Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zrób coś dla Polski - wyniki konkursu Geralt.pl!

49 postów w tym temacie

opóźnienie opóźnieniem, ale miło wreszcie zobaczyć prace konkursowe. powiem, że miło zaskoczony jestem jakością i pomysłowością. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dla wszystkich powinny być drobne upominki. Bo to trochę nie fair. Ja wysłałem chyba z trzy prace i tylko jedna się ukazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to jest niesamowite! Tak genialnych pomysłów dawno nie widziałem! :-D

Polska wreszcie wkracza na dobrą drogę!

Geralt! Jesteśmy z tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza graficznie najlepsza zgadzam się, a mi się trafiło wyróżnienie z koszulką i plakatem, może to i lepiej że bez gry bo i tak nie ruszy na moim złomie - tylko bym się smucił :P Prace super, wyniki po dwóch miesiącach więc pewnie nagrody dostaniemy za 3 miechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 praca faktycznie najlepsza, ogólnie fajne, tylko jak już zobaczyłem materiały to wiedziałem, że będą setki "mordo ty moja" i te mi się tak średni podobają.

PS. Zresztą wiem, że tylko moje 4, czy 5 prac zasługiwało na pierwsze miejsca na podium :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 miejsce zasłużone - śliczne stylistycznie, jednak "mordo Ty moja " i " plakat z dwoma karłami " 21 października podejmij decyzję" to absolutnie najśmieszniejsze i mnie się podobały najbardziej. Congratz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wyniki :D
No i moja pracka też została nagrodzona :D
Hmm... wysłałem jeszcze dwie... lepsze ale co tam.
Ciesze się ogromnie, że moja też sie pojawiła :P
Dziękuje bardzi i gratuluje zwycięzcą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jestem zdziwiony, z 9 wysłanych prac ukazała się akurat ta którą uważałem za najbardziej niedorobioną.
Szkoda że poszły w piach razem z resztą partycji C :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmina pikniuśkiego, nieużywanego (no może nie aż tak bardzo jak mózgi pewnych polityków), całego celofanową folią pokrytego za zdjęcie Sol z autografikiem zamienię!
No dobra, samym autografem też się zadowolę, tam gdzieś na plakacie... :-)
Swoją drogą, zauważył ktoś że przy okazji każdego konkursu (chyba że nie biorę w nim udziału ;p) żebrze o ten autograf ? :> Chociażby z litości jakiejś by ktoś się zlitował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować