• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Gears of War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Gears of War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu.
Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Gears of War - Wersja PC” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26379

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie Pomocy Technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1255 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania sprzętowe gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1255&p=2075
Jeżeli konfiguracja komputera nie spełnia minimalnych wymagań niestety nie ma szans by gra się uruchomiła czy działała prawidłowo.

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

W przypadku problemów związanych z zamówieniami oraz dostawą zamówionych rzeczy w sklepie gram.pl proszę kontaktować się z obsługą sklepu poprzez formularz kontaktowy: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 lub telefonicznie (022) 519-69-68

Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na stronie http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp


Pozdrawiamy
Zespół Pomocy Technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

972 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 23.01.2008 o 13:06, RobeN napisał:

W tym wypadku należałoby pobrać sterownik ze strony AMD w wersji 1.3.2.0053 (September 2007),
który gra błędnie wykrywa jako starszy.
http://www.amd.com/us-en/assets/content_type/utilities/setup.zip

Dodatkowo należy zainstalować AMD Dual Core Optimizer (August 2007), który można pobrać z:
http://www.amd.com/us-en/assets/content_type/utilities/Setup.exe

System Windows XP powinien również posiadać zainstalowany HotFix dla procesorów dwurdzeniowych,
który można pobrać bezpośrednio ze strony Microsoftu:
http://support.microsoft.com/kb/896256

Monit gry o aktualizacji można wyłączyć.

Niestabilność gry może być spowodowana przez inne czynniki.
W takim wypadku należy skontaktować się z Pomocą Techniczną poprzez formularz,
do którego należy załączyć raport diagnostyczny DxDiag.


dzięki! na razie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Podczas rejerstracji wpisuje poprawnego e-maila, ale wyświetla sie:

The portion of your e-mail address that follows the @ symbol is part of a reserved domain such as live.com, hotmail.com, msn.com or passport.com. Please type a different e-mail address.

Nie śmiejcie sie, jeszcze nie znam angielskiego (tylko niemiecki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To nie przypadek !!!
U mnie po zapisaniu 35 checkpointów występuje ta sama sytuacja. Ponadto ciągłe zwisy gry podczas próby połączenia z usługą Live!
Jak czytam problem dotyczy wielu gramowiczów. Ciekawe kiedy zareaguje na to wydawca?
Bo taka "wpadka" sprzedaży raczej nie nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

podczas przerwynika filmowego, gdy RAAN (czy jak mu tam) zabija porucznika Kim''a i Szarańcza zestrzeliwuje Helikopter COG, (chyba każdy kojarzy ten moment?) właśnie podczas tego przerywnika filmowego nie mam dźwięku, ma taki sam problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam grę od kumpla i niewiem dlaczego ale mam dziwne zacinki no dosłownie gra chodzi na maxa płynniutko ale są często takie małe zacinki które wręcz wnerwiają i odechciewa się grać co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zmniejsz detale... na Twojej karcie (z podpisu) nie bawił bym się w maksymalne detale, poza tym procek jest lekko za słaby. Powiem tak; Twój PC ociera się o Zalecane ale nie do końca je spełnia więc zmniejszył bym jakość grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2008 o 07:22, player000 napisał:

zmniejsz detale... na Twojej karcie (z podpisu) nie bawił bym się w maksymalne detale, poza
tym procek jest lekko za słaby. Powiem tak; Twój PC ociera się o Zalecane ale nie do końca
je spełnia więc zmniejszył bym jakość grafiki.

i zmniejszyłem i zwiększałem nic nie dało cały czas są takie małe zacinki co parę minut dałem na minimalne i było tak samo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2008 o 08:32, WIELKus napisał:

> zmniejsz detale... na Twojej karcie (z podpisu) nie bawił bym się w maksymalne detale,
poza
> tym procek jest lekko za słaby. Powiem tak; Twój PC ociera się o Zalecane ale nie do końca

> je spełnia więc zmniejszył bym jakość grafiki.
i zmniejszyłem i zwiększałem nic nie dało cały czas są takie małe zacinki co parę minut dałem
na minimalne i było tak samo ;/

Antywirus? Popatrz czy nie chodzi Ci w tle jakiś programik pozornie nie mający prawa czegoś takiego robić np. x-fire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2008 o 08:56, flymar napisał:

> > zmniejsz detale... na Twojej karcie (z podpisu) nie bawił bym się w maksymalne detale,

> poza
> > tym procek jest lekko za słaby. Powiem tak; Twój PC ociera się o Zalecane ale nie
do końca
>
> > je spełnia więc zmniejszył bym jakość grafiki.
> i zmniejszyłem i zwiększałem nic nie dało cały czas są takie małe zacinki co parę minut
dałem
> na minimalne i było tak samo ;/
Antywirus? Popatrz czy nie chodzi Ci w tle jakiś programik pozornie nie mający prawa czegoś
takiego robić np. x-fire.

ja mam włączone to windowsowe od dźwięku i te ATI taka ikonka no jeszcze od karty dźwiękowej ale jak patrzałem to tego się wyłączyć nie da no dobra da się ale dźwięku wtedy niema ;/ nie wiem w czym rpoblem jest kurczę nawet w ATI wyłączyłem AA i filtrowanie do tego V-sync też wyłączyłem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2008 o 09:08, WIELKus napisał:

> > i zmniejszyłem i zwiększałem nic nie dało cały czas są takie małe zacinki co parę
minut
> dałem
> > na minimalne i było tak samo ;/
> Antywirus? Popatrz czy nie chodzi Ci w tle jakiś programik pozornie nie mający prawa czegoś

> takiego robić np. x-fire.
>
ja mam włączone to windowsowe od dźwięku i te ATI taka ikonka no jeszcze od karty dźwiękowej
ale jak patrzałem to tego się wyłączyć nie da no dobra da się ale dźwięku wtedy niema ;/ nie
wiem w czym rpoblem jest kurczę nawet w ATI wyłączyłem AA i filtrowanie do tego V-sync też
wyłączyłem ;/

Ale oprócz ikonek możesz mieś jakieś procesy bezikonkowe. Sprawdź w menedżerze zadań, sprawdź w msconfig jakie usługi są odpalane na starcie. Możesz tez sprawdzić jak się zachowa gdy odłączysz sieć na czas grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2008 o 09:39, flymar napisał:

> > > i zmniejszyłem i zwiększałem nic nie dało cały czas są takie małe zacinki co
parę
> minut
> > dałem
> > > na minimalne i było tak samo ;/
> > Antywirus? Popatrz czy nie chodzi Ci w tle jakiś programik pozornie nie mający prawa
czegoś
>
> > takiego robić np. x-fire.
> >
> ja mam włączone to windowsowe od dźwięku i te ATI taka ikonka no jeszcze od karty dźwiękowej

> ale jak patrzałem to tego się wyłączyć nie da no dobra da się ale dźwięku wtedy niema
;/ nie
> wiem w czym rpoblem jest kurczę nawet w ATI wyłączyłem AA i filtrowanie do tego V-sync
też
> wyłączyłem ;/
Ale oprócz ikonek możesz mieś jakieś procesy bezikonkowe. Sprawdź w menedżerze zadań, sprawdź
w msconfig jakie usługi są odpalane na starcie. Możesz tez sprawdzić jak się zachowa gdy odłączysz
sieć na czas grania.

dobra sprawdzę wszystkie możliwości jeszcze do tego zainstalowałem najnowsze sterowniki do GPU
potem zedytuje post i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no cóż nie mogłem zedytować więc napisze tu to NIC nie dało jezu dlaczego ja nie mogę normalnie pograć nic a nic nie daję cały czas są te zacinki a na maxa mi chodzi płynnie tylko są zacinki na minimum tak samo chodzi tylko są te zacinki ;/ czy nie ma jakiegoś innego wyjścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2008 o 10:16, WIELKus napisał:

no cóż nie mogłem zedytować więc napisze tu to NIC nie dało jezu dlaczego ja nie mogę normalnie
pograć nic a nic nie daję cały czas są te zacinki a na maxa mi chodzi płynnie tylko są zacinki
na minimum tak samo chodzi tylko są te zacinki ;/ czy nie ma jakiegoś innego wyjścia?

1) Zwiększ ilość dostępnej pamięci wirtualnej
2) Defragmentuj dyski
3) Najnowsze sterowniki do grafiki i muzyki
Jeśli nie pomoże - kontakt z pomocą techniczną CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2008 o 11:52, flymar napisał:

> no cóż nie mogłem zedytować więc napisze tu to NIC nie dało jezu dlaczego ja nie mogę
normalnie
> pograć nic a nic nie daję cały czas są te zacinki a na maxa mi chodzi płynnie tylko są
zacinki
> na minimum tak samo chodzi tylko są te zacinki ;/ czy nie ma jakiegoś innego wyjścia?

1) Zwiększ ilość dostępnej pamięci wirtualnej
2) Defragmentuj dyski
3) Najnowsze sterowniki do grafiki i muzyki
Jeśli nie pomoże - kontakt z pomocą techniczną CDP

1 nie wiem jak ;/ ;p;p napisz jak
2.już zrobiłem
3.mam
narazie nie będę się kontaktował bo to nie moja gra jak sobie kupie swoją i się to powtórzy to pewnie tak zrobię ;p [bo chce sobie pograć przez multiplayer ;p]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2008 o 11:54, WIELKus napisał:

> > no cóż nie mogłem zedytować więc napisze tu to NIC nie dało jezu dlaczego ja nie
mogę
> normalnie
> > pograć nic a nic nie daję cały czas są te zacinki a na maxa mi chodzi płynnie tylko

> zacinki
> > na minimum tak samo chodzi tylko są te zacinki ;/ czy nie ma jakiegoś innego wyjścia?

>
> 1) Zwiększ ilość dostępnej pamięci wirtualnej
> 2) Defragmentuj dyski
> 3) Najnowsze sterowniki do grafiki i muzyki
> Jeśli nie pomoże - kontakt z pomocą techniczną CDP
1 nie wiem jak ;/ ;p;p napisz jak
2.już zrobiłem
3.mam
narazie nie będę się kontaktował bo to nie moja gra jak sobie kupie swoją i się to powtórzy
to pewnie tak zrobię ;p [bo chce sobie pograć przez multiplayer ;p]

[F1] pomoc - MS Windows
wpisz "pamięć wirtualna".
Drugi temat jest o tym. Ja ustawiam zawsze na wszystkich dyskach "rozmiar kontrolowany przez system"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.01.2008 o 11:58, flymar napisał:

> > > no cóż nie mogłem zedytować więc napisze tu to NIC nie dało jezu dlaczego ja
nie
> mogę
> > normalnie
> > > pograć nic a nic nie daję cały czas są te zacinki a na maxa mi chodzi płynnie
tylko
> są
> > zacinki
> > > na minimum tak samo chodzi tylko są te zacinki ;/ czy nie ma jakiegoś innego
wyjścia?
>
> >
> > 1) Zwiększ ilość dostępnej pamięci wirtualnej
> > 2) Defragmentuj dyski
> > 3) Najnowsze sterowniki do grafiki i muzyki
> > Jeśli nie pomoże - kontakt z pomocą techniczną CDP
> 1 nie wiem jak ;/ ;p;p napisz jak
> 2.już zrobiłem
> 3.mam
> narazie nie będę się kontaktował bo to nie moja gra jak sobie kupie swoją i się to powtórzy

> to pewnie tak zrobię ;p [bo chce sobie pograć przez multiplayer ;p]
[F1] pomoc - MS Windows
wpisz "pamięć wirtualna".
Drugi temat jest o tym. Ja ustawiam zawsze na wszystkich dyskach "rozmiar kontrolowany przez
system"

to również nie pomogło.... jest jeszcze coś co może w tym przypadku pomóc? bardzo was proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować