• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Gears of War, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Gears of War.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu.
Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Gears of War - Wersja PC” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=26379

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie Pomocy Technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=1255 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania sprzętowe gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1255&p=2075
Jeżeli konfiguracja komputera nie spełnia minimalnych wymagań niestety nie ma szans by gra się uruchomiła czy działała prawidłowo.

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

W przypadku problemów związanych z zamówieniami oraz dostawą zamówionych rzeczy w sklepie gram.pl proszę kontaktować się z obsługą sklepu poprzez formularz kontaktowy: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 lub telefonicznie (022) 519-69-68

Więcej informacji na temat sklepu znajdziecie na stronie http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp


Pozdrawiamy
Zespół Pomocy Technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

972 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

To jeszcze raz ja a powiedzcie mi co z tym bledem? Tzn chodzi mi o to że on wynika z mojej winy że tyle kont (pomyłka już przez przypadek zmienilem maila 3 raz) czy to od nich? Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2007 o 22:40, rafekx 12 napisał:

Cześc w niedługim czasie zamierzam kupic se GoW czy ten problem z Livem został juz rozwiązany?tx
za odp.


Poniekąd tak. Ci którzy nie mieli problemów z grą podczas single bez problemu grają też po sieci.

Tieru. Nigdzie nie spotkałem się z żadną kartą kredytową. chciałem Ci przypomnieć, że wypełniamy tylko te pola, które są oznaczone gwiazdką i z tego co widzę zakładasz konto US, a nie GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przepraszam was ponownie ale udalo mi sie wejśc na LIVE ale mam problem wejsc do jakiejkolweik gry na multi i czy ktoś może mi powiedzieć jak dolaczyć do gry bo mam status w grze jak sie dołaczylem ,, obserwacja,, i nie wiem co kliknąć i prosze o pomoc. To już powinnien byc ostatni moj post w sprawie problemo z Gears.
PS.Zapomniałbym co 2 min jak dołaczam do gry wyskakuje mi komuniakt ze trace połazenie z hostem. co to dla mnie oznacza?
Za udzielenie mi odp na wszystkie pytania z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2007 o 23:16, Tieru napisał:

Przepraszam was ponownie ale udalo mi sie wejśc na LIVE ale mam problem wejsc do jakiejkolweik
gry na multi i czy ktoś może mi powiedzieć jak dolaczyć do gry bo mam status w grze jak sie
dołaczylem ,, obserwacja,, i nie wiem co kliknąć i prosze o pomoc. To już powinnien byc ostatni
moj post w sprawie problemo z Gears.
PS.Zapomniałbym co 2 min jak dołaczam do gry wyskakuje mi komuniakt ze trace połazenie z hostem.
co to dla mnie oznacza?
Za udzielenie mi odp na wszystkie pytania z gory dzieki.


Musisz czekać do końca rundy, wtedy przydzieli do którejś z drużyn. Później po przydzieleniu klikasz na "GOTOWY" i walczysz do upadłego :-)
A to, że tracisz połączenie z hostem ? Albo to, że oni wyłączają serwery, albo to, że coś u Ciebie jest nie tak.

A czy u mnie jest coś nie halo, bo widzę na raz tak średnio tylko 5 serwerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pytanie : jak uruchomić Edytor dołączony do Gow ??
W UT3 w Start/programy.... mam przynajmniej gdzie kliknąć, żeby go uruchomić, a przy GoW ani w readme jak go otworzyć ani nic , czyli nastrój jak w więszości postów.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem z GoW: instaluję grę, wszystko idzie jak trzeba, po instalacji ściągnąłem grzecznie sterowniki do karty graficznej, włączam grę i po chwili przebywania w menu mruga mi przed nosem czarny ekran, a następnie wywala mi errora, po czym gra sama się gasi. Kiedy chce odpalić grę ponownie po naciśnięciu ikonki startującej GoW, zamiast, tak jak nakazuje logika odpalić grę, odpala mi się nie wiedzieć dlaczego i poco ściąganie jakiegoś pliku z folderu z grą. Plik nazywa sie "launch" jest zresztą w rarze, w środku są 2 pliki "default" i 2 foldery jeden o nazwie ''images", a drugi o nazwie "strings". Nie wiem co ja mam z tym zrobić, ale gra już odpalić się nie chce, a po reinstalce sytuacja się powtarza. Dodam, że mój komputer spełnia wymagania sprzętowe. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.12.2007 o 00:29, Marinello napisał:

Pytanie : jak uruchomić Edytor dołączony do Gow ??
W UT3 w Start/programy.... mam przynajmniej gdzie kliknąć, żeby go uruchomić, a przy GoW ani
w readme jak go otworzyć ani nic , czyli nastrój jak w więszości postów.
Pozdrawiam.


Hej, jesli posiadasz Viste : Start -> GRY -> (prawyKlawiszMyszy) na Gear of War -> Edytor. I po sprawie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli chodzi o mój poprzedni problem to częściowo go rozwiązałem. Plik, który mi się ściągał z folderu z gry, po prostu usunąłem, nie działają wtedy wprawdzie launchery gry, ale jak się odpali przez płytę to działa. Kolejnym problemem jest "błąd aplikacji wargame-w4live.exe", który wywala na pulpit, chociaż z tym też sobie poradziłem i po wciśnięciu alt+tab przywraca mnie do gry, dalej oprócz usuniętego pliku i errora w tle problemów nie mam. Tak, czy siak gra mocno mnie zirytowała, człowiek wydaje 120zł na produkt, który nie działa jak powinien. Za nim udało mi się wreszcie zagrać minęło jakieś 5h i gry miałem już serdecznie dosyć, mimo że jeszcze w nią nie grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem bo wczoraj zrobilem se konto i pogralem chwilę a dzisiaj jak wchodze na to konto twyskakuje mi taki komunikat: ,, Nie można połączyć się z usługą LIVE. Połączenie z siecią nie jest możliwe. ,, Co to znaczy ? Czy to znaczy że w multi można grać tylko w określonych porach dnia czy coś mam nie tak s modemem? Czy też to problem wynikający z kontem że wpisałem zł y identyfikator? ee wdzieczny za info i odp.
PS. Czy wyłaczyli serwery i w ogóle multipo przy karcie sieciowej wiekszość informacji to niezalogowany i adres jakiś tam 0.000.00itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

możecie się zalogować na konto LIVE ??
bo ja nie, wyskakuje mi błąd o kodzie 0x80151909 który wskazuje na to iż usługa LIVE jest w tej chwili wyłączona.
jeszcze wczoraj działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.12.2007 o 12:25, Arczir2d2 napisał:

możecie się zalogować na konto LIVE ??
bo ja nie, wyskakuje mi błąd o kodzie 0x80151909 który wskazuje na to iż usługa LIVE jest w
tej chwili wyłączona.
jeszcze wczoraj działało.

Ja też nie mogę dziś wejść na LIVE a wczoraj jeszze mogłem. Tyle że mi wyskakuje taki komunikat: ,,Nie można połączyć się z usługą LIVE. Połączenie z siecią nie jest możliwe. ,, Tobie też to wyskakuje bo mi bez kodu blędu. Odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z tą grą:( Instaluje sie bez problemów, uruchamia i po prau minutach w menu lub na poczatku gry wywala do windowsa:/ Zainstalowałem najnowsze stery do karty ati (mam 1950pro). I co tu jeszcze moze byc patch jest ale nic nie daje. Help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.12.2007 o 12:41, michal20 napisał:

Mam problem z tą grą:( Instaluje sie bez problemów, uruchamia i po prau minutach w menu lub
na poczatku gry wywala do windowsa:/ Zainstalowałem najnowsze stery do karty ati (mam 1950pro).
I co tu jeszcze moze byc patch jest ale nic nie daje. Help!!

miałem ten sam problem, pobrałem patcha, niby on do LIVE był ale pomógł, poprostu wpisz w google.pl:
l "Patch Gears of War" powinno pomóc, jakby coś było nie tak, to pisz na moje gg: 711835 pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 25.12.2007 o 12:36, Tieru napisał:

Ja też nie mogę dziś wejść na LIVE a wczoraj jeszze mogłem. Tyle że mi wyskakuje taki komunikat:
,,Nie można połączyć się z usługą LIVE. Połączenie z siecią nie jest możliwe. ,, Tobie też
to wyskakuje bo mi bez kodu blędu. Odpisz



OK, u mnie już działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.12.2007 o 12:41, michal20 napisał:

Mam problem z tą grą:( Instaluje sie bez problemów, uruchamia i po prau minutach w menu lub
na poczatku gry wywala do windowsa:/ Zainstalowałem najnowsze stery do karty ati (mam 1950pro).
I co tu jeszcze moze byc patch jest ale nic nie daje. Help!!



Ja mam ten sam problem, mam polską wersję GoW, Jak ściągam patcha, to mi mówi że takowy jest już zainstalowany :/

Błagam pomóżcie, u mnie jest też tak, że gram 20 minut i wywala, a czasem gram 2 minuty i też wywala :[ bez żadnego komunikatu.

Aha, mam 8800 GTX, najnowsze sterowniki

Patch ściągnięty z tej strony. http://programy.gamestar.pl/opinie/1/gry/programy/6002_1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam wszystkich
AKASHI Apeluje zeby pisac tylko o bledach prosze bardzo
o to moja lkista

1 Przy rozpoczęciu instalacji po nacisnieciu klawisza wiecej opcji czy cos takiego i wpisaniu np h:\gry\Gears of war i nacisnieciu przycisku instaluj NIESPODZIANKA gra instaluje sie standardowo c:\program files\windows game\gears of war moze byc jakis blad w kolejnosci ale generalnie mimo moich 1,5 godzinnych wysilkow gra nie chciala zainstalowac sie na zadnej innej partycji oprucz C: (brawo )

2 na zakonczenie instalacji juz po wszystkim wyskakuje wyjatek screen jest poniżej i instalator konczy dzialanie i wszystko.Gry nie ma ani w menu start ani na pulpicie ani w rejestrze (brawo) jedyne co robi to zajmuje 10 GB na dysku C: i spowalmnia dzieki temu system. (mozna wejsc co prawda do katalogu Binaries i uruchomic srtup.exe i jakos sie odpali ale nie mozna ustawic nic poza klawiatura)

3 Kolejny robal to kasujace sie seavy trafilo mnie to juz trzy razy czasami po wylaczeniu komputera a czasami po wylaczeniu gry :( (brawo) (a z kazdym raze jak zaczynalem od nowa gra robila sie coraz nudniejsza)

4 o grze po sieci jaz nie wspomne bo to jest juz na maxa żenujące .

a na koniec moj przykry wniosek jezeli masz ochote wydac 80 zl na gre Gears of war to lepiej wydaj te pieniadze na cenedze pley'' 3 kropkach to nie tu i nie na ta gre mozna sie na nia skusic jak trafi do extra klasyki (o ile tam kiedyś trafi ) i bedzie kosztowala 15 zl. (ja niestety wybulilem na nia 180 i byl to jeden z najgorszych zakupow jakich kiedykolwiek dokonalem) (A teraz uwaga dla ludzi z CDP jezeli macie zamiar popelnic takie same bledy przy wtdawaniu dodatku do warhammera i Starcrafta 2 to moze lepiej zamknijcie ten interes i nie denerwojcie ludzi ktorzy lubia grac a nie wkurzac sie na gry )

Dziekuje i Pozdrawiam
Piko-Piko

20071225141000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam Dual Action pada Logitecha, niestety w grze odwraca mi bieguny kierunków ruchu przód - tył, i na nic sterowniki ani inne próby obejścia tego. Gra "odgórnie" narzuca sterowanie, więc funkcja przypisania padowi klawiszy nic nie daje. Na klawiaturze grać nie mam ochoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

odnośnie punktu 2 to utworzyłeś sobie profil?? z tego co wiem to problemy z zapisami mogą wynikać z braku założonego profilu... gdzie kupowałeś GoW że tylko 80PLN wydałeś??? też bym tak chciał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować