o w sumie byle co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 13:20, Arande napisał:

> Pomijam już najmniej ważną kwestię, czy lubisz brodatych, z długimi piórami , czy
nie :D
Nie cierpię. :)

W sumie, to ja też nie jestem w fanklubie Jezusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 12:55, Abi_Dalzim napisał:

Nie, no błagam... Gościu...

Wiesz...... gościu..... że nawet Diabeł zna się na żartach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza matura co nieco mnie nauczyła o Wikipedii, zatem skorzystam z jej zalet.

Dowcip, żart, kawał – krótka forma humorystyczna, służąca rozśmieszeniu słuchacza.
Twój "żart" nie rozśmiesza, jest pusty (śmieszy tylko ciebie) i głupi. Żałosny.

Dowcipy można też spotkać na wielu stronach internetowych.
Nie potwierdzasz tej reguły.

Odpowiedziałeś, ale nie zrozumiałeś. Przeczytaj jeszcze raz i przeproś. Przeproś za brak zrozumienia, za brak taktu, za przekroczenie granicy dobrego smaku.

Dnia 05.05.2012 o 15:21, Braveheart napisał:

Nie, no błagam... Gościu, zastanowiłeś się przed dodaniem tego posta, czy raczej to przekracza
Twoje możliwości?
Nie odzywałem się do tej pory w tej dyskusji, bo widzę, że koleżankę Arande ta
wymiana zdać z wygłodniałymi samczykami wyraźnie bawi. Ale teraz nie zdierżyłem...


Z hahahaha i hehehe, dotarliśmy do żałosnego punktu.

Arande, jesteś temu współwinna. Przeproś lub odpowiedz na pytania:
1. Czy w rzeczywistości ludzie również poświęcają ci swoją uwagę tylko ze względu na twój wygląd?
2. Jeżeli tak (lub bardziej w stronę "tak", a wierzę, że tak jest, bo na tym forum nikt nie skacze z radości, gdy coś napiszesz, a wielu nie może oczu oderwać, gdy zamiast wpisu pojawia się zdjęcie), to czy nie irytuje/wkurza cię taki stan rzeczy?
3. Czy właśnie przez to ładniejsze dziewczyny mają coś w rodzaju kompleksu (boję się używać takich słów, mogę wdepnąć w bagno) i uwielbiają, gdy udajemy, że się ich słucha, niby nie zwracając uwagi na wygląd?



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 16:25, Arande napisał:

Masz ego tak wybujałe, że sięga bezczelności. ;) Czułam zażenowanie, czytając to, co
napisałeś.


Ja nie mam :D Jestem sympatyczny ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 16:25, Arande napisał:

Masz ego tak wybujałe, że sięga bezczelności. ;) Czułam zażenowanie, czytając to, co
napisałeś.


Dokładnie, niektórzy na tym forum mają się za nie wiadomo kogo, i zachowują się jakby pozjadali wszelkie rozumy. Widzę sztywniactwo potrafi sięgnąć szczytu (rzucanie cytatami z wikipedii - <facepalm>). Dajcie wszyscy sobie trochę luzu, wyjdźcie z domu, zabawcie się, zejdźcie z Bravehearta bo to jeden z niewielu normalnych ludzi na tym forum i będziemy szczęśliwi. Miałem się w ogóle nie udzielać w tej dyskusji, ale chyba ktoś musi tutaj szczerze powiedzieć co myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam do tego co wyżej kolega napisał, że forum jest po to by prowadzić dyskusje, jeśli koleżance Arande taka rozmowa pasuje, to niech sobie taką prowadzi. Bez przesady troszkę więcej luzu bo nic nikomu nikt złego tutaj nie robi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano popieram, jak napisałem ten wątek nigdy nie był "tematem wysokich lotów" =)
Nie wiem czemu niektórzy usilnie starają się ostatnio go na takie tory sprowadzić, są tematy w których człowiek się czuje jak by wydalił kawałek mózgu [np ten] a są takie gdzie można się duchowo/naukowo/ideologicznie/cokolwiek co cie kręci* [niepotrzebne skreślić] rozwinąć i poprowadzić dyskusje na wysokim konstruktywnym poziomie [vide temat o Religii, Polityce itp... chociaż z drugiej strony nie twierdze, że tam tez czasami nie ma istnego folwarku, chlew czasem się wszędzie zrobi :)]

Reasumując - popieram, ludzie którzy tu zaglądają powinni sobie wrzucić na luz.
Są tacy dla których nawet w najmniejszym stopniu "odsłonięta baba" na fotce powoduje już ślinotok i "zajoba oponowo-rdzeniowego", są tacy którzy maja dziewczyny/żony i kompletnie ich to nie rusza jak napalone 12latki =)
Są ci którzy zachowują się normalnie, są ci którzy maja kilka szufladek pod kopuła za mało - tu trzeba się przyzwyczaić, że ten temat odwiedzają jedni i drudzy.

Co by nie robić kompletnego OT wrzucę swoją paszczę, robioną na szczęście nie przez moją osobę [generalnie uważam się za osobnika który się trochę jednak na fotografowaniu zna ale zdjęcia samemu sobie robić nie cierpię i co więcej nie specjalnie potrafię, chyba, że jakieś typowe "pozowane" ze statywem i odpowiednio dobranym oświetleniem, ale to mi zawsze traciło jakoś "narcyzmem" toteż swoich fotek mam jak na lekarstwo :P] ale przez koleżankę, na parapetówce [aczkolwiek szału nie ma bo walnęła mnie z zaskoczenia z tekstem "uśmiech do kamery!" i do tego w przedpokoju]

20120505203242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się