Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Operation Flashpoint 2 - zapowiedź

27 postów w tym temacie

Hakken

Operation Flashpoint dla miłośników taktycznych FPS jest tym czym Diablo dla fanów h'n's - tytułem idealnym i niedoścignionym wzorem. Żaden inny tytuł nie może na tym polu się z nim równa, nawet stworzona przez jego twórców ARMA tylko rozpaliła apetyty. Dlatego też wszyscy fani czekają na OF 2.

Przeczytaj cały tekst "Operation Flashpoint 2 - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ARMA była robiona przez twórców OFP. Druga część już nie jest, ponieważ Bohemia zerwała umowę z Codemasters, ale prawa do tytułu zachował oczywiście wydawca. Dlatego OFP 2 jest robiony przez zupełnie innych twórców i może z tego wyjść zupełnie inna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wymagający FPS, coś dla prawdziwych maniaków. Zagrywałem się w to, mimo licznych błędów ;)

Mam nadzieję, że dwójka nie powtórzy bugów i innych krzaczków poprzednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NARESZCIE !!!
Pamiętam te czasy, gdy pykałem W OPF I i gram ciągle w oczekiwaniu na jego godnego następcę (ARMA to crap). Być może OPF 2 coś zmieni i przywróci tytułowi dawną świetność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to niech się w końcu zdecydują, albo realistyczna, albo na konsole, bo tych dwóch rzeczy niemal nie da się połączyć (w samochodówce może tak, ale nie w FPSie). Czekać będę, tym bardziej, że jestem wielkim fanem jedynki. Ale będę sceptyczny, bo po prostu nie chce się rozczarować. :] Oby tylko były misje jako komandos, albo snajper, bo te najbardziej lubiłem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była grą wybitną. Jak na razie z wszystkich przeczytanych przeze mnie zapowiedzi wynika, że i jej sequel będzie doskonałym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, kiedy grałem w OPF I. To jest ambitna gra, jak zostało w artykule napisane "tutaj nie przyjmiesz na klatę serii z kaema biegnąc dalej". Mam nadzieję, że II będzie godnym sequelem I.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postęp prac dosyć mozolny, ale grunt, że coś ostatnio ruszyło.

Oby tylko Dragon Rising nie okazał się najzwyklejszym FPS w stylu CoD4.

EDIT: Literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Linux M
Ta ogromna wyspa i nieograniczone przemieszczanie się - coś mi to przypomina... ;)"

Zapewne pierwszego Operation Flash Point, bo dalsze gry już tylko ten pomysł powielały ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jedna z moich ulubionych gier doczeka się kontynuacji. ArmA była szczerze powiedziawszy nie do końca udana, a liczę na to, że OP2 będzie tak samo dobry, lub nawet lepszy od pierwowzoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować