Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zrób coś dla Polski - wyniki konkursu Geralt.pl!

49 postów w tym temacie

gram.pl

Kampania wyborcza 2007 przeszła do historii, a Geralt nadal cieszy się niesłabnącym poparciem swojego elektoratu. W dużej mierze jest to zasługa przemyślanej kampanii propagandowej. Nadeszła więc pora na przedstawienie stworzonych przez Was plakatów wyborczych!

Przeczytaj cały tekst "Zrób coś dla Polski - wyniki konkursu Geralt.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza praca zdominowała inne przede wszystkim jakością wykonania. Trzeba przyznać, że autor wysilił się coś poza daniem kiełbasy wyborczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe, są wyniki. <;

W sumie i tak nie miałem nadzieji na wygraną, jak zobaczyłem poziom pozostałych prac. Jak jeszcze Gram Lee poda wyniki konkursu to będzie świetnie. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wyniki, jak dla mnie spóźnione o niecałe 2 miesiące -.- .
Gratulację dla zwycięzców :).

[Edit]
Ironizując tytuł newsa, można by rzec: "Zrób coś dla CDP - ...". Cały konkurs, a późniejsze przeciąganie z ogłoszeniem wyników, miało na celu zrobienie rozgłosu, wokół Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich osób, które zostały nagrodzone :)
Wasze prace były świetne, najbardziej spodobała mi się zwycięska. Sam nie startowałem w konkursie, bo po prostu go przeoczyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsza praca genialna, gratuluję autorowi i zazdroszczę nagród :) świetna jest też "mordo ty moja" moim zdaniem powinna być wyżej w klasyfikacji

szkoda, że przeoczyłem konkurs. wziąłbym udział xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wynik przyjmuje z pokorą, i pierwsze miejsce rzeczywiście zasłużone, ale jest kilka prac na dalszych miejscach kiepskich i nie wiem dlaczego wybranych... widziałem lepsze, w tym moją, zarówno pod względem graficznym jak i treści. :(( szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować