• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Gears of War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Gears of War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu.
Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Gears of War - Wersja PC” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26379

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie Pomocy Technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1255 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania sprzętowe gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1255&p=2075
Jeżeli konfiguracja komputera nie spełnia minimalnych wymagań niestety nie ma szans by gra się uruchomiła czy działała prawidłowo.

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

W przypadku problemów związanych z zamówieniami oraz dostawą zamówionych rzeczy w sklepie gram.pl proszę kontaktować się z obsługą sklepu poprzez formularz kontaktowy: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 lub telefonicznie (022) 519-69-68

Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na stronie http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp


Pozdrawiamy
Zespół Pomocy Technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

972 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam otóż mam bardzo poważny problem z instalacją "Gears of War" Podczas instalacji gry występują błędy, są one związane z plikami SP_EphyraStreets. Gdy taki błąd wyskoczy wyłączam instalację wyskakuje błąd(ostatni obrazek). Gdy włączę ją ponownie(instalacje) dalej pokazuje się błąd SP_EphyraStreets Tylko inny niż poprzedni... np. związany z plikiem SP_EphyraStreets_02.war a nie SP_EphyraStreets_01.war I tak w kółko. Gdy chciałem skopiować zawartość płyty na dysk wyskoczył błąd z plikiem Defaul~3.cab Tak więc nośnik może być uszkodzony. Proszę o pomoc!

20081024175627

20081024175653

20081024175710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cóż nie będę się rozwodził, mam problem:) Ostatnio zachciało mi się wrócić do Gearsa, zainstalowałem, wszystko było wporządku, jednak do czasu kiedy chciałem uruchomić grę, otóż było to niemożliwe, po prostu klikam na ikonę i nic się nie dzieje, chyba że nie włożę płyty, wtedy wyświetla się komunikat by ją umieścić w napędzie:) Ma ktoś jakieś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam
mam problem z uruchomieniem gry
podczas uruchamiania czy to z płyty cz y z ikony startup.exe pojawia się komunikat :
Please inset the correct DVD-ROM, select OK and restart aplication
dodam tylko ze system to vista home premium sp1
wszystkie sterowniki są najnowsze a sprzęt spełnia wymogi gry
inne gry chodzą bez problemowo tylko z ta są jakieś problemy
grę udało się tylko raz uruchomić :( ale nie dało się grać bo wyszła do windy i trzeba było ubic ja w procesach
nawet patcha nie mogę zainstalować bo pojawia się jakiś dziwny błąd i zamyka probe instalacji
gra juz była kilka razy instalowana co nie pomogło temat przeczytałem i nie znalazłem żadnego konkretnego rozwiązania na mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

żaden z podanych przykładów nie działa ale pomogło coś innego tylko dlaczego mając grę orginalna za którą zapłaciłem musiałem zaciągać plik no cd :(
szkoda gadać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Help, ja mam problem z pobraniem profilu gracza, po stworzeniu konta itd (wszystko do tego momentu spox) chcę pobrać profil (wybrać), gra łączy się z z serwerem(próbuje..) i po chwili wywala komunikat że moja karta sieciowa nie jest obsługiwana i że mam sprawdzić stery ble ble... Mam neostradę 1 Gb z modemem Sagem fast 800 i pytam sie o jaką kartę tu chiodzi , kartę z płyty głównej wyłączyłem wszystkie opcje z "pomocy
" sprawdzone" i nadal to samo. Zaznaczam że aby grać w kampanie w 1 gracza to i tak musze pobrać profil bo nie zapisuje mi save''ów, jeszcze będe męczył ten problem ale jakby ktoś miał podobny problem to please help. Głównie chodzi mi o linka do dobrych sterów do tego modemu jeśli tu leży problem bo z tego co wyszukałem to nic mi nie chodzi tylko stare z płyty neostr. PLEASE HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.11.2008 o 20:30, seba2416 napisał:

JA mam taki sam problem ..;/ i chyba to nie jest wina modemu ( neta mam radiowego )

a punkty kontrolne ci zapisuje na koncie offline bo mi raz tak raz nie..generalnie po restarcie kompa nie mam save''ów żadnych... cholera wie co robić,więc ogólnie nie idzie w żaden sposób grać bo od początku za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.11.2008 o 19:18, nightfaler napisał:

Ludzie już chyba tydzień prubuję dobrać się do generała Rama i nie mogę poprostu :( są
jakieś cheaty ? do wersji na XBOX 360 ?

z takimi pytaniami to proszę na forum główne, bo kody się nie zaliczają do podforum technicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem, instaluje GoW, wyskakuje komunikat o włożeniu dysku, instaluje patcha z płyty, wyskakuje informacja o potrzebie instalacji aktualizacji do procesora, klikam next,wszystko ładnie się instaluje ale po kliknięciu na ikonkę GoW ponownie wyskakuje informacja o potrzebie instalacji poprawek i tak w kółko.
Gra jest w wersji angielskiej(irlandzka).Czy problem może być spowodowany tym, że procesor jest 4rdzeniowy,jeśli nie to macie jakieś pomysły co z tym zrobić.
Na dysku wcześniej był także deamon i alkohol ale je wykasowałem. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

kupiłem wczoraj GOW i zainstalowałem wszystko wporządku, działa. Grałem w nia pare godzin i gdy dzisiaj ja właczyłem nie miałem zapisanego stanu gry i nie wiem co zrobić abym nie musiał za każdym razem od nowa grac.
Usiłowałem zainstalować liva 1.2 ale nic z tego.
PROSZE O POMOC!!

Z GÓRY DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aby zapisywac grę musisz miec konto gracza albo na Live (gdzie jest wymagany Live 1.2) albo dysku twardym. Aby takowe utworzyc wchodzisz w profile gracza i klikasz stwórz nowy profil czy coś takiego.Ale pamiętaj aby grac po sieci wymagane jest konto Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem. Chodzi o to, że podłączyłem pada MM814 firmy Manta. Po zainstalowaniu serowników okazało się, że Lewy analog działa na odwrót to znaczy, że jak wychylę analog w górę to postać idzie w dól oraz vice versa. Normalnie wszystkie klawisze są tak podporządkowane jak na padzie XboX 360. Czy ktoś mógłby pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować