• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Gears of War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Gears of War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu.
Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Gears of War - Wersja PC” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26379

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie Pomocy Technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1255 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania sprzętowe gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1255&p=2075
Jeżeli konfiguracja komputera nie spełnia minimalnych wymagań niestety nie ma szans by gra się uruchomiła czy działała prawidłowo.

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

W przypadku problemów związanych z zamówieniami oraz dostawą zamówionych rzeczy w sklepie gram.pl proszę kontaktować się z obsługą sklepu poprzez formularz kontaktowy: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 lub telefonicznie (022) 519-69-68

Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na stronie http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp


Pozdrawiamy
Zespół Pomocy Technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

972 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Też miałem problemy z logowanien do Windows Live, konto z danymi na Stany Zjednoczone rozwiązało sprawę ale...Teraz włączam multiplaya, gram sobie i np jak zginę, to wyskakuje mi do Windy z błędem w stylu błąd 0x000... pamięć nie może być "read". O co kurna chodzi, wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, jestem niedawno po zakupie ów tytułu.
Niestety już na przywitanie mam problemy z samą instalacją, to tak w skrócie(najważniejsze):
- pasek wskazujący ukończenie jest caluteńki zapełniony. Zakładam iż to bug jest, gdyż patrząc po procesie powiększania zawartością folderu to instalacja hula
- jestem już przy 6 GB i muszę 3 raz wyciągać i ponownie wkładać płytę, aby ruszyła dalsza instalacja....
Porady/komentarze?
Z góry thx.

@Edit- instalacja zakończyła się klęską... próbuje innych sposobów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2009 o 17:00, Niewiernus napisał:

- jestem już przy 6 GB i muszę 3 raz wyciągać i ponownie wkładać płytę, aby ruszyła dalsza
instalacja....


Ja po prostu przeczekałem ten czas gdy nie pobiera pamięci z dysku. Trochę to trwało, ale się zainstalowało. Po prostu uzbrój się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2009 o 17:00, Niewiernus napisał:

Witam, jestem niedawno po zakupie ów tytułu.
Niestety już na przywitanie mam problemy z samą instalacją, to tak w skrócie(najważniejsze):
- pasek wskazujący ukończenie jest caluteńki zapełniony. Zakładam iż to bug jest, gdyż
patrząc po procesie powiększania zawartością folderu to instalacja hula
- jestem już przy 6 GB i muszę 3 raz wyciągać i ponownie wkładać płytę, aby ruszyła dalsza
instalacja....
Porady/komentarze?
Z góry thx.

@Edit- instalacja zakończyła się klęską... próbuje innych sposobów...



Gdzieś na forum jest informacja o tym, że ta wersja (myślę o biedronkowej) tak ma, że jest mocno spakowana i instalator jakoś za tym nie nadąża więc od razu daje pasek na maksa i trzeba czekać. O tym iż postęp następuje informuje nas zmniejszające się miejsce na dysku.
Z instalacją miałem tak, że za pierwszym razem instalowało się jakieś 10 min, ale gra się nie włączała, chodziło o ten problem z nieaktualnością po jakiejś tam dacie.
Druga instalka - czekam, czekam, dvd w napędzie jakoś tak dziwnie się zachowuje, jakby co chwilę startował i przerywał. Więc wkurzyłem się i zrobiłem obraz płyty a potem wyczytałem że instaluje się do 40 minut i poczekałem mniej więcej tyle i był sukces.
Teraz mam tylko problemy z tą grą po sieci o czym wyżej wspomniałem, nie wiem czy to kwestia tego że mam patcha 1.2 czy też windows live 3.0 czy czego tam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miałem zamiar kupić tą a''la Biedronka, lecz wielki box kilka kartek i płyta z grą nie satysfakcjonowała mnie, więc poszedłem do pobliskiego sklepu z grami i kupiłem GoW''a z XK GOLD, tańszą o Vat ;)
A ta cała informacja chyba właśnie tej wersji dotyczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!
Mam GoW z biedronkowej serii. Grę zainstalowałem ale pojawia się problem, gra nie chce się uruchomić, a ikona gry nie ma żadnego, loga/rysunku. Reinstalacja nie pomogła. Na zdjęciu jst pokazane c i jak.

20091213200058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm, miałem inny kłopot, ale powiem ci jedno: Ja z Biedrony wziąłem Penumbrę, i po zakończeniu instalacji, wyskoczyło, zę mam wirusa -.-.
PS. Fajną masz tapetkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

też tak miałem, ten sam problem to samo źródło pochodzenia gry
szperałem po sieci i wyszukałem, że to jest problem z aktualnością kluczy tak że po chyba 01.03.2008 przestawały działać, istnieje do tego łatka (rzuć okiem na stronę cd projektu przy gearsach są pliki do pobrania) zainstalowałem tego fixa - nic nie dał, potem ściągnąłem ten plik o który woła w błędzie i wyskoczył inny błąd, potem instalacja patcha 1,2 i też nic
odinstalowałem, zainstalowałem ponownie na innej lokalizacji niż ta domyślna i zadziałało, co dokładnie to nie wiem, ale spróbuj, może też się poszczęści:)

Dnia 13.12.2009 o 20:01, Ambroo napisał:

Witam!
Mam GoW z biedronkowej serii. Grę zainstalowałem ale pojawia się problem, gra nie chce
się uruchomić, a ikona gry nie ma żadnego, loga/rysunku. Reinstalacja nie pomogła. Na
zdjęciu jst pokazane c i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.12.2009 o 20:01, Ambroo napisał:

Witam!
Mam GoW z biedronkowej serii. Grę zainstalowałem ale pojawia się problem, gra nie chce
się uruchomić, a ikona gry nie ma żadnego, loga/rysunku. Reinstalacja nie pomogła. Na
zdjęciu jst pokazane c i jak.

JUZ CI MOWIE
Tez mialem tak i tez mam z biedronki (Nacisnales anuluj pod koniec)
Odinstaluj zainstaluj ponownie i nic nie rob pozwol sie zaladowac do konca ostatni ten kwadracik bedzie sie BARDZO dlugo ladowal ale to nie blad wlacz sobie dysk i zobacz ze pojemnosc folderu z gra stale sie powieksza (bedzie ok 9gb)
Zainstalujesz i bedzie po krzyku
MI ZA pierwszym tez ten blad wywalal a za drugim razem smiga
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.12.2009 o 23:27, Niewiernus napisał:

Miałem zamiar kupić tą a''la Biedronka, lecz wielki box kilka kartek i płyta z grą nie
satysfakcjonowała mnie, więc poszedłem do pobliskiego sklepu z grami i kupiłem GoW''a
z XK GOLD, tańszą o Vat ;)
A ta cała informacja chyba właśnie tej wersji dotyczyła

kilka kartek?
KURDE ja zadnej kartki nie mam tylko box plytka i cdkey :)
ALE WARTO BYLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Widać iż jak nie poinformowany ;)

Znów kilka pytań(jak na razie 2):
- o czym informują nas te "cegiełki"(patrz- dołączony obrazek)
- podczas multi da się jakoś sprawdzić informacje w sprawie aktualnego pingu?

20091214185836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2009 o 19:03, Niewiernus napisał:

Widać iż jak nie poinformowany ;)

Znów kilka pytań(jak na razie 2):
- o czym informują nas te "cegiełki"(patrz- dołączony obrazek)
- podczas multi da się jakoś sprawdzić informacje w sprawie aktualnego pingu?

JA nie poinformowany?
hehe
A co do tych PUSTAKOW to zawsze myslalem ze to pingi :)
ale zaraz poszukam w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2009 o 19:03, Niewiernus napisał:

Widać iż jak nie poinformowany ;)

Znów kilka pytań(jak na razie 2):
- o czym informują nas te "cegiełki"(patrz- dołączony obrazek)
- podczas multi da się jakoś sprawdzić informacje w sprawie aktualnego pingu?

a wiec tak
Co do cegielek to najwyrazniej ping
a aby sprawdzic PING wpisujesz w konsole (~) podczas grania STAT NET
to tyle
PZdR
czyli dwa pytania rozwiazane dziekuje za uwage ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miało być ja, a nie jaK, ostatnio lubię tak ot sobie dodawać/odejmować literki ];->
Tak z ciekawości... na jakiej stronce dorwałeś tą komendę(może coś jeszcze dla siebie znajdę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.12.2009 o 19:32, Niewiernus napisał:

Miało być ja, a nie jaK, ostatnio lubię tak ot sobie dodawać/odejmować literki
];->
Tak z ciekawości... na jakiej stronce dorwałeś tą komendę(może coś jeszcze dla siebie
znajdę)?

Wszedlem na serw, gdzie byl tylko JEDEN KLOCEK CZERWONY
Napisalem : HOW CAN I CHECK MY PING?
hehe english rzadzi

A jakis mily anglojęzyczny kolo mi napisal:
STAT NET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupiłem orginalną grę Gears of War. Wszystko cacy ale jak chcę ją odpalić to pisze mi coś takiego " Microsoft Visual C++ Runetime Library. Program C:\Program File...
This application has requested the Runetime to terminate it in an usualy way. Please contact the application''s support team for more information." POmożecie? Nie wiem co zrobić. PROSZĘ POMOCY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować