Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa strona główna gram.pl

144 postów w tym temacie

Nawet fajnie, ale nadal pozostała największa bolączka strony głównej gram.pl ilość newsów na pierwszej stronie!! Zwykle jest tak że te które ukazały się rano są już nie widoczne na pierwszej stronie co zmusza mnie po powrocie z pracy każdego dnia do włażenia za "kurtynę" by zobaczyć co wcześniej pisano. A nie raz właśnie tak umknęły mi jakieś informacje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Strona zrobiła się chaotyczna, trudno z niej wychwycić informacje. Po pierwsze obrazek pod obrazkiem zwiększają chaos- wszędzie pomieszane kolory. Po drugie obrazek= mniej tekstu głównego, a to on jest najważniejszy- często czytam tylko początek i to mi wystarczy, a teraz to zostało skrócone. Po drugie podzielenie tekstu na teksty tygodnia, najpopularniejsze, prasowe, srutututu. Info pod infem, po co mi wiedzieć czy dana informacja pochodzi z prasy, czy od twórców, a może pies rex tak powiedział?? Poprzedni układ był o wiele lepszy- newsy pokolei, wiem, że nic mi nie umknie. A tak to muszę patrzeć na temat tygodnia, nowości, najpopularniejsze, prasowe i Bóg wie jeszcze co. Opanujcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, nieudane te zmiany. Teraz na głównej stronie znajduje się tylko pięć nowych informacji, co oznacza obowiązkową wizytę w archiwum newsów po każdej kilkugodzinnej przerwie w zaglądaniu na gram.pl. :/ Bo ostatnio nieźle tymi newsami sypiecie. Nie żebym miał coś przeciwko, ale po pewnym czasie ciągłe zaglądanie do archiwum zacznie mnie denerwować. A jeśli przestanę zaglądać do archiwum, to pewnie nie zauważę nawet kilku istotnych informacji, co będzie mnie na pewno wkurzać. Najbardziej mi się chyba podobał wygląd przed tymi wszystkimi zmianami. Było prosto, ale też czytelnie i wszystkie nowe newsy znajdowały się na głównej stronie. I jeszcze ta reklama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odnoszę wrażenie, że przez te zmiany mi się dłużej wczytuje stronka... A mając adblocka reklam nie widzę. A co do układu, to mi tam zmiany nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem - jest generalnie fajnie... Ale zawsze jest jakieś "ale".

Reklamy. O tym już w newsie nie wspomnieliście...

Jak smaruje Stwór - starszych newsów z danego dnia nie widać. Swego czasu taki uroczy mechanizm sprawił, że przegapiłem parę interesujących informacyj (w tym tych dotyczących konkursów, ekhm).

No i w sumie... te obrazeczki się IMO jakoś tak niezręcznie komponują z treścią newsów, wszystko jest teraz takie rozstrzelone. Tu newsy, tu reklama, potem znowu lista a''la newsy... W formie "zachodniej" (ciemniejsza kolorystyka itd.) wyglądałoby to - tak mi się wydaje - naturalniej, ale w tej ascetycznej bieli gramowej? Tak średnio ciekawie. Nie żebym nie lubił bieli i takiego układu - on mi pasuje, nie wali z buta tak jak te wszystkie tańcząco-grająco-filmowe Filefronty. Ale do obecnego układu pasuje "tak se".

PS Przypominam się po raz trzydziesty dziesiąty - a skiny forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nędzna reklama ;/ myślałem że chociaż tu nie będzie ruchomego syfu z dużymi cenami. No ale się pomyliłem ;/.
Ogólnie za dużo syfu a nie wiem czy ktoś na dół poniżej reklamy będzie jeździł.. wątpię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie przedwczoraj zastanawiałem kiedy na gram zagoszczą reklamy. Na odpowiedź długo nie czekałem. Dobrze że reklamowane są jedynie produkty dostępne w sklepie gram, choć i to pewnie prędzej czy później ulegnie zmianie. Tak czy inaczej serwis gram.pl mam już długi czas w "ulubionych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz ocena grafika ;p

Wg. mnie strona przez te zmiany stała się niefunkcjonalna :) Podoba mi się pomysł z miniaturami i odświeżonym archiwum... to jest fajne (choć kilka zmian też bym zaaplikował...)
Problem leży w ustawieniu elementów od reklamy w dół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff, zaczyna mi to gry online przypominać, za dużo tego wszystkiego na jednej stronie :/. Dla mnie newsy to newsy, jaki sens dzielić to na jakieś dziwne podgrupy jak informacje prasowe. Wszystkie newsy w jednym miejscu i przynajmniej jak coś przegapię to rozwijam listę i czytam starsze. A teraz? pff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio to widzę. Jakoś to wszystko dziwnie się poukładało, a na pewno można było inaczej...Po prostu jakoś to "nakićkane" się zrobiło i ogólny nieład został wprowadzony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować