Zaloguj się, aby obserwować  
1096

Fajerwerki i petardy - świetna zabawa czy łatwa śmierć ?

53 postów w tym temacie


Wszystko jest dla ludzi, ale wiadomo, że trzeba mieć umiar i bawić się tym bezpiecznie... i pamiętajcie, nie zbliżajcie się do petard, jak jesteście pod gazem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja petard nie odpalam nigdy czsem z bratem te cebulki ( diabełki ) strzelające na sylwestra w tamtym roku miałem rzymskie ognie w tym roku już nie będę ich miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam co roku petardy, uważam że jest mało petard, które mogłyby zagrozić życiu. Nie jest to zabawa w chowanego ale też nie jest to jakieś strzelanie się z rakietnic. XD (lol jakie porównanie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajerwerki to dobra rzecz,Ja sam je odpalam w sylwestra,a rodzice patrzą;Pale trzeba robic to z glowa
ale trzeba na nie uwazac,i nie odpalac ich czasem po pijanemu bo bedzie niemiło;P i nie szpanowac przed kumplami ze sie odejdzie od petardy w ostatniej chwili lub ze ja odpalisz w rece bo beda tego niemile konsekwencje badz kalectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie petardami nigdy nie bawiłem.... I dobrze na tym wyszedłem. Nigdy nie lubiłem fajerwerki, zwłaszcza że raz mój kuzyn miał zapaloną petarde w rękach już chciał ją wyrzucić a tu nagle rąbneła mu w rękach. Wyobrażacie sobie ten ból, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 17:08, DartiReviMaster napisał:

Ja sie petardami nigdy nie bawiłem.... I dobrze na tym wyszedłem. Nigdy nie lubiłem fajerwerki,
zwłaszcza że raz mój kuzyn miał zapaloną petarde w rękach już chciał ją wyrzucić a tu nagle
rąbneła mu w rękach. Wyobrażacie sobie ten ból, prawda?

O rany to musiało go naprawdę boleć. Współczuję mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku kupuję sobie zestawy petard, fajerwerków, motylków, fontann i innych cudeniek. Uwielbiam te efekty świetlne i wybuchy. Staram się posługiwać ostrożnie i póki co nic sobie nie zrobiłem. ^^ Oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy nie jarała mnie zabawa frajer_werkami czy petardami. Za młodu (tj. mając lat 12-13) to i owszem, fajnie się pykało. Teraz jednak mam pewien wstręt do tej zabawy (nie wiem, czemu). Szkoda mi też wydawać ileś złociszy na kilkusekundową frajdę, zwłaszcza, że zawsze było krucho z kasą.
Popatrzeć lubię, sam się bawić - nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:36, mikus97 napisał:

heh o gosciu bylo w tv ze w pookoju sie petardami bawil,to sie nie dziwie ze cos mu sie stalo

W pokoju ??? No to naprawde trzeba nie mieć wyobrażni. Cóż są i takie osoby na świecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 14:41, 1096 napisał:

> heh o gosciu bylo w tv ze w pookoju sie petardami bawil,to sie nie dziwie ze cos mu sie
stalo
W pokoju ??? No to naprawde trzeba nie mieć wyobrażni. Cóż są i takie osoby na świecie :(

za glupote sie placi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis tata mojego kolegi prawie podpalil sie petarda, bo stanął za blisko, naszczęście nic sie nie stało. Ale uważam, że od petardy zginąć nie można, ale popażyć się - jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 14:48, Mystix napisał:

> Ale uważam, że od petardy zginąć nie można, ale popażyć się - jak najbardziej.


Nie można zginąć? A oglądałeś/słuchałeś dzisiaj jakichś wiadomości? Grupka kumpli konstruowała własną petardę - jednego zabiło, a drugiemu urwało obie ręce. Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą - robić petardę samemu! OMG! Ja wolę sobie popatrzeć niż w najgorszym wypadku kopnąć w kalendarz przez głupią petardę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować