• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Gears of War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Gears of War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu.
Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Gears of War - Wersja PC” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26379

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie Pomocy Technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1255 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania sprzętowe gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1255&p=2075
Jeżeli konfiguracja komputera nie spełnia minimalnych wymagań niestety nie ma szans by gra się uruchomiła czy działała prawidłowo.

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

W przypadku problemów związanych z zamówieniami oraz dostawą zamówionych rzeczy w sklepie gram.pl proszę kontaktować się z obsługą sklepu poprzez formularz kontaktowy: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 lub telefonicznie (022) 519-69-68

Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na stronie http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp


Pozdrawiamy
Zespół Pomocy Technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

972 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.12.2007 o 18:03, Wukas napisał:

A czy jak kupię kartę GeForce 7300GT Palit 256MB TV & DVI (PCI-E) Sonic to pogram sobie??


Moim zdaniem na full na pewno nie da rady, ale ogolnie gra powinna chodzic nie przesadzajac z ustawieniami jakosci w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bo ogólnie chodzi o to że tera mam kartę graf. zintegrowaną GeForce 6150 i jak gram w Unreal Tournament 3 na najwyższej rozdzielczości i na szczegółowości tekstur i świata 2 na 5 możliwych to kolory są wyblakłe a obraz nie wyraźny. Jak kupię tą kartę to obraz będzie normalny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2007 o 18:28, Wukas napisał:

... Jak kupię tą kartę to obraz będzie normalny??


Obraz może i będzie normalny, ale nie napalaj się na ekstra granie... GF7300 jest "lepszą" grafiką niż zintegrowany 6100, ale nadal jest grafiką słabą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2007 o 19:01, Wukas napisał:

Ale chyba na sśrednich detalach mi pójdzie??


Z tym Radeonem ( X1650 ) będzie lepiej niż na dowolnym GF7300.
Niestety GoW działa gorzej na identycznym sprzęcie, niż UT3.

Pobawisz się nieźle, lecz detale trzeba będzie ciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2007 o 22:16, zardzel napisał:

takie pytanko techniczne mam... czy doczekamy się patcha 1.1 ? Czy również w tym względzie
będziemy gorsi od Zachodu ?


Patcha wyda tylko EPIC / PFC ...a to dlatego ze CDProjekt nie tlumaczyl gry jako tako...a jedynie przeslal do producenta przetlumaczone teksty i to oni je wrzucali do gry a nie CDP. Takze Epic/MS trzymaja wladze w tej sprawie i to do nich trzeba by uderzac w sprawie jako takiego patcha. Jedynie co to CDP moze to chyba jakas presje na nich wywolywac zeby cos sie *urwa ruszylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2007 o 22:52, Miluś napisał:

Nasza wersja ma już patcha 1.1...


Co do tego to mam spore wątpliwości... W trakcie instalacji widać info o wersji 1.0, a sama gra ( co widać w większości zamieszczonych tu postów ) ma wszelkie bugi znane właśnie z wersji 1.0, które poprawiał patch 1.1 dla wersji UK...

Tak więc "tradycyjnie" jest to kłopot z instalacją i miejscem na HDD, ginące sejwy, wywalanie gry z powodu błędu "games4windows...", itp., itd.

Mnie najbardziej ciekawi multiplayer... CDP twierdzi że jest, nawet na opakowaniu zachwalają jaki to wypas. Dołożyli bogaty opis w instrukcji jaka to wspaniała rozrywka. Kłopot w tym, że jak już się wszyscy przekonali na własnej skórze, niezbędna do gry online usługa jest u nas niedostępna... Zakładanie "lewego" konta na inny kraj jest sprzeczne z umową licencyjną, czyli NIELEGALNE...

Tak więc po raz kolejny zgłaszam problem:
Kupiłem GoW PL (to "lepsze" i "profesjonalne"), bo zachęciła mnie wizja grania w neciku. Obiecywano mi przez dwa miesiące, że będzie, opakowanie i instrukcja sugerują że jest, ale najwyraźniej jestem zbyt ograniczony żeby sobie z tym poradzić.
Oczekuję, że wydawca wreszcie zajmie w tej sprawie jakieś stanowisko. Liczę że skoro tak wielkim nakładem pracy założono "oficjalny temat pomocy technicznej", to znajdzie się to szczegółowa odpowiedź, jak krok po kroku tryb multiplayer można uruchomić. Informacje zawarte na opakowaniu i w instrukcji są niewystarczające i mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co do zakladania konta. Trzeba tez wziasc pod uwage ze wlasciciele XBOXÓW 360 tez maja taki problem i to oni powinni czuc sie najbardziej poszkodowani a nie my. My tak naprawde mamy jedna gre korzystajaca z nowego systemu microsoft live. A zobacz tych co amja XBOXY tam kazda gre dostaje sie achievmenty majac pozakladane lewe konta. Wina tutaj nie jest CDPROJEKT tylko MICROSOFT poniewaz to oni nie zrobili lokalizacji w POLSCE. Kiedy to zrobia tego tez nie wiadomo. Mi poki co zostaje czekanie na patcha 1.1 mimo ze gra mi sie nie wywala nic mi sie z nia nie dzieje to wole miec jednak zupgraedowana. MULTI polecam tylko jest ciezko skosnoocy wymiataja strasznie w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2007 o 10:34, MLODY2K6 napisał:

Co do zakladania konta. Trzeba tez wziasc pod uwage ze wlasciciele XBOXÓW 360 tez maja taki
problem i to oni powinni czuc sie najbardziej poszkodowani a nie my... ...Wina tutaj nie jest CDPROJEKT tylko
MICROSOFT poniewaz to oni nie zrobili lokalizacji w POLSCE. Kiedy to zrobia tego tez nie wiadomo...


1. Kupiłem wersję PC i problemy XBOX''a mnie nie dotyczą.
2. CDP reklamuje GoW PL, jako grę z dostępnym trybem multiplayer. Więc gdzie on jest i czy wogóle jest ??
3. Kiedy ktokolwiek zrobi coś aby sytuacje poprawić faktycznie niewiadomo... CDP używa starej sprawdzonej metody nabierania wody w usta. Znowu nikt nic nie wyjaśnia i w niczym nie pomaga. Czekaja najwyraźniej, aż problem sam sie rozwiąże, albo znudzimy sie czekaniem, poddamy się i przestaniemy marudzić...

Nadal czekam na pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 27.12.2007 o 10:54, Nikoos napisał:

2. CDP reklamuje GoW PL, jako grę z dostępnym trybem multiplayer. Więc gdzie on jest i czy
wogóle jest ??



no pewnie ze jest popatrz uwaznie w menu i graj tylko zaloz konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2007 o 01:00, Nikoos napisał:

> Nasza wersja ma już patcha 1.1...

Co do tego to mam spore wątpliwości... W trakcie instalacji widać info o wersji 1.0, a sama
gra ( co widać w większości zamieszczonych tu postów ) ma wszelkie bugi znane właśnie z wersji
1.0, które poprawiał patch 1.1 dla wersji UK...

Tak więc "tradycyjnie" jest to kłopot z instalacją i miejscem na HDD, ginące sejwy, wywalanie
gry z powodu błędu "games4windows...", itp., itd.

Mnie najbardziej ciekawi multiplayer... CDP twierdzi że jest, nawet na opakowaniu zachwalają
jaki to wypas. Dołożyli bogaty opis w instrukcji jaka to wspaniała rozrywka. Kłopot w tym,
że jak już się wszyscy przekonali na własnej skórze, niezbędna do gry online usługa jest u
nas niedostępna... Zakładanie "lewego" konta na inny kraj jest sprzeczne z umową licencyjną,
czyli NIELEGALNE...

Tak więc po raz kolejny zgłaszam problem:
Kupiłem GoW PL (to "lepsze" i "profesjonalne"), bo zachęciła mnie wizja grania w neciku. Obiecywano
mi przez dwa miesiące, że będzie, opakowanie i instrukcja sugerują że jest, ale najwyraźniej
jestem zbyt ograniczony żeby sobie z tym poradzić.
Oczekuję, że wydawca wreszcie zajmie w tej sprawie jakieś stanowisko. Liczę że skoro tak wielkim
nakładem pracy założono "oficjalny temat pomocy technicznej", to znajdzie się to szczegółowa
odpowiedź, jak krok po kroku tryb multiplayer można uruchomić. Informacje zawarte na opakowaniu
i w instrukcji są niewystarczające i mylące.

Ja jestem ciekaw kiedy Microsoft poprawi swój błąd. Mam nadzieję, że wkrótce bo kampania jednoosobowa owszem jest ciekawa, ale ja wole sobie włączyć skypa oraz grę i gadać z kumplem podczas wyrzynania hord locust''ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2007 o 17:50, Miluś napisał:

Jak założyć konto

1. Wejdź na http://www.xbox.com/en-GB/default.htm
2. Po prawej stronie masz mały napis "Sign In". Kliknij na niego.
3. Po lewej stronie jest kolumna "I need to Register". Pod tekstem masz button "Register now".Kliknij.

3. Wpisujesz Gamertag (przypisany już do końca świata), wybierasz kim jesteś (pr0, underground
itp), wybierasz avatar. Po tym naciśnij next.
4. "Your Windows Live ID". Wybierasz opcję No,I''d like to create one.
5. Wypełniasz email, password (hasło), confirm password (zatwierdź hasło),question (tajne pytanie),
oraz przepisujesz kod. Klikasz I accept.

Potem z tego co pamiętam było wybieranie w jakiej formie ma się pojawić emal, ulubionych gier.
Jak już po tym pojawi się napis Congratulations, sprawdź po jakiś 15 minutach swój email !


Zrobiłem tak jak napisałeś i próbuję się zalogować w grze i cały czas nie działa, wyskakuje jakiś błąd. Co mam zrobić żeby zagrać w multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czuję się wyrolowany. Na opakowaniu lub w instrukcji, albo w tych cholernych zapowiedziach na gram.pl powinna była znaleźć się informacja że mieszkańcy kraju w którym GoW przeniesione zostało na PC nie zagrają sobie w tę grę przez sieć. A wątek pomocy technicznej który nie tłumaczy jak sobie z tym poradzić to już kuriozum na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem, kiedy wciskam aby gra się instalowała wyskakuję mi następująby błąd: E:\\Setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.
Co mam zrobic aby działało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2007 o 18:10, radek862 napisał:

sprzedam swoją NOWĄ Gears Of War bo mam błąd z tym war32 game czy jakoś i mam dość tej gry
zanim jeszcze w nią zgrałem - sprzedam za 70 zł !

forum nie jest tablicą ogłoszeń!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2007 o 18:10, radek862 napisał:

sprzedam swoją NOWĄ Gears Of War bo mam błąd z tym war32 game czy jakoś i mam dość tej gry
zanim jeszcze w nią zgrałem - sprzedam za 70 zł !



uruchom gre z katalogu GOW\binaries\startup.exe i zobacz czy ci dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować