Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zrób coś dla Polski - wyniki konkursu Geralt.pl!

49 postów w tym temacie

pytanko do nagrodzonych:
dostaliście jakiegoś maila/potwierdzenie/cokolwiek?
a może macie już nagrody u siebie...

bo u mnie na razie głucho... a już doczekać się nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś maila z pytaniem o adres, ale nie róbcie sobie nadziei, na nagrody na gram.pl zazwyczaj sporo się czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem - pełne zaskoczenie bo o nagrodach zupełnie zapomniałem, a tu się cdprojekt na UPS nawet rzucił, pięknie, pięknie!! koszulka jest co prawda wieeeeelka ale super, takoż plakat (nie taki wielki). Jednym słowem ZADOWOLONY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe czwarte miejsce !!! Naprawdę nie spodziewałem się> Jestem wzruszony... Chciałby podziękować szczególnie mojej rodzinie, która mnie wspierała.. itd. itp. ;) A poważnie to bardzo chciałem mieć koszulkę i proszę - będzie. Grę już i tak mam chociaż od przybytku głowa nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też otrzymałem nagrodę - gra mnie wciągnęła na maxa.

ubolewam jednak nad faktem, że nagroda była niechlujnie zapakowana
wszystko wrzucone do długiego kartonu o trójkątnej podstawie...
koszulka, na to gra, plakat i płyta z muzyką... dzięki czemu plakat pognieciony i poniszczony grzbiet etui od gry

heh, mam tak prawie za każdym razem - że albo coś jest zniszczone, albo np. płytka lata luzem w pudełku

:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja euforia okazała się przedwczesna. 11 stycznia dostałem maila, że wygrałem koszulkę, 16 odpowiedziałem z adresem przesyłki. I co?? Do dziś dzień nic do mnie nie dotarło !!! Pytam co jest qźwa grane?? Na meila z tym pytaniem ( w wersji formalnej oczywiście :)) również nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Czuję się lekko zignorowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja musze pochwalic CDP.. napisalem wczesniej, ze plakat byl pognieciony... kilka dni temu przyslali nowy, w tubie... dodatkowo jakis plakat unreal''a

brawo CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować