• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Gears of War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Gears of War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu.
Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Gears of War - Wersja PC” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26379

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie Pomocy Technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1255 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania sprzętowe gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1255&p=2075
Jeżeli konfiguracja komputera nie spełnia minimalnych wymagań niestety nie ma szans by gra się uruchomiła czy działała prawidłowo.

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

W przypadku problemów związanych z zamówieniami oraz dostawą zamówionych rzeczy w sklepie gram.pl proszę kontaktować się z obsługą sklepu poprzez formularz kontaktowy: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 lub telefonicznie (022) 519-69-68

Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na stronie http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp


Pozdrawiamy
Zespół Pomocy Technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

972 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Udało mi się założyć konto, ale gdy chcę się zalogować w grze, wyskakuje że jest brak połączenia lub brak profilu. Co mam zrobić żeby zagrać po necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kraju możesz opisać jak to zrobiłeś. Ja próbuje i mi sie nie udaje. Nie mam już do tego sił. Skomplikowane jest srasznie. Wpisuje od cho... groma :) razy hasło i inne rzeczy a i tak cham nie chce mnie przenieść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.12.2007 o 19:37, Szkarłatny Wilk napisał:

Kraju możesz opisać jak to zrobiłeś. Ja próbuje i mi sie nie udaje. Nie mam już do tego sił.
Skomplikowane jest srasznie. Wpisuje od cho... groma :) razy hasło i inne rzeczy a i tak cham
nie chce mnie przenieść dalej.


Mnie się jakoś udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To weź to opisz. Albo chociaż stronę podaj na której się rejestrowałeś. Ja wchodze na gamesforwindows.com, wyberam sobie live i try live, potem start czy coś tego na samej dole, zgodnie z instrukcją robię aż do tego piekielnego momętu kiedy trzeba hasła i inne wpisywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.12.2007 o 19:42, Szkarłatny Wilk napisał:

To weź to opisz. Albo chociaż stronę podaj na której się rejestrowałeś. Ja wchodze na gamesforwindows.com,
wyberam sobie live i try live, potem start czy coś tego na samej dole, zgodnie z instrukcją
robię aż do tego piekielnego momętu kiedy trzeba hasła i inne wpisywać.


Ja tutaj się rejestrowałem: http://www.xbox.com/en-US/
Ale tak jak napisałem wcześniej i tak nie mogę grać po necie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To znowu ja Zrobilem se konto wedlug kolejości:Profole , potem wybralem player 1 , a potem,, przewodnik,, w menu gry , nastepnie wybralem ikone playera 1 u samej gory i potem klikam ,,Dołącz do uslugi LIVE ,, i wyskakuje mi okienko ze wyskoczy mi przegładark i naciskam ze chce by wyskoczyła i gdy wyskakuje mi okienko z przeglądarki jest na nim taki komunikat :
Usługa LIVE jest niedostępna
Usługa LIVE jest w twoim regionie niedostępna. Prosimy zajrzeć na tę witrynę później celem uzyskania informacji o grach Games for Windows – LIVE.
I co mam o tym myśleć ? Poweidzcie mi że to nic nie znaczy i bede mogl grac na multi. Czekam na info i z gory dzieki za kazda informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może ktokolwiek z CDP odezwałby się w jakiś sensowny sposób i rozwiązałby jakiś problem( po to chyba jest ten temat), bo jak na razie to tylko sami forumowicze sobie jakoś pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie proszę o pomoc... kupiłem dzisiaj oryginalną grę i od 7 godzin siedze i próbuje zagrać. instalowałem już z 10 razy, próbowałem włączać przez startup ale zawsze pojawia się tylko okno na którym powiniennem móc wcisnąć play, ale play niestety nie ma tylko puste okienko bez żadnego tekstu:/ Kompa konfiguracji nie chce mi się nawet podawać bo mam konfiguracje sporo lepszą niż zalecana. Chcę tylko zaznaczyć, że mam tą zasraną viste:/ jakby co to załączam screena:/

20071221211234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może to będzie offtop, ale mam pytanie do ludzi z CDP kiedy zamierzają wypuścic patcha do GoW-a i czy ten termin zależy od nich czy bezpośrednio od twórców gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Rozwiązanie na problem z aplikacją wargame-g4wlive.exe znalezione na
http://utforums.epicgames.com/showthread.php?p=25183770

W rejestrze,
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management

wartość "PagedPoolSize" trzeba zamienić na "FFFFFFFF".

( http://www.microsoft.com/technet/prodtechnol/windows2000serv/reskit/regentry/29937.mspx?mfr=true).

U mnie zadziałało, więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odpowiem ci - ale zaznaczam, że mogę się mylić i nie znam się na Viście (mam XP prof.)

Po instalacji - uruchomiłem net a dopiero potem "Gears of War" i gra zażyczyła sobie najpierw pobrania czegoś z netu (chyba Microsoft Games for Windows - LIVE Redistributable) - wiesz ja jestem klasycznym przypadkiem: i tak np. na samochodach nie znam się - wlewam tyko benzynę i ma to mi jeździć, tak samo PC - nie znam się - wkładam płytę i ma mi grać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

PANOWIE UDALO MI SIE URUCHOMIC GRE.

POST DLA TYCH KTORYM GRA SIE WYWALA PO OKOLO 2 MINUTACH. NIE URUCHAMIAJCIE GRY Z AUTORUNU NA PLYCIE TYLKO WEJDZIE DO KATALOGU CZYLI NP: D:\GRY\GEARS OF WAR\BINARIES\STARTUP.EXE.

Gra dziala super plynnie nic sie nie wykrzacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kopiuje post z "Polskiego centrum Gears of War"


"popierwsze musicie panowie sciagnac najnowsze stery do grafiki. Podrugie musie zrobic update ze stronki microsoftu. Games for windows live czy jakos tak. Mi pomoglo.
Oto link http://www.gamesforwindows.com/en-US/support/live/Pages/default.aspx wywalalo mnie ale po tych operacjach wsio smiga az sie lezka leje Wchodzimy na ta stronke klikamy na LAST Update zapisujemy na dysku po sciagnieciu klikamy 2 razy i instalujemy. "

U mnie zadzialalo mam nadzieje ze u was tez :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zgadzam sie z tym by wyposcic jakiegos patcha co to naprawi bo rowniez nie moge grac przez neta i sie nie da zalozyc konta o co chodzi? kupielm gre i chce w nia pograc a nie ze w Polsce nie dziala, jak tworcy ja wyposcili na polski rynek to niech tez zrobia mozliwosc grania przez neta w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a ja mam gre od paru dnich, nawet ja sobie zainstalowalem... i nie moge grac... wcale... ani troszeczke.. ani SP ani MP..
jak chce odpalic gre to pokazuje mi sie obrazek startowy i nie ma przycisku "PLAY".. prawde mowiac to nie ma zadnych przyciskow (jak na zalaczonym obrazku).. ciekawe na ile wystarczy mi cierpliwosci
kupilem orgnalna gre, ktorej nie moge uruchomic, bo jakis imbecyl z MS (albo Epic - wszystko mi jedno) chcial sie ywkazac i zrobil bezsesowny starter.. brak mi slow...

20071221234236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[Gdy gra uruchamia się, ale wysypuje w trakcie wczytywania lub zaraz po / Win XP]
Konfiguracja: Sempron 2400+; 1 GB RAM; GF 7600

Poprawki w rejestrze nie działają. Nie działa również nadpisywanie plików z różnych dziwnych źródeł [ktoś wyżej podał linki].

Ale u mnie działa coś innego:
Grę trzeba uruchomić w oknie. Oczywiście po kilkunastu sekundach albo kilku minutach wysypie się standardowo "aplikacja zostanie zamknięta" itd. Ale przy uruchomieniu w oknie i wystąpieniu komunikatu o błędzie okno gry nie zamyka się, po wciśnięciu alt+tab można przesunąć urocze okienko błędu i spokojnie pograć. Działa też "alt+enter", który włącza potem pełny ekran.
Liczę na to, że komuś - podobnie jak mnie - w ten sposób uda się pograć.

A póki co, pół świata będzie wieszać psy na People Can Fly. Słusznie zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam szystkich
Ja niestety tez mam problem z gra a wlasciwie 2 :(
1. chocbym nbie wiem co wpisywal w sciezce instalacji czy to partycja h ,g czy d gra instaluje sie zawsze na dysku c i w zaden sposob nie moge tego zmienic :(
2 na koniec instalacji (jakos wydziergalem to 12 GB na dysku c: ) wyskakuje krytyczny wyjatek z jakims numerem i instalator konczy dzialanie :(

co prawda gera dziala po uruchomieniu jej przez startup.exe ale w systemie jej nie widac w dodaj usun tez jej nie ma . Taki ghost na dysku :)

Jak ktos wie jak to usunac to bede wdzieczny
pozdrawiam
Piko-Piko

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core 4600+ 2.41 GHz
2 GB ramu
NVIDIA GeForce 7950 GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować