Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa strona główna gram.pl

144 postów w tym temacie

Co to ma być? Reklama?

Stary skin o wiele bardziej mi się podobał, po cholerę mam malutkie screnny, skoro wczesniej moglem wewnątrz newsu zobaczyc obrazek w pelnej rozdzielczości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem strona jet fajna i bardzo czytelna tzn obrazki niektóre mówią same za siebie a czasami to już sie nie chce czytać tych wszystkich wprowadzeń do tekstu wiec ogólnie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe zmiany niezbyt mi się podobają, strona jak dla mnie stała się mniej czytelna. Wolałem jednak malutki znaczek przy tytule tekstu, w celu zorientowania się czego dotyczy tekst. No i ta reklama.... wolałbym żeby jej nie było, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem - beznadzieja...
Już przy ostatnich drobnych zmianach mi się nie podobała, a teraz jak już wszystko "przemeblowali" to jest jak dla mnie nieczytelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że nowy wygląd totalnie mi się nie podoba... Jest po prostu nas... ee, no wiecie co mam na myśli. A ta reklama to już szczyt wszystkiego.
Tak jak było wcześniej było lepiej, moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział mała zamiana, ale tak wszystko z chrzaniła... Ohydnie to wygląda. Co tu dużo mówić tym razem się nie postaraliście. Wolę starą szatę...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nowy wygląd jest po prostu ohydny i całkowicie uważam tą zmianę za niepotrzebną... Teraz chyba całkowicie przestanę zaglądać na główną stronę gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyłem, według mnie bardzo ładnie to wygląda, dążycie do wielkiego sukcesu, na pewno wiele użytkowników się ucieszy tą miłą zmianą i może ich ten nowy układ zmotywuje do oglądania wszystkich newsów ze świata. Przydało by się jeszcze kilka zmian na święta, ale mam nadzieję że coś wymyślicie i wszyscy będą ucieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się kierowaliście ale poprzednia organizacja strony była zdecydowanie lepsza. Poszczególne informacje ukazywały się jedna nad drugą przez co zachowana była chronologia i porządek. A teraz mamy totalny bałagan - informacje z jednego dnia przedstawiane są w różnych częściach strony. Ostatnio zauważyłem, że próbujecie na głównej stronie zmieścić jak najwięcej informacji co zaczyna się powoli odbijać na jej czytelności. Jestem za tym, aby usunąć te zdjęcia obok wiadomości bo są za duże jak na tekst, który się obok nich znajduje i kompletnie nie pasują do reszty a poza tym niepotrzebnie zwiększają rozmiar strony, która i tak się wolno wczytuje.

Co do reklamy to mam mieszane uczucia. Czyżby dochody z gier spadały? Zresztą od czego jest wspaniała opcja w Operze "Zablokuj zawartość" - i reklamy nie ma :)

PS. Nie wiem czy to celowe działanie ale nie można komentować informacji prasowych CDProjektu. Cenzura !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, no co tak narzekacie; jakieś zmiany trzeba wprowadzić, musi coś się dziać! Mi osobiście się podoba jest całkiem nieźle; a reklama Wii jest świetna i może zostać do wydania Wii 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować