Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa strona główna gram.pl

144 postów w tym temacie

mi tam strona główna może być jaka chce bo z niej nie korzystam(czytnik rss), a dla tych co nie lobią reklam to każda licząca sie przeglądarka pozwala zablokować reklamę.
Opera klikasz prawym gdziekolwiek i wybierasz opcję zablokuj zawartość strona zmieni trochę wygląd, wtedy klikasz lewym na reklamę i na żółtej belce zatwierdź
Firefox instalujesz dodatek adblock plus i przy reklamie będzie taka półprzeźroczysta zakładeczka ''zablokuj'' klikasz i reklama zablokowana, inne rzeczy blokujesz z menu prawokliku.
Czyli nie ma co płakać, że są reklamy serwery nie są za darmo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dział newsów najpopularniejszych powinien wrócić na swoją pozycję, to znaczy na gorę strony a nie na sam dół.

Wyświetlanie "materiał tygodnia" oraz "Najnowsze" powinien zawierać mniejsze miniaturki fotki i lepiej sformatowany tekst (2/3 obecnej wysokości) , tak by można było wrzucić więcej newsów na stronę, a nie jak jest w gry.wp.pl parę newsów na dzień, które szybko znikają i trzeba potem tego szukać w archiwum.

gram.pl ma zdolnych ludzi od kodu, co widać po rożnych ciekawych technikach, jednak prezentacja wiadomości po lewej stronie na głównej, w swej czytelności i możliwości nie jest optymalna i na pewno da się to ulepszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiałem czy mi okulary nie działają:) a to po prostu zmiana strony. Zmiany są dla mnie przynajmniej mało widoczne. Cenię jednak to że w ogóle dokonano zmian a w przyszłości (miejmy nadzieję) zmiany też będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa strona gram.pl bardzo mi przypadła do gustu. W ogóle jest bardziej przejrzysta i mimo że jest więcej grafiki, to stronka wcale nie zwalnia. Wręcz przeciwnie, ładuje się dużo szybciej...
Ciekawe ile jeszcze będzie tego typu niespodzianek na gram.pl.
P.s dlaczego takie newsy pojawiają się po fakcie, a nie przed...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, gdy wszedłem na gram.pl od razu zauważyłem, że coś jest nie tak i z początku nie mogłem się połapać o co chodzi :) W sumie to nie wiem czy teraz jest lepiej, czy gorzej. Na pewno jest inaczej i za jakiś czas, jak się już przyzwyczaję do nowego wyglądu, nie będę się już nad tym zastanawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba nowa, jest lepsza i poprzednio nie chciało mi się przeglądać za bardzo wielu newsów tak teraz już bardziej chce się zaglądać do co niektórych i komentować je. IMO to była dobra zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany nienajgorsze, ale przez pewien czas jak wchodziłem na stronę główną i widziałem wiadomość o DNF na samej górze, to się dziwiłem, czemu do ciężkiej choroby, nowych newsów nie dodają. ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować