Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft - "w przyszłym roku sprzedamy więcej X360"

70 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 20:34, Kurammi napisał:

Zobaczyć jeden z najgłupszych postów w życiu - bezcenne ;)

wiedziałem, że coś takiego padnie ;D ale co ja poradzę, że dla nie cierpię konsol... xP
poza tym wiesz, co jakis czas trzeba się wyżyć, wypuścić z siebie idiotę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:44, TidusFFX napisał:

wierzysz w to żę to będzie exlusive 360(dodatki Gta ?)

No raczej, w końcu MS wybulił na nie 50mln. USD :)

Według mnie to dobrze by było, gdyby X dreptał mocno po piętach PS3 (lub na odwrót ;)), bowiem oznaczałoby to cięcie cen, dzięki czemu może w końcu kupiłbym konsolkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bell dodał też, że w 2008 bodźcem do zakupu Xboksów mogą okazać się gry od japońskich studiów developerskich. Eternal Sonata 2, Blue Dragon 2, a może Metal Gear Solid 4? Kto wie, co ekipa Steve''a Ballmera chowa w rękawie."

Na jakiego grzyba puszczacie ploty? Xo nie dostanie mgs 4. Potwierdzone to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewraca się coś we mnie, jak czytam takie rzeczy... Ile razy Hideo ma jeszcze mówić, ŻE NIE BĘDZIE MGS4 na X360!? Do cholery ciężkiej... Piszecie o Eternal Sonata 2 - PS3 dostanie jedynkę, dwójka też zapewne powstaje na obydwie konsole. I z czym ma wyskoczyć MS? Z całym jednym Blue Dragon 2, którego wpakują na 4-5 DVD (zaraz usłyszę, że "nikomu nie przeszkadza zmiana płyt", na co wybuchnę śmiechem)? Bez jaj. I jeszcze rozbijająca gadka "Czasami jesteś dobry, czasami masz szczęście, ale wspaniale jest, gdy i jesteś dobry i masz szczęście" która niby ma znaczyć że MS jest dobry. Na jakim polu, przepraszam bardzo, bo ja widzę dużo zepsutych konsol i biedny line-up na 2008 rok. Facet chyba sam nie wierzy w to co mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że Europa należy do sony to ja już nie raz pisałem wysrtarczy spojrzeć na polskę i powyższe posty w polsce jest tyle fanboyów Sony że hoho, oni są wszędzie i tylko PLAYSTATION SUPER MEGA HIPER blablabla. A za X trzymam kciuki i mam nadzieję że tak bedzie i sprzeda się świetnie, a sony życze to co zawsze bankructwa idzcie sie schować. Moim zdaniem nastepny rok NAPEWNO nie bedzie nalezał do sony chyba że w snach pracowników tej "firmy"

Pozdrawiam i życzę wesołych świąt

P.S. Ale oni walczą przecież o te resztki, okruchy po NINTENDO, bijcie sie bijcie ceny idą w dóóół i dobrze :D. Mam nadziej ę żę wii dla nikogo w tym roku nie zabraknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie bzdurne gadanie jest M$, że aż żal pośladki ściska. Większej bzdury wymyśleć nie mogli. Co oni sobie myślą, że pobiją Sony. Wątpliwe, Sony ma znacznie większą renomę na rynku konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"PS 3 nabiera tempa" - próbujecie rozśmieszyć czy co ? Sprzedało się go 10x więcej w ostatnim czasie niż w ogóle - fakt. Ale ciągle zajmuje ostatnie miejsce we wszystkich liczących się rankingach sprzedaży (nie liczymy japonii bo i tak w rankingach są tylko ułamkiem). Nie mówiąc już tylko o konsolach stacjonarnych - bije go nawet PSP który też marnie rzęzi. I co z tego, że staniał (kosztem dysku twardego - sic), skoro dalej NIE MA NA NIEGO GIER. I nie będzie. MGS4 nie załatwi sprawy. A o exclusivach na PS3 nawet wydawcy wstydzą się mówić - to jakby nadziewać się na nóż. MS imo sprzeda się w przyszłym roku całkiem nieźle - bardzo prawdopodobne, że lepiej niż w tym między innymi za sprawą większej niezawodności nowych konsol (btw te uwagi są conajmniej śmieszne, bo statystycznie ps3 psuje się tak samo często tylko jest jej 10 razy mniej na rynku, więc i o tym się głośno nie mówi). A co do ex MGS4 na PS3 to pogadamy za rok. Zobaczymy wtedy kto miał rację. Ale jeśli ludzie, którzy prorokowali jej tylko czasowy exclusive to w grudniu 2008 będziemy w obudowach PS3 opiekać kiełbaski. Pozdrawiam Fanboyów, podrzyjcie się troszeczkę to zrobi wam się lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 21:05, Sathiel napisał:

btw te uwagi są conajmniej śmieszne, bo statystycznie ps3 psuje się tak samo często tylko jest jej 10 razy
mniej na rynku, więc i o tym się głośno nie mówi


Powyższe zdanie miałoby rację bytu, gdyby PS3 sprzedało się w ilości 1,5 mln egzemplarzy. Czyli niewiele mniej niż tyle, ile na dziś dzień poszło w samej Japonii. Przykro mi Cię uświadamiać, ale ponad 7,5mln PS3 poszło w świat, co oznacza ni mniej ni więcej tyle, że Twoja teza ilości sprzedanych PS3 i X360, może zostać włożona między bajki. A ja mogę wybuchnąć śmiechem, czytając bzdurę że obie konsole mają tą samą awaryjność - praktycznie każdemu z moich znajomych, kto miał X360 owa konsola padła. Mi padły dwie. A PS3? Wybacz, ale o awaryjności PS3 jest równie głośno, co o odkryciu Atlantydy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SAthiel to był sarkazm rozumiem tak napewno w przeciwieństwi do Wii i do xboxa360 ps3 to stacjonarne centrum multimedialne (z bardzo fajnym menu:)) i nie sprzedaje się tak doprze tylko dlatego iż ludzie w stanach nie wiedzą co ta konsola może i co może chociażby zwykły xbox stąd fenomen wii z głupoty amerykanów
a o jeśli exclusivach mowa to podaj przykłady killerów xboxa 360 na następny rok ta chwila zapas kileró się wyczerpał gdy wydali halo 3(moim zdaniem przeciętna nic specjalnego podniecaja się multiplayerem w dodatku płatnym)a na ps3 jest zaplanowanych exclusivesów sporo i większość to killery przedewszystkim killzone 2 jak dla mnie i GOD OF war 3 za rok o tej samej porze sytuacje będzie rozstzygnięta zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem - poczekamy - zobaczymy. Co do tego co mówił RX-8 - mam sytuację dokładnie odwrotną - przykre doświadczenia z psującym się ps3 (nie tylko u mnie) i godziny ślęczenia nad forami internetowymi z ludźmi w tej samej sytuacji. Nie mówiąc już o fakcie sprzed kilku lat kiedy to ps2 wszedł z wielkim bum na rynek i z wielkim bum wrócił do serwisu. Jakoś o tym fakcie fanboye sony zapominają... Z tym 10x oczywiście przesadziłem co wcale nie zmienia faktu zajmowania przez ps3 ostatniego miejsca. Bynajmniej nie z powodu jej późnego wejścia na rynek. Nie mam zamiaru dyskutować więcej na ten temat - zobaczymy za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:41, szypek26 napisał:

poza tym wiesz, co jakis czas trzeba się wyżyć, wypuścić z siebie idiotę xD


Się rozumie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:57, Pawcio765 napisał:

sony życze to co zawsze bankructwa idzcie sie schować.


... Ochrzaniasz innych , rzekomych "fanboyów", a sam dajesz dowody na to, że ty takowym jesteś... Żal...

Co do newsa, to ja "lubię" wszystkie konsole (najbardziej Wii :P ) i mam nadzieję, że w ''08 M$ bardziej się będzie w Eu. promować, a to daje szansę na to, że i u nas ludzie poznają, co to konsola :)

Są też oczywiście plotki o rzekomym "Nintendo Poland" , ale to to już było by spełnienie marzeń, na razie dobry i M$ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować