Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyjaśnienia w sprawie dodatków do GTA IV

26 postów w tym temacie

pepsi

W raporcie finansowym Take-Two pojawiła się informacja o kolejnych dodatkach do GTA IV na wyłączność Xboksa 360, tym razem zaplanowanych na 2009 rok fiskalny (pierwsze dwa planowane są na 2008). Rockstar jednak szybko zdementował te doniesienia.

Przeczytaj cały tekst "Wyjaśnienia w sprawie dodatków do GTA IV" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MS zapłacił 50 mln$, a jakiś czas potem Rockstar podpisał umowę, dzięki której Sony ma gwarancję ekskluzywności następnych gier z stajni Rockstar (L.A Noire m.in).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co zawierać mają te płatne dodatki. Jeżeli będą to rzeczy w stylu płatnych wtyczek do Obliviona, to będzie można sobie dać z nimi spokój. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 16:42, Szycha111 napisał:

Nie Podobno Tylko Na Pewno... Ojjjj.... Szkoda.....


Na pewno to GTA 4 WYJDZIE na PC. Każda część serii (nie licząc kilku pomniejszych, choć też fajnych jak VCS) miała również swoją wersję PC i tak też najprawdopodobniej będzie z czwartą częścią. Jednak PC-towcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość i poczekać na nią gdzieś z rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, bardzo ciekawie się zapowiada na rok 2009, w sumie to ja nawet nie wiedziałem czy będą jakieś dodatki, ale okazuje się że będę, bardzo fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już poruszyliście temat GTA IV na Pc , ja mogę nawet czekać 2 lata na wersje PC , tylko żebym wiedział że gra na 100 % wyjdzie na PC :) A teraz to jest tak 50/50 . A co do tych dodatków ,mnie ciekawi co to będzie , dodatkowe auta , dodatkowe misje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 17:01, Musiolik napisał:

MS zapłacił 50 mln$, a jakiś czas potem Rockstar podpisał umowę, dzięki której Sony ma gwarancję
ekskluzywności następnych gier z stajni Rockstar (L.A Noire m.in).


Źródło, źródło, proszę źródło.
Co do sytuacji, to choć miałem wątpliwości, to jednak powinienem się domyślić, że 50 milionów dolarów nie znikło (jak to bywa w Polsce :)).

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko ile te dodatki będą kosztować.. Każdy sobie myśli- o kurde, to ja lepiej Xbox360 kupie, bo będę miał dodatki, a ci co mają PS3 nie! HA! ale ze mnie farciarz- i kupią, dużo ludzi kupi Xbox360, a potem się okaże, że cena jednego z dodatków to 50 % ceny gry. hA hA hA. + to że kupa ludzi zapłaci za konto GOLD na xbox live!

ojjj, MS zbije za to grubą forse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 17:01, Musiolik napisał:

MS zapłacił 50 mln$, a jakiś czas potem Rockstar podpisał umowę, dzięki której Sony ma gwarancję
ekskluzywności następnych gier z stajni Rockstar (L.A Noire m.in).


Mylisz wszystko... R* LA Noire robi tylko dla PS3 jako exclusive... Inne gry z R* będą na X360 i PS3...
A co do GTA IV na PC to szansa że się ukarze to jakieś 40%... I nie zalezy to od R* a od pieniędzy Microsoftu czy wyłoży tyle kasy, żeby gra ukazała się w Games for Windows... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować