Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa strona główna gram.pl

144 postów w tym temacie

No po prostu super i miodzio, dużo fajniej wszystko teraz wygląda. Ale...Moim zdaniem pwoinno być więcej newsów na głównej stronie. Jak mam wolny dzień to jestem na bieżąco, jak wracam wcześniej to jakoś ok. Ale jeśli siadam póżniej, to się przekopuję przez archiwum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum mamy ładniutkie, proste, schludne. Gram do czasu też taki był. ;-)
Zupełnie nie pasują mi miniaturki/obrazki pod tytułami newsów. Tragedia. Zrobił się bałagan, niema wspominanej już "chronologii newsów". Troszkę przesadzono z nawałem informacji. W ciągu ostatnich miesięcy doszły Artykuły, Gram.Unity... A dział newsów zawsze był ładny i czytelny. Forma wzięła górę na treścią z tym, że w sposób przytłaczający ilością, nie jakością... Niestety.
Informacje prasowe - samo w sobie jest całkiem fajne, świetne archiwum. Jednak to szatkowanie mi się nie podobna i wolałbym stary wygląd.

@Mychaa

Patrzę - Patch do Wiedźmina! Zaczynam pobierać... "Server busy..." Ach, no tak. Nie zdążyłem... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh no i przegapiłem newsa o patchu do wiedźmina i o tym że już jutro premiera gowa hehe. Ładnie to wygląda ale jest strasznie niefunkcjonalne. Proponuję podzielić jeszcze na kilka działów, może sport, rozrywka, wiadomości ze świata, z kraju, plotki, plotki z zagranicy, z innego świata..... bleeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy system newsów, dla mnie aż tai za dobry nie jest (chociaż - archiwum może zostać ;>). Moglibyście po prostu dać na jednej stronie newsy z jednego dnia, na stronie startowej, co by ułatwiło ludziom przeglądanie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia (jak to z nowościami) ale myślę, że się sprawdzi. Archiwum jest świetne!
a co do reklam... cóż są jakieś? (ach ten AdBlock :) :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy teraz jest lepiej ?? Wygląda to tak chaotycznie tak jakoś nawalone tego jest, poprzednio było jakoś tak lepiej, estetyczniej. A może to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwanie informacji e archiwum stało się łatwiejsze, grafika przy newsie szybciej naprowadza na interesujący mnie dział. Jedyne co mi sie nie podoba to reklama pomiędzy najnowszymi a najpopularniejszymi newsami. Ale to szczegół, który umyka przy całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiany moim zdaniem wyszły bardzo dobrze :)

Teraz strona główna jest znacznie przejrzysta, wstępy do newsów czyta się bez problemu, a obok towarzyszy nam ciekawy obrazek urozmaicający graficzną stronę witryny :) Podoba mi się też gwałtowna przemiana newsroomu, teraz przynajmniej nie są to tylko linki do informacji, a całe short-newsy za co należy się duży plus, bo przeglądanie po całym dniu zwykłej, szarej listy nie było przyjemne :P Reklama mi nie przeszkadza, jak mi się nie spodoba to po prostu Adblockiem ją zablokuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ktoś gram.pl kompletnie nadepnął na gust, albo za dużo teletubisi się naoglądali
Tak więc powiem jak do teletunisi :)

Blafo, blafo zrobiliście okropną stronę główną blafo, blafo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, chaos, przedładowanie - te słowa najlepiej okreslaja nowy wyglad - no moze jeszcze bajzel i to mocniejsze tez na "b" bedzie dobrym określeniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować