Zaloguj się, aby obserwować  
Galon10

Pro Evolution Soccer 2009 odstawiony do przeprojektowania

15 postów w tym temacie

Tegoroczna odsłona serii Pro Evolution Soccer, oznaczona liczbą 2008, mówiąc wprost, na kolana nie rzuciła. Obyło się bez zapowiadanych wcześniej rewolucji (a może rewelacji), a gra, szczególnie w wersji na PS3, nie zbiera zbyt pochlebnych recenzji. W świetle tym nie dziwi więc decyzja o ponownym przemyśleniu niektórych aspektów rozgrywki mających pojawić się w PES 2009.


Ja Mianowicie oczekuje Powrotu PES`a Do Poprzedniej czesci z poprawkami z tej
zeby to Byl PES a Nie pseudo FIFA


A Wiec Co chcieli Byscie zobaczyc w PES 2009 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby ten cholerny multiplayer działał. Napisałem już do Pomocy, ale czekam od poprzedniego wtorku w który rzekomo miało przyjść rozwiązanie to jak na razie wygląda, że ekipa CDP już pojechała jeść pierogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więcej lig, lepszy komentarz, lepsza grafika... to by mi wystarczyło... narazie pozostaje przy fifie ;P

edit: a no i zdecydowanie mają być lepsze menusy ;] (i muzyka w nich! :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie PES jest najlepsza czescia gry na PC. Co bym chciał zmienić??? Więcej licencji, coś nowy tryb menadzerski,wogóle dzwięk komentarz, okrzyki stadionowe(niech pożyczą od FIFY, tam odgłosy kibiców są WSPANIALE aż czuje sie klimat) i własnie podczas grania w PES nieczuje sie atmosfery meczu że tak powiem, i tylko poprawią podania i AI bramkarzy i będzie gra idealna. Gameplay niech zostawią spokoju, uwielbiam styl gry na jedno prostopadłe podanie i sam na sam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 14:48, Galon10 napisał:

A Wiec Co chcieli Byscie zobaczyc w PES 2009 ?


Oprócz oczywistych licencji? Poprawę gry bramkarzy, bo jeśli nie to PES 2009 nie ma czego szukać, przynajmniej u mnie. Przy okazji zrobienie multiplayera z prawdziwego zdarzenia, a nie jakichś ochłapów. W sumie to chciałbym , aby to był remake Pro Evo 5 z nową oprawą i większą ilością zagrań. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 13:29, Jacek i Damian napisał:

Nowe sterowanie bo w 2008 i 6 było niemożliwe (przynajb\miej dla mnie ) i bajdziej realistyczne
modele kibiców i komentarzy

hmmmm mi sterowanie akurat odpowiada juz jestem przyzwyczajony pewnie wczesniej grales w Fife cieko jest sie przezucic bo tam jest podanie i zmiana zawodnika tym samym przyciskiem (jak sie myle Niech kto poprawi)
Kibice hmmm nom za bardzo nie zwracam na to uwagi ale jak na ten postep techniki to czemu i by nie mailyy byc lepsze ale wtedy wymagania by sie powiekszyly duzo bardziej .
niestety w PES 2008 nie wyszedl Polski Oficjalny komentator a wogole sciagnol kto nie oficjalnego z kas jak tak dajcie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienil to zeby w ogole nie bylo ani fify ani pesa, i przynajmniej bedzie spokoj. A tak w ogole to bym dal wiecej lig. I uproscil troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 19:06, Mechu95 napisał:

Ja bym zmienil to zeby w ogole nie bylo ani fify ani pesa, i przynajmniej bedzie spokoj.

Kolego Nie ma Gry która nie ma Konkurenta A te 2 gry od Dawna Ze sobą Walczą jedna odgapa cos od drugiej w tej czesci Trzeba przyznac ze Pes Zerżnoł (dosłownie) grafike od Fifiy
A konkurencja Musi byc zeby cos sie dzialo...
By mial kto sie klucic na takich forach jak gram.pl ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na miejsu Konami za rok wydał tylko jakąś łatkę albo aktualizację składów i zrobił dobrego PESa takiego z jajem, przemyślanego który byłby w końcu jedyną w swoim rodzaju grą piłkarską za 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 11:37, Jacek i Damian napisał:

LOL w PES-ie 04 sterowanie było cool
Teraz podanie do X a nie S i to jest tylko wkurzające

Powiem tak :
Start/wszystkie programy/Konami/PES2008/Setting/Keyboard i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować