Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Świąteczny gramsajt - wyniki forumowego konkursu

44 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 07:53, Stwór napisał:

To był taki konkurs?! Kurde wy i te wasze szybko znikające newsy! A dopiero co zmieniłem wygląd
sajta. Niech was..

No niemartw się ja też właśnie dowiedziałem się że był taki konkurs i właśnie zmieniłem wygląd sajta :P Gdybym wiedział wcześniej może bym się troche z ym pośpieszył. Ja czekam na wyniki konkursu Crysis i GramLee :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom, a także zwyciężonym :).
Żałuję, że nie zgłosiłem się do konkursu, choć mój lay może wydawać się zimowy, to jednak pewne elementy (czyt. "Mikołaj") zostały zachowane xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lolxD pierwszy raz w życiu świadomie coś wygrałem...
Wolałbym abyście sypnęli wiedźminem;), ale książka też nie jest złym prezentem.
Mam nadzieję, że moja odpowiedz do Piotrusia dojdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie stwierdzenie: "Kolejne nadejdą w bardzo niedalekiej przyszłości. Wypatrujcie ich z uwagą. Dokładnie tak jak pierwszej gwiazdki w poniedziałkowy wieczór." jest jednoznaczne ;]

Stwór-> Konkurs nie był ogłoszony na głównej, jedynie na Forum w temacie z kategorii Freestyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, jak fajnie, wygrałem :]
Szczerze mówiąc to miałem nadzieję na co najmniej jakieś wyróżnienie czy coś, ale jednak sie załapałem do listy zwycięzców, miło :]
Mam nadzieję, że będzie więcej konkursów, bo fajnie jest coś wygrać na święta. Taki prezent od gram.pl :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wszystkim którzy uczestniczyli w tym konkursie, wszystkie prace były bardzo dobre i świąteczne, czekam na następne atrakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale jak dla mnie cienkie te gramsajty. Może i są świąteczne na maksa, ale zbyt oczojebne, pstrokate i jaskrawe. Jedynie layout Forgottena jest w miarę gustowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę pogratulować roboty. Grmasajty prezentują się nadzwyczajnie i przyciągają oko. Nie dziwota, że zwyciężył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co?! Mój gramsajt jest jednym ze zwycięzców? Super! ^^ Nigdy bym się tego nie spodziewał. Dziękuje wszystkim :)

[EDIT] Gratuluje wszystkim zwycięzcą, czyli tym którzy pokazali swojego świątecznego gramsajta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEj, no kurcze szkoda że jakoś nie wiedziałem o tym konkurse bo też bym coś zrobił ze swoim gramsjatem, informujcie jak będą kolejne akcje
GG:2136777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem zacnie wyglądają gramsajciki, całkiem zacnie... Ja swego nie modyfikowałem - i tak wciąż zapominam wrzucać tam jakieś notki i takie tam. Ciekawe, co dostaniecie? Proponuję "Wiedźmikołaja". ;>

PS Rysunek ("tort") na gramsajcie Mecha95 przyprawił mnie o zawał. Nie wiem jak Wy, ale JA bym takiego tortu nie chciał jeść. Bo rysunek dość jasno skojarzył mi się z pewną, hm, substancją. Oj, głębokie żarciki, żarciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować