Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa strona główna gram.pl

144 postów w tym temacie

Beznadzieja, wcześniej było o wiele lepiej. Czemu? Bo nie było reklamy. Widać gram.pl zaczyna upadać, skoro już wpychacie te śmieci na główną stronę. I dotychczas mi one nie przeszkadzały, bo były subtelniejsze i na szczęście takie pozostały, piszę oczywiście o reklamach gier z cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę nie ma się czym zachwycać. No może niektórzy mogą. Posiadacze szybkich łącz i tylko oni. Cała reszta tylko straciła na tym interesie, bowiem strona teraz ładuje się tak długo, że spokojnie można sobie iść do kuchni zaparzyć herbatę. Jak widać mało kogo tutaj interesuje fakt, że w Polsce sporo osób nie ma neostrady tylko radiówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni wygląd był bardziej przejrzysty :(." Stare" archiwum też wygodniej się przeglądało, teraz potrzeba o jedno kliknięcie więcej, by zobaczyć newsy z kilku ostatnich dni. Poza tym Michu89 ma rację, strona jest przeładowana, jeszcze trochę, i będzie jak na serwisach typu FilePlanet - ciężko (osobom, które tam trafiają pierwszy raz) znaleźć to, czego się szuka. Zresztą to jakaś ogólna tendencja, np. beta nowej strony CDA też jest taka jakaś pstrokata i nieprzejrzysta :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że newsy zajmują teraz za dużo miejsca i panuje tam mały bałaganik... Ale znając życie za kilka dni się przyzwyczaję i nie będę chciał już powrotu do poprzedniej formy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Materiał tygodnia może być. Obrazki przy newsach są zupełnie niepotrzebne, jest zbyt pstrokato, a jeśli już muszą być to zdecydowanie mniejsze. No i rzeczywiście trochę mało tych newsów na stronie głównej, chociaż ja i tak głównie w archiwum siedzę. :P Reklama niech Wam będzie... Najpopularniejsze newsy lepiej jak były nad zwykłymi. Informacje prasowe - dobrze, że są oddzielone, tylko szkoda, że usunęliście możliwość komentowania... Archiwum - fajnie posegregowane, tygodnie i dni są zmianą na lepsze tylko znowuż te obrazki. Lepiej jak był sam tytuł, autor, godzina itp. Teraz się zrobił bałagan, a tam gdzie się mieściło 20 wiadomości teraz ledwie 5 wchodzi. Zbytnio upodobnione do gry-online, gdzie jest też nie wiadomo po co tyle tego na stronie głównej. Lepsze było poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dopoki redakcja strony bedzie propagowac umieszczanie obrazkow w super jakosci w tle strony dopoty gram.pl bedzie dla mnie niejadalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dalej strona ładuje się pół godziny, i w 40% przypadków kończy się to u mnie zawieszeniem przeglądarki. Poprawione zostały tutaj tylko miejsca, gdzie co jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UUAAAAAA! "dążenie do doskonałości" ? <- raczej bolesny krok w tył. Grafiki przy newsach są nieprzydatne (za małe, żeby można było coś na nich ujrzeć/znaleźć jakąś informację) i przeszkadzające w czytaniu. Nowy układ newsów to dla mnie też porażka <- dlaczego "najpopularniejsze" zepchnięto na sam dół?!?! No i jest reklama. Trza tłumaczyć? Dawny porządek był dużo bardziej czytelny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować