GaNgStA

Zdjęcia forumowiczów

17654 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2013 o 23:40, kindziukxxx napisał:

> Isildur
>
> Stare zdjęcia :)
chciałem napisać że nic się nie zmieniłeś :)

Dobra nie podlizuj się tylko powiedz prawdę jest róznica i to duża ma poważniejsze rysy twarzy i obcioł włosy pozatym wygląda gorzej zestarzał się i ma więcej zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2013 o 04:35, benq20 napisał:

> > Isildur
> >
> > Stare zdjęcia :)
> chciałem napisać że nic się nie zmieniłeś :)
Dobra nie podlizuj się tylko powiedz prawdę jest róznica i to duża ma poważniejsze rysy
twarzy i obcioł włosy pozatym wygląda gorzej zestarzał się i ma więcej zmarszczek.

zdjęcia z 2005r. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 10:30, Maurycy_69 napisał:

Młody Pan Wdowiakm :)


Młody młody, wtedy człowiek miał nawet mniej problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 12:10, Isildur napisał:

> Młody Pan Wdowiakm :)

Młody młody, wtedy człowiek miał nawet mniej problemów ;)


I więcej włosów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 12:10, Isildur napisał:

> Młody Pan Wdowiakm :)

Okej, właśnie się dowiedziałem, że wdowiakm i Isildur to jedna, ta sama osoba. Mój cały światopogląd właśnie stanął w ogniu, a ja wraz z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 22:11, Sandro napisał:

> > Młody Pan Wdowiakm :)
Okej, właśnie się dowiedziałem, że wdowiakm i Isildur to jedna, ta sama osoba. Mój cały
światopogląd właśnie stanął w ogniu, a ja wraz z nim.

W gramie jest jak w polityce wiele się zmiania ale u władzy zawsze ci sami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 22:11, Sandro napisał:

Okej, właśnie się dowiedziałem, że wdowiakm i Isildur to jedna, ta sama osoba. Mój cały
światopogląd właśnie stanął w ogniu, a ja wraz z nim.


Myślałem, że wiesz nie ukrywałem tego przecież, a ksywkę zmieniałem zaraz jak była taka możliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 22:44, Isildur napisał:

Myślałem, że wiesz nie ukrywałem tego przecież, a ksywkę zmieniałem zaraz jak była taka
możliwość :)

Akurat w tamtym okresie byłem mało aktywny na forum i przespałem etap, w którym wszyscy się przedstawiali na nowo :P Do dzisiaj regularnie przechodzę takie terapie wstrząsowe kiedy poznaję prawdziwe oblicze jakiegoś gramowicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2013 o 22:57, Sandro napisał:

Akurat w tamtym okresie byłem mało aktywny na forum i przespałem etap, w którym wszyscy
się przedstawiali na nowo :P Do dzisiaj regularnie przechodzę takie terapie wstrząsowe
kiedy poznaję prawdziwe oblicze jakiegoś gramowicza :)


no ja na szczęście nie przespałem tego i Isildur to zawsze będzie dla mnie lożowy wdowiakm ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 23:07, kindziukxxx napisał:

no ja na szczęście nie przespałem tego i Isildur to zawsze będzie dla mnie lożowy wdowiakm

W moich oczach również właśnie stracił całą reputację, na którą pracował pod obecnym nickiem i znowu jest wdowiakmem (jak to odmienić?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 23:17, Sandro napisał:

> no ja na szczęście nie przespałem tego i Isildur to zawsze będzie dla mnie lożowy
wdowiakm
W moich oczach również właśnie stracił całą reputację, na którą pracował pod obecnym
nickiem i znowu jest wdowiakmem (jak to odmienić?)

chyba nicka nie odmienimy, ale aby stracił, jest to ciągle ta sama osoba o tym samym stylu pisania więc jak dla mnie to nic nie stracił, ot był sobą po innym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 23:45, kindziukxxx napisał:

to ciągle ta sama osoba o tym samym stylu pisania więc jak dla mnie nic nie stracił, ot był sobą po innym nickiem.

Nie miałem na myśli niczego złego :) Po prostu przez cały ten czas utożsamiałem go z zupełnie inną postacią, a tu się nagle okazuje, że to stary wyjadacz.
Swoją drogą, robi się niezły off top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 23:48, Sandro napisał:

> to ciągle ta sama osoba o tym samym stylu pisania więc jak dla mnie nic nie stracił,
ot był sobą po innym nickiem.
Nie miałem na myśli niczego złego :) Po prostu przez cały ten czas utożsamiałem go z
zupełnie inną postacią, a tu się nagle okazuje, że to stary wyjadacz.
Swoją drogą, robi się niezły off top.

znam to, przynajmniej jak zorientowałem się kim jest Tyler D, i że to nasz kłejk, albo że chaotizz to Prince Janek był, ale tak się zdarza, jednak to jest normalne zwłaszcza po tym jak była możliwość zmiany nicku, nie da się wszystkich przypilnować.
a aby pominąć offtop (przynajmniej ten zbytni)
kindziukxxx
najświeższe zdjęcia z bilarda :)

20130117000440

20130117000447

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to i ja się pochwalę. Zdjęcie całkiem świeże, bo z czerwca 2012.
Swoją drogą, pisanie swojej ksywki chyba już nie obowiązuje skoro wyszukiwarka potrafi sama je zlokalizować? W razie czego - Sandro

20130117001949

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 00:22, Sandro napisał:

Skoro tak to i ja się pochwalę. Zdjęcie całkiem świeże, bo z czerwca 2012.
Swoją drogą, pisanie swojej ksywki chyba już nie obowiązuje skoro wyszukiwarka potrafi
sama je zlokalizować? W razie czego - Sandro

W tle oczywiście Szkocja? marzę aby tam się kiedyś wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 00:36, kindziukxxx napisał:

W tle oczywiście Szkocja? marzę aby tam się kiedyś wybrać.

Szetlandy. Teoretycznie jeszcze Szkocja, praktycznie już Norwegia. Lokalni ludzie wprost mówią, że czują się bardziej Norwegami, tamtejsze miejscowości mają ni w ząb brytyjskie nazwy (chociażby Veensgarth - skojarzenia z wikingami jak najbardziej na miejscu). Szetlandy mają nawet swoją własną flagę - barwy szkockie, ale wzór norweski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 00:22, Sandro napisał:

Skoro tak to i ja się pochwalę. Zdjęcie całkiem świeże, bo z czerwca 2012.
Swoją drogą, pisanie swojej ksywki chyba już nie obowiązuje skoro wyszukiwarka potrafi
sama je zlokalizować? W razie czego - Sandro


Fajne klimaty i krajobrazy. Rośnie gdzieś tam w ogóle jakieś drzewo w okolicy? ;D Na drogach też pewnie dużego ruchu nie ma to można spokojnie pojeździć i popodziwiać, nie to co u nas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2013 o 09:39, Wszystkozajete napisał:

Fajne klimaty i krajobrazy. Rośnie gdzieś tam w ogóle jakieś drzewo w okolicy? ;D Na

Ech... Odpisałem Ci długiego posta z całą historią związaną z drzewami na Szetlandach, ale gdy chciałem dodać zdjęcie, cały tekst poszedł w kosmos. W skrócie: drzewa są, ale zasadzone w tylko jednym miejscu w ramach eksperymentu. Na zdjęciu udało mi się zmieścić około 90% szetlandzkich drzew :) Myślę że za 2-3 dni napiszę bardziej szczegółową relację z wyprawy na gramsajcie, udokumentowaną ciekawszymi zdjęciami, bo nie chcę spamować w tym temacie. Jakby co - zapraszam :)

20130117120753

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się