Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft - "w przyszłym roku sprzedamy więcej X360"

70 postów w tym temacie

Ciekawi mnie tylko jedno - kto wygra ostateczną bitwę, przed pojawieniem się konsol 2xNext-Generation ;) Osobiście dobrze życzę wszystkim producentom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. M$ to silny gracz, ale czy na tyle, aby wypowiadać się aż tak pewnie? A jeżeli im się nie uda i nie sprzedadzą tak dużo konsol jak się spodziewają? Kompromitacji nie będzie, ale dowód na to, że i gigant z Redmond może się mylić (a i to często :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POpieram zaisteva w 100% jednak co do japońskich gier na xboxa to ekhm dajcie spokuj chopen na chwile przed smiercią żal i małe dzieci walczące ze stlocopodobnymi różowymi wężami i to mają być hity które przyciągną japończyków i tych którzy interesują się jrpg otóż nie ich najbarziej interesują produckty squear enrix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam w przyszłym roku kupić Xsa o ile zejdzie troche z ceny , myślę właśnie że dzięki tej rywalizecaji ceny będą niższe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa większa sprzedaż X0 hahaha dobre rok 2008 należy do sony bo jakoś wielu exclusivow nie widać na X0, a u sony dużo killerów, jak narazie X0 jest na straconej pozycji na tle konkurencji w przyszłym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz bzdur, Eternal Sonata była jedną z najlepiej sprzedających się gier na X360 w Japonii. Japończycy kochają Chopina (tak się pisze to nazwisko) i jRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie bzdury ? Może i się dobrze sprzedała ale jakbyś popatrzył na to z innej perspektywy okazłałoby się że skoro xbox360 się słabo sprzedaje w japoni i sprzedał słabo jak do tej pory to czemu dla BLue dragona 2 mają go kupować gdyby chcieli go kupić to by już dawno kupili a fanatyzm na chopena jest chyba większy w korei jeśli się nie myle (tu mnie możesz zganić jeśli mówie źle XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:30, Kezuj12345 napisał:

Buahahahahaha Microsoft mnie rozśmiesza jak może wyjść na Xboxa360 Metal Gear Solid 4 jak MGS
robi firma Sony !!!!!!!!


MGSa robi Konami, a oni nie są firmą Sony(no chyba, że jest coś o czymś nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby im się to udało. :)
To, że wolę Sony, nie oznacza, że jestem negatywnie nastawiony do Microsoftu. Mam nadzieję, że konkurowanie ze sobą S i M będzie korzystne dla graczy (obniżenie cen konsol), czego wszystkim serdecznie życzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:35, Dario123 napisał:

> Buahahahahaha Microsoft mnie rozśmiesza jak może wyjść na Xboxa360 Metal Gear Solid 4
jak MGS
> robi firma Sony !!!!!!!!

MGSa robi Konami, a oni nie są firmą Sony(no chyba, że jest coś o czymś nie wiem)

co nie zmienia faktu że MGS4 bedzie exclusivem co zresztą konami wiele razy mówiło i wiele razy dementowało MGS na X0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:35, Dario123 napisał:

> Buahahahahaha Microsoft mnie rozśmiesza jak może wyjść na Xboxa360 Metal Gear Solid 4
jak MGS
> robi firma Sony !!!!!!!!

MGSa robi Konami, a oni nie są firmą Sony(no chyba, że jest coś o czymś nie wiem)


z tego, co ja wiem MGSa 4 robi Kojima Productions, a Konami jest wydawcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie o dodatkach do GTA IV, które jak na razie mają wyjść jedynie na Xbox''a 360, a jeżeli chodzi o MGS to Kojima dał wolną rękę ludziom od negocjacji i jeżeli wynegocjują dobrą cenę to może konwersja się pojawi choć jak zaznaczył Kojima on do niej ręki nie przyłoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu z tym MGS4! Ile razy można to wałkować! Zrozumcie, tak gra nie wyjdzie na X360!(ani na żadną inną platformę). Lecz widać, że niektórzy tego nie rozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wierzysz w to żę to będzie exlusive 360(dodatki Gta ?) W to że MGS4 wyjdzie na xboxa szczerze wątpie sony pilnuje sobie porządku na podwórku i nie da tak wyrolować no bo jeśli tak by się stało to chyba by ps3 tylko killzon+home ratował o ile by zrobili to co obiecują XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konsole<PC
xbox<PS3<Wii chociaż PS3 najładniejsze
i tak PieCe RZOMDZOM... (poczuć się jak dziecko neo - bezcenne)

teraz bez żartów - konkurencja zawsze dobrze robi konsumentom :) więc, do dzieła MS, szturmujże niezdobyty bastion Sony Europe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszły rok należy do Sony (chyba, że niektóre exclusivy zostaną przesunięte na 2009 rok ), wątpię żeby Microsoftowi udało się utrzymac wysoką sprzedaż Xboxa przy tak silnej konkurencji. MGS 4 na pewno nie wyjdzie na X360 razem z wersją na PS3, może zrobią konwersję jakiś czas po premierze, ale kto będzie to kupował, skoro wszyscy zainteresowani będą już mieli MGS-a na PS3. Final Fantasy XIII i FF Versus zmiażdżą BD2 i ES2, co do tego chyba nie ma żadnych wątpliwości.

Chociaż ja i tak czekam najbardziej na 2009 rok, kiedy ukaże się God of War III :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nadeszła kolej na PS3 i to ono zaczyna wojować rynek :D Ale nie chciałbym żeby MGS4 wyszedł na X360, to taka tradycja że wychodzi tylko na platformy Sony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować