• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Gears of War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Gears of War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu.
Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Gears of War - Wersja PC” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26379

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie Pomocy Technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1255 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania sprzętowe gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1255&p=2075
Jeżeli konfiguracja komputera nie spełnia minimalnych wymagań niestety nie ma szans by gra się uruchomiła czy działała prawidłowo.

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

W przypadku problemów związanych z zamówieniami oraz dostawą zamówionych rzeczy w sklepie gram.pl proszę kontaktować się z obsługą sklepu poprzez formularz kontaktowy: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 lub telefonicznie (022) 519-69-68

Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na stronie http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp


Pozdrawiamy
Zespół Pomocy Technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

972 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam!
Mam problem, zacznę od tego że GoW z biedronki. Założyłem konto, niestety zapisałem na Polskę więc w necie nie mogłem grać. Trudno, doszedłem w singla bodajże do 3 aktu. Wczoraj wykonałem reinstalkę systemu. Savey zgrałem na pendrive, zarówno te w Moich Dokumentach/My Games/Gears of War for Windows jak i w Program Files/Microsoft Games/Gears of War. Skopiowąłem foldery `Checkpoints`. No dobra, zainstalowałem GoW`a na nowo, zrobiłem nowe konto (tym razem na UK więc mogę w Live), podmieniłem pliki z saveami, ale niestety gra ich nie widzi i każe mi zaczynać od początku. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2009 o 01:02, Ambroo napisał:

Witam!
Mam problem, zacznę od tego że GoW z biedronki. Założyłem konto, niestety zapisałem na
Polskę więc w necie nie mogłem grać. Trudno, doszedłem w singla bodajże do 3 aktu. Wczoraj
wykonałem reinstalkę systemu. Savey zgrałem na pendrive, zarówno te w Moich Dokumentach/My
Games/Gears of War for Windows jak i w Program Files/Microsoft Games/Gears of War. Skopiowąłem
foldery `Checkpoints`. No dobra, zainstalowałem GoW`a na nowo, zrobiłem nowe konto (tym
razem na UK więc mogę w Live), podmieniłem pliki z saveami, ale niestety gra ich nie
widzi i każe mi zaczynać od początku. Pomoże ktoś?


To chyba przez nowe konto
Mialem tak w kane&lynch i gta4
Utworzylem offline po czym jak chcialem grac multi utworzylem online ponownie ale zapisy sie usunely!
Zapisy bodajze beda jak zalogujesz sie na starym koncie (tym offline)
Sprawdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2009 o 12:34, Ambroo napisał:

hhmmmm....kurcze, a jak zrobić to konto offline? hasło i nicki pamiętam ale ciągle do
tego Live! rwie...

Ale nie o to chodzi!
Jezeli chcesz miec zapisy to bodajze musisz uruchomic to jest zalogowac sie nastarym koncie, tam gdzie przechodziles gierke!
A jak nowe konto utworzysz to od nowa gra przynajmniej ja tak mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam taki problem że podczas gry w niektórych momentach zanika mi dźwięk, ekran robi się biały lub wyskakuje blue screen. czy ktoś wie jak temu zaradzić? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.12.2009 o 17:33, Ambroo napisał:

Ok, jak loguje się na tym starym to wyskakuje że nie moge się połączyć z Live! i nie
mogę się zalogować ;/


A czekaj!
Ty miales wczesniej konto offline tak? Nie online? (sorki ale zapomnialem dawno nie bylem w tym temacie)
Jezeli offline to juz go chyba nie przywrocisz !
No coz musisz grac od nowa;D
Jak chcesz mozemy razem poprzechodzic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.12.2009 o 13:19, DesMonD__PL napisał:

Jak chcesz mozemy razem poprzechodzic ;]


Z miłą chęcią :] gg:

Spoiler

5997930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witajcie mam problem z instalacją gears of war wcześniej grało się bez problemu, a teraz w pewnym momencie po prostu staję w czasie instalacji, mam wrażenie że po prostu brakuje jakiegoś pliku na płycie ale jak to mogło się stać żeby oryginalna nie używana płyta straciła jakiś plik, ale być może to nie to. proszę o pomoc i z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.01.2010 o 19:47, KODI15 napisał:

Witajcie mam problem z instalacją gears of war wcześniej grało się bez problemu, a teraz
w pewnym momencie po prostu staję w czasie instalacji, mam wrażenie że po prostu brakuje
jakiegoś pliku na płycie ale jak to mogło się stać żeby oryginalna nie używana płyta
straciła jakiś plik, ale być może to nie to. proszę o pomoc i z góry dzięki.


Kupiles w Biedronce, to kartonowe pudelko?
Zatrzymuje sie na samym koncu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.01.2010 o 19:51, DesMonD__PL napisał:

> Witajcie mam problem z instalacją gears of war wcześniej grało się bez problemu,
a teraz
> w pewnym momencie po prostu staję w czasie instalacji, mam wrażenie że po prostu
brakuje
> jakiegoś pliku na płycie ale jak to mogło się stać żeby oryginalna nie używana płyta

> straciła jakiś plik, ale być może to nie to. proszę o pomoc i z góry dzięki.

Kupiles w Biedronce, to kartonowe pudelko?
Zatrzymuje sie na samym koncu??


Nie grę kupiłem w saturnie :) a zatrzymuje się kiedy instalują się mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

aHA...
Wiec w mojej wersji instalowalo sie do ostatniej kreski w ciagu 10 sekund a potem trwalo jakies 25-40 min
Wiec moze odczekaj czas!
Wlacz folder, gdzie bedziesz gre instalowal i podczas instalacji zobacz czy nie zmienia swojej pojemnosci.

Jezeli to nie to. Wez moze wrzuc zawartosc plytki na dysk i instalnij tak. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

The_Nemezis ma racje.
Sam mialem to napisac ale nie zdazylem.
Wiec gierka do kolegi. Jak dziala u kumpla, to najwyrazniej cos z twoim napedem/kompem.
Jezeli nie dziala to wymiana plytki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.Kupiłem sobie Gears of War w biedronce,zainstalowałem i próbowałem zagrać.Niestety wyskoczył mi taki oto komunikat:
To run Gears of War with your current hardware setup, you must install the following software update or updates:
+ AMD Processor Driver for Windows XP and Windows Server 2003 version (x86 and x64 exe) 1.3.2.16
If you do not install this software, at some point the game will stop and your progress will be lost.

Chciałem powyższe sterowniki zainstalować ale na stronie AMD ich nie ma.Co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Już przy instalacji miałem problem, gdyż wyskakiwał mi dziwny komunikat o lokalizacji gry. Stworzyłem więc w folder, w którym miała się znaleźć no i zainstalowałem. Teraz mam kolejny problem. Gdy chcę uruchomić grę pojawia mi się to okno autorunu, a gdy naciskam "play" wyskakuje mi błąd widoczny na screenie. Co robić? Zaznaczam, że kiedyś już grałem w tą samą grę, tyle że na innym kompie. W każdym razie, nie było żadnych problemów.

20100126083401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować