Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Windows Media Player przyspiesza WoW-a!

58 postów w tym temacie

Zawsze zostawiana jest pewna rezerwa procesora na programy dzialajace w tle. Kiedy WMP jest uruchomiony, pozostała ilość tej rezerwy przeznaczana jest na program dzialajacy jako glowny - WoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zniszczyła mnie ta wiadomość po prostu :D Niedługo będzie: "Włącz Internet Explorera i podrap się za lewym uchem stojąc na prawej nodze, a wtedy Crysis uruchomi się nawet na 486 w max detalach i wyciągając średnio 60FPS" :P Chyba zacznę testować różne kombinacje gier i programów, może coś ciekawego odkryję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujące, ciekawe kto pierwszy tą rzecz odkrył, jestem bardzo ciekaw czy ten trik działa również na innych grach, ale obawiam się że raczej nie, na pewno wszyscy fani którzy nie wiedzieli o tym sposobie się ucieszą i od razu zaczną testować ten trik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to szok. O_o Czyżby zmowa między Blizzardem i Microsoftem? Może jeszcze się okaże, że nowe MMO Blizzarda będzie wymagać od graczy uruchomienia IE i odinstalowania FireFoxa? :P A tak serio, to jestem niebywale ciekaw jak to może mieć ze sobą jakiś związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje mojego Guild Mastera, który cytował kogoś innego.

Dlaczego" to dziala? Odpowiedz M$:

"this is because media player is the only app known today that uses the MMCSS stuff
it elevates the priority of threads in a process registered with MMSCS to the realtime level which cannot be done by an app itself
only the MMCSS (a system component) can do that magic
it''s a bug because obviously that leaked to WoW
it will starve the crap out of anything running in the background""

Niby pierdoła a działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że rzecz niby nieprawdopodobna, a jednak - jak widać z wypowiedzi przytoczonej przez Elka - całkiem logiczna i dająca się wyjaśnić. Tym nie mniej zaskakująca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować