• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Gears of War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Gears of War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu.
Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Gears of War - Wersja PC” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26379

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie Pomocy Technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1255 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania sprzętowe gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1255&p=2075
Jeżeli konfiguracja komputera nie spełnia minimalnych wymagań niestety nie ma szans by gra się uruchomiła czy działała prawidłowo.

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

W przypadku problemów związanych z zamówieniami oraz dostawą zamówionych rzeczy w sklepie gram.pl proszę kontaktować się z obsługą sklepu poprzez formularz kontaktowy: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 lub telefonicznie (022) 519-69-68

Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na stronie http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp


Pozdrawiamy
Zespół Pomocy Technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

972 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.12.2007 o 21:49, Zuberuss napisał:

Staram się nie być niekulturalny ale to co się wyprawia z tą grą to są po prostu jaja. Pomijam
fakt że z dzieckiem na ręku pomagam 15 osobie założyć konto Live bo sprzedaje się grę z zapewnieniami
o grze multiplayer a się okazuje że producent zmusza tysiące Polskich graczy do oszustw aby
tylko założyć konto.Wyciągnąć od nas kasę to oni chcą ale już Liva na Polskę nie dadzą bo co
tam taki „szmaciany polaczek”... Dziwi mnie tylko postawa CDP którzy o wszystkim
wiedzieli a nic w tej sprawie nie działali i nie informowali że w grze spotkamy taką niespodziankę.
Żenada. Powalczyłem dwa dni z założeniem konta nakłamałem i poszło. Na tym nie koniec. Kiedy
zacząłem grać i doszedłem gdzieś do połowy gry w dniu dzisiejszym okazało się że usunęło mi
zapisy w grze. Zapewne gdybym miał konto Live Gold zapisów by mi nie usuwało. Oczywiste...
W dupie mam taką grę, takie traktowanie człowieka. Taka gra w ogóle nie powinna trafić do sprzedaży.
To są jawne kpiny z człowieka. Jawny wydojenie kasy a potem my gracze mamy się martwić sami.
Tak jak kiedyś chwaliłem CDP, kupowałem 99% gier od nich tak po jajach z Wiedźminem i teraz
jeszcze bardziej śmierdzących jajach z Gears of War tracę wszelką nadzieję na to aby ta firma
wyszła na prostą. Bo to że traci swoich najwierniejszych klientów jest już wszystkim oczywiste.

Zdrowych spokojnych świat i szcęśliwego Nowego Roku wszystkim życzę.

takie są realia, jednak nie przesadzaj na zapas...., a co do zapisów prawdopodobnie nie stworzyłeś uprzednio profilu, miałem ten sam problem po przejściu II aktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2007 o 22:14, Tokix napisał:

takie są realia, jednak nie przesadzaj na zapas...., a co do zapisów prawdopodobnie nie stworzyłeś
uprzednio profilu, miałem ten sam problem po przejściu II aktu...



Tokix!!! Jakie są realia???? To nazywasz realiami? Czyli co że to normalne, pozostaje nam się pogodzić?? Nie no proszę Cię... Naprawdę nie chce mi się wchodzić w filozofię dzień przed wigilią ale proszę Cię nie nazywaj tego realiami. Nie rozumiem Cię też w którym miejscu „ przesadzam na zapas”. Coś tu z tego co napisałem jest nieprawdą? Z czymś wybiegłem do przodu? To o czym napisałem dzieje się w czasie obecnym i jest faktem. Niestety... W miesiącu listopadzie i grudniu wydałem na gram.pl ok. 600 zł. Mam prawo oczekiwać że coś co kupuję będzie takie jak opisuje to CDP. Kiedy okazuje się co innego mam prawo się bulwersować i coś z tym robić. Tu pozostaje napisać mi swoją subiektywną opinię. I w żadnym razie nie uważam że w którymś momencie przesadziłem.
Co do zapisów stanów gry to nie uważnie przeczytałeś moją wypowiedź ( może stad złe wnioski o przesadzaniu itd.). Zapewniam Cię że jest to błąd gry gdyż konto mam założone. Nawet dwa, jedno lokalne do gry w singla i jedno w Livie. Od kilku dni grałem w Gears i na drugi dzień zapisy były. Zniknęły dziś. Wiec dopuść proszę do siebie że jednak coś tu jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2007 o 22:50, Zuberuss napisał:

> takie są realia, jednak nie przesadzaj na zapas...., a co do zapisów prawdopodobnie nie
stworzyłeś
> uprzednio profilu, miałem ten sam problem po przejściu II aktu...


Tokix!!! Jakie są realia???? To nazywasz realiami? Czyli co że to normalne, pozostaje nam się
pogodzić?? Nie no proszę Cię... Naprawdę nie chce mi się wchodzić w filozofię dzień przed wigilią
ale proszę Cię nie nazywaj tego realiami. Nie rozumiem Cię też w którym miejscu „ przesadzam
na zapas”. Coś tu z tego co napisałem jest nieprawdą? Z czymś wybiegłem do przodu? To
o czym napisałem dzieje się w czasie obecnym i jest faktem. Niestety... W miesiącu listopadzie
i grudniu wydałem na gram.pl ok. 600 zł. Mam prawo oczekiwać że coś co kupuję będzie takie
jak opisuje to CDP. Kiedy okazuje się co innego mam prawo się bulwersować i coś z tym robić.
Tu pozostaje napisać mi swoją subiektywną opinię. I w żadnym razie nie uważam że w którymś
momencie przesadziłem.
Co do zapisów stanów gry to nie uważnie przeczytałeś moją wypowiedź ( może stad złe wnioski
o przesadzaniu itd.). Zapewniam Cię że jest to błąd gry gdyż konto mam założone. Nawet dwa,
jedno lokalne do gry w singla i jedno w Livie. Od kilku dni grałem w Gears i na drugi dzień
zapisy były. Zniknęły dziś. Wiec dopuść proszę do siebie że jednak coś tu jest nie tak...



sry za offtop, no ok w pełni cię rozumiem, może nie zbyt dokładnie przeczytałem twój post... Może to nie wina CDP, ponieważ dzieje się to pojedynczym jednostką, ja np. takiego problemu nie miałem, z Wiedźminem owszem, pieniądze w błoto...Niedoczytałem, próbowałeś może pobrać patcha?? No zdażają sie jakieś niedopatrzenia, i właśnie zaóważam że coś im to słabo idzie GoW debiut w Polse- lipa.... podobnie jak niby wspaniały Wiedźmin....
no ok, zgadzam się z tobą....Za miły dla CDP jestem :P
wiem, że sytułacja nie pozwala, ale postaraj się nie denerwować... może sprawa się rozwiąże....
a za 2 dni ja napisze że mi savy poszły w ****-_-
pozdrawiam, wesołego alleluja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

gra pod wzgledem gry nie jest zla przeczytalem ostatnie posty i sie zdziwilem a teraz wlaczam gre i widze ze nie mam zapisow no naprawde troche leca w kulki z ta gra powinni cos z tym zrobic, teraz musze po raz 2 zaczynac od nowa bo przeinstalowaniu rowniez stracilem zapisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2007 o 21:42, Tokix napisał:

nie przeklinaj, pisało przy rozpoczęciu gry, że musisz zrobić profil.... W menu naciśnij F1
albo, pisze też na dole ekranu......
Bez profilu nie ma zapisu..
pozdrawiam


czytać chyba umiem nie? do jasnej cholery mam profil zrobiony a mimo to tracę sejwy!
przy starcie gry pisze mi że jestem zalogowany

jak masz głupio pisać to lepiej nie pisz wcale!

w tej sytuacji nie pozostaje nam chyba nic innego jak czekać na patcha od EPIC, pytanie tylko kiedy oni ruszą tyłki ażeby to naprawić?
a nawet jak już wydadzą patcha to podejrzewam że będziemy długo czekać zanim "szanowne" CDP spolszczy tego patcha i go wyda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Uważam, że CD Projekt powinno zwrócić kasę każdemu kto odeśle im oryginalną i zarejestrowaną kopię....chociażby w tych ich wirtualnych pieniądzach.... Dzięki Wam (CD Projekt) za uprzyjemnienie świątecznego tygodnia, w którym za względu na wolny czas chciałem sobie pograć :/ (mam błąd, że w ogóle gra się nie uruchamia - komp. e6750 i 8800 gtx..wyskakuje.że coś nie tak z tym plikiem war live coś tam) Ale tak bardzo chcieli zarobić na święta ..takie przysłowiowe Polaczki z tego co piszecie...

Poza tym po raz kolejny przekonuję się, iż produkty microsoftu są to d...y a ich śliczne logo u góry zawsze oznacza kłopoty..ale póki nie będzie równie kompatybilnego ze wszystkim systemu to takie będą skutki monopolki! A chciałem kupić koledze oryginalną Vistę na święta..przeszło mi !zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Drodzy użytkownicy ostatni raz apeluje byście pisali tu tylko o bugach... a nie swoje przemyślenia czy inne kwestie nie związane z opisem buga. Swoje przemyślenia czy innego rodzaju uwagi umieszczajcie proszę w temacie ogólnym to nie jest miejsce na takie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ej a powiedzcie mi ktoś czy na tej stronie http://www.xbox.com/en-GB/default.htm to musze sie zarejestrować sie na zakladce Xbox LIVE a potem ,, Get connected,, a jeśli tak cto co dalej bo angielskiego nie znam aż tak dobrze a nie chce sobie namieszać i stracic mozliwości gry na multi. Ponadto sćiałem patcha z tej strony http://www.idg.pl/ftp/gry_6002/Gears.of.War.Patch.1.html i mi wyskakuje bład w czasie jego instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak założyć konto

1. Wejdź na http://www.xbox.com/en-GB/default.htm
2. Po prawej stronie masz mały napis "Sign In". Kliknij na niego.
3. Po lewej stronie jest kolumna "I need to Register". Pod tekstem masz button "Register now".Kliknij.
3. Wpisujesz Gamertag (przypisany już do końca świata), wybierasz kim jesteś (pr0, underground itp), wybierasz avatar. Po tym naciśnij next.
4. "Your Windows Live ID". Wybierasz opcję No,I''d like to create one.
5. Wypełniasz email, password (hasło), confirm password (zatwierdź hasło),question (tajne pytanie), oraz przepisujesz kod. Klikasz I accept.

Potem z tego co pamiętam było wybieranie w jakiej formie ma się pojawić emal, ulubionych gier. Jak już po tym pojawi się napis Congratulations, sprawdź po jakiś 15 minutach swój email !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2007 o 17:50, Miluś napisał:

Jak założyć konto

1. Wejdź na http://www.xbox.com/en-GB/default.htm
2. Po prawej stronie masz mały napis "Sign In". Kliknij na niego.
3. Po lewej stronie jest kolumna "I need to Register". Pod tekstem masz button "Register now".Kliknij.

3. Wpisujesz Gamertag (przypisany już do końca świata), wybierasz kim jesteś (pr0, underground
itp), wybierasz avatar. Po tym naciśnij next.
4. "Your Windows Live ID". Wybierasz opcję No,I''d like to create one.
5. Wypełniasz email, password (hasło), confirm password (zatwierdź hasło),question (tajne pytanie),
oraz przepisujesz kod. Klikasz I accept.

Potem z tego co pamiętam było wybieranie w jakiej formie ma się pojawić emal, ulubionych gier.
Jak już po tym pojawi się napis Congratulations, sprawdź po jakiś 15 minutach swój email !

Dzieki.Szczerze ci dziękuję. Za chwilę zrobię wedle instrukcji i mam nazieję że bee mógł zagrać.Stokrotne dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam ! :)
Czy mam szanse pograć w rozdzielczosci 1024 : 768 w miare płynnie ??? oto mój komp:
P IV d945g 2,80 GHz
2 x 512 mb ram ddr2 (1024)
geforce 6600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2007 o 20:54, plmko napisał:

witam ! :)
Czy mam szanse pograć w rozdzielczosci 1024 : 768 w miare płynnie ??? oto mój komp:
P IV d945g 2,80 GHz
2 x 512 mb ram ddr2 (1024)
geforce 6600


Na niskich detalach. Pisz w topicu ogólnym, a nie w tym z problemami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2007 o 21:07, Miluś napisał:

> witam ! :)
> Czy mam szanse pograć w rozdzielczosci 1024 : 768 w miare płynnie ??? oto mój komp:
> P IV d945g 2,80 GHz
> 2 x 512 mb ram ddr2 (1024)
> geforce 6600

Na niskich detalach. Pisz w topicu ogólnym, a nie w tym z problemami :-)

to niejest temat z problemami tylko z pomocą techniczną, pod którą moim zdaniem podlegją wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie ratujcie bo nie mogę !!! Stworzylem jedno konto ale nie chcialo dojść do 4 etapu w zasie rejestracji wiec mślałem że mi sie podcial net i wpisalem na drugi mail hało i ID LIVE i po aktywowaniu tych dwoch wpisalem drugiego maila ktory ma byc tym ID LIVE i gdy loguję sie na LIVE na Gears pisze mi taki komunikat:
,,Nie mozna połaczyć z uslugą LIVE ,, kod bledu zaś to 0x8015190b . Nie mam siły i nerwow. Siedziałem 2 bite godz. y konto zrobić a to g**** co zrobili to mnie mogą pocalować .I to ma być gra tego roku? Chyba najbardziej spieprzona gra jaką widzialem od strony przygotowania na multi bo w życiu sie tyle nie nadenerwowalem. Prosze o wsparcie i pomoc.Bede wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A i czy ktoś mże mi powiedzieć o co chodzi w tym bo nie wiem co napisać w postal code i credic card i co znaczy credit card i po co ona jest?
Parental Age Verification
A credit card is required to verify your age. Your credit card will not be charged
Complete all required fields (denoted by asterisks below). Please enter all information exactly as it appears on your credit card.
Credit Card Information
* Credit Card Type
* Credit Card Number
* Expiration Date (MM/YYYY)
* Security code
What is this?
* Name
* Address (line 1)
Address (line 2)
* City
* State
* Postal Code
Country
Australia
* Required field
Your credit card will NOT be charged at this time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować